Ігри Динозаври

Опис категорії

Про мезозойській ері чули всі. А ось якою вона була достеменно не відомо нікому із нині живих. Припущення вчених з цього приводу різні. Всі сходяться в одному: саме тоді мільйони років тому на землі жили динозаври. Навіть з приводу того, скільки видів цих загадкових тварин населяло нашу планету суперечки у вчених колах тривають досі. Достеменно, мабуть, відомо тільки те, що були серед них травоїдні і хижі і, що деякі з динозаврів вміли літати, а інші пересувалися по суші. Ігри динозаври дозволяють не тільки подивитися на величезних тварин, а ще й пограти з ними.

Захоплююче і цікаво

Саме ці загадкові істоти, почасти навіть тому, що всі отримані про них чисто теоретичні знання, стали сьогодні настільки популярні. Багато створено комп'ютерних ігор за участю допотопних ящерів. Не дивлячись на свій грізний вигляд, вони часто представлені як милі добродушні істоти. У насправді, якщо розібратися, то цих велетнів тваринного світу, вміли відкладати яйця, щиро шкода: вимерли, змерзли, перестали існувати.

Ігри динозаври дуже різноманітні, а до того ж їх дуже багато. В одних динозаври добродушні, в інших войовничі. Десь вони допомагають людині, а десь навпаки, трощать все на своєму шляху. Однозначно можна стверджувати лише те, що всі вони цікаві. Є серед них такі, у які можна грати самим юним геймерам. Добрі й веселі, в яких симпатичним динозаврикам, ледь вылупившимся з яйця, потрібна допомога. А є й інші, які будуть цікаві хлопцям і дівчатам старшого віку.

Ці милі динозаврики

На питання про те, де ж поховалися динозаври, юні геймери дадуть відповідь однозначна: звичайно ж, в комп'ютерних іграх. Ну куди ще подітися цим милим добродушним увальням, які не пережили катаклізму і різкого пониження температури. Миролюбні громадини вміють сьогодні стріляти з метеоритів, управляти літаками, борючись з віртуальним агресором, шукати всілякі предмети в бродилки. Хоча вважається, що розумом динозаври не блищать, наші комп'ютерні якраз дуже кмітливі. Вони долають на шляху до поставлених цілей масу перешкод. В одних випадках вони шукають друзів, в інших навпаки, разом з друзями спрямовуються на пошуки батьків.

Вміють динозаври і з гармати стріляти і квіточки в саду розводити, це вже в залежності від того, яку з історій вибрати. Зустрічаються так само гри, що представляють собою картинки, де динозавра потрібно намалювати і розфарбувати. Є ще маджонги, де із загальної маси потрібно вибирати однакових тварин, наприклад, птеродактилів, тиранозаврів, велоцирапторов і інших примітивних ящерів, яких милими навряд чи назвеш. Як правило, управління тут не дуже складне: за допомогою миші можна вирішити абсолютно всі проблеми.

Динозаври миролюбні і не дуже

Для геймерів постарше можна вибрати різноманітні стратегії гри, де динозаврів приручили і стали використовувати замість слонів або коней войовничі племена. Є й інші історії, в яких зустріч з доісторичними ящерами призводить наших пращурів у безвихідь. У них потрібно знайти ту послідовність дій, яка дозволить обійти цю громадину або навпаки, скористатися силою тварини для того, щоб продовжити шлях. Чому б, справді, не минути пастку, вчепившись за птеродактиля, або не використовувати помах хвоста динозавра, щоб скоротити дорогу в рай.

Подекуди динозаври представлені як хижі монстри, і зустріч з ними, навіть у грі, не видається такою вже приємною. Однак хоробрих войовничо налаштованих персонажів, готових відстоювати справедливість зі зброєю в руках більш ніж достатньо. У деяких іграх зустрічаються навіть такі сміливці, які виходять на зустріч з динозаврами з голими руками. Згадаймо, приміром, Сіда, опосума з Льодовикового періоду. Ставши мамою для юних динозавриків Сід сам ледь не перетворився на вечерю для них. Ігор за мотивами даного мультфільму предостатньо, в одних опосум тікає від мами Діни, а в інших розправляється з навалою цілого полчища різних ящерів.

Існує ряд історій, події яких чимось нагадують катастрофи вселенського масштабу. Складно собі навіть уявити, як би повели себе люди, зустрівшись сьогодні з справжніми представниками драконячої породи. Навряд чи хто-небудь з них назвав би їх милими і ласкавими. Сюжетні лінії такого плану не рідкість. У деяких іграх з динозаврами, доісторичні чудовиська з'являються посеред мегаполісу і трощать все на своєму шляху. Цілком природно, що на боротьбу з такими монстрами відправляють крутих хлопців з супі рмощным зброєю. І не обов'язково події розгортаються на нашій планеті, бої з представниками доісторичного тваринного світу не рідко проходять в далекому космосі. В таких іграх на рівні все: фізика, графіка, спецефекти.

до Речі, і управління в них більш складне. Однією мишкою справа тут не обходиться. В налаштуваннях меню гравцям пропонується вибрати зручні кнопки. Є ігри для двох, найголовніше не сдрейфить і не спасувати перед грізним видів цих монстрів, в кінці кінців, інтелектом, вони все-таки не блищать, а це значить, що за допомогою хитрості й спритності над ними завжди можна взяти верх. Ігри про динозаврів завжди цікаві. Не варто відмовляти собі в задоволенні, швидше вибирайте найкращу з них і починайте діяти. Буде цікаво, це однозначно.

.