Ігри Наруто

Опис категорії

Наруто це один з найпопулярніших героїв аніме! Причому не тільки в Японії, але і майже у всіх інших країнах. Вже понад 14 років триває вихід манги, про юного хлопчика, що володіє силою девятихвостого лисиця! Причому цей хлопчик володіє всіма якостями сучасних хлопчаків, він дуже непосидючий, легко збуджується і в будь незрозумілої ситуації біжить битися! Можливо, саме з цього, вже кілька поколінь дітей дивлячись аніме і захоплюються ним! За цей час було випущено більше 500 серій аніме, розділених на два сезони. Крім аніме, з'явилося і багато різної атрибутики з головним героєм, а онлайн ігри Наруто стали дуже популярні.

Історія створення Наруто

Перед тим, як почати грати в Наруто, ми пропонуємо вам здійснити невеличкий екскурс в історію і дізнатися, як же з'явився ваш улюблений герой. Історія створення улюбленого всіма дітьми героя, починається вже в дуже далекому 1995 році, коли ще юний автор, відправив свою першу роботу на конкурс в один із найвідоміших журналом видають сьонен мангу — Shonen Jump. І йому пощастило, робота посіла призового місця, а на автора звернули увагу. Однак надалі, у нього не виходило створити щось вартісне, і тільки в 1997 році, йому вдалося створити харизматичного персонажа є прототипом Наруто.

Проте сюжет цієї манги не був нітрохи схожий на звичний багатьом світ з аніме, що володіє своєю неповторною атмосферою. У першій версії Наруто, автором була розказана історія про те, як юний герой, намагається знайти секретний інгредієнт для приготування своєї улюбленої локшини. Однак після того, як автор показав свою роботу редакції, було прийнято рішення повністю переписати світ і сам сюжет, роблячи упор не на комедійному жанрі, а на битвах, але при цьому потрібно було залишити і частина комедійних вставок.

Скріншот з Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst, компаній CyberConnect2 і Namco Bandai Games.

Через деякий час вийшов другий прототип нового серіалу, сюжет манги був повністю переписаний і тепер уже був набагато ближче до останньої версії. Тут, дії відбувалися у все тому ж сучасному світі, як і в минулій частині, однак у нього була додана магія, а також головний герой і ще кілька персонажів стали володіти магічними здібностями і прийомами ніндзя. В історії розповідалося про те, як на звичайний місто напав величезний девятихвостый лис і щоб його зупинити, вісім друзів шаманів віддали свої життя, а останній вижив, дев'ятий, після перемоги над ворогів, почав доглядати за сином людським девятихвостого лисиця.

Другий прототип

Мабуть сюжетна зав'язка була чи не єдиною подібністю з наступною версією Наруто, але крім неї можна зазначити, головне самого героя, у якого вже з'явилася любов до Рамэну, деякі його здібності і деяких персонажів. В самій історії, сюжет розвивається зовсім не так, як у третій версії манги, тут Наруто виступає в ролі якогось детектива, який з допомогою своїх нелюдських здібностей намагається відшукати викрадену у батька свого друга картинку. Друга версія манги, що складається з одного невеликого епізоду і надрукована видавництвом Shonen Jump отримала хороші оцінки як серед критиків, так і серед читачів, проте сам автор вирішив не продовжувати проект, так як вважав його занадто нудним.

Скріншот з Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst, компаній CyberConnect2 і Namco Bandai Games.

І ось, ще через два роки, нарешті виходить у світ перша частина оригінальної манги! З того моменту починається бурхливе зростання популярності Наруто! Спочатку він стає мега популярним на території Японії, ну а потім поширюється по всьому світу, стаючи бестселером. Через деякий час виходить і аніме адаптація, яка в деяких країнах мало не затьмарює оригінальну мангу. Наприклад, в Росії, аніме серіал є набагато більш популярним, ніж його письмова версія. А потім виходять і ігри Наруто, причому на сьогодні існує понад 1000 різноманітних варіантів ігор, починаючи від повноцінних консольних файтинга і закінчуючи флеш одевалками.

Трохи про самому Наруто

З серіалу ми дуже мало знаємо про народження нашого головне героя, відомо лише, що коли девятихвостый лис напав на село, мати Наруто була на останньому місяці вагітності і повинна була народити сина в найближчі кілька днів. Для того щоб зупинити лисиця, двоє найсильніших бійців села вирішили пожертвувати своїм життям і запечатати його в тілі новонародженого. Четвертий Хокаге (правитель міста), перед тим як померти, попросив, щоб новонароджену дитину, вважали героєм, адже тільки завдяки йому вдалося врятувати всіх жителів міста від неминучої загибелі. Проте жителі міста зробили з Наруто вигнанця, вбачаючи в ньому лише девятихвостого лисиця. Так що дитинство головного героя манги проходило майже в повній самоті, що дуже сильно вплинуло на його характер.

Скріншот з Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst, компаній CyberConnect2 і Namco Bandai Games.

Саме із-за такого самотнього дитинства, Наруто не знайшов нічого кращого, як стати блазнем, адже тільки це допомагало людям забути про те, що в ньому запечатаний девятихвостый лис. З цього моменту і починається розповідь аніме серіалу. Ну а далі розповідається, як наш герой в черговий раз намагається і нарешті здає іспит в школі ніндзя, як знаходить вчителя, який бере його під своє крило і як у нього з'являються перші справжні друзі. Завдяки новому вчителеві майбутній ніндзя набувають чітку мету — стати Хокаге і управляти своєю селом, захищаючи близьких йому друзів. Поступово юний герой стає все рішучіше до своєї мети і робить все можливе, для того, щоб її досягти.

Шлях війна

Ну а в подальшому Наруто зустрічає друзів, подорожує з ними і своїм вчителем, а також виконує ряд важливих завдань, зустрічаючи на шляху різноманітних людей і купуючи багато досвіду в людських відносинах. Потім він поступає в академію ніндзя, для закінчення якої і отримання звання Геніна необхідно буде здати небезпечний іспит. Після успішної здачі, він повертається в село, але незабаром знову вирушає на іспит, для отримання звання Чуніна. На другому екзамені, крім безлічі важче, він зустрічається зі своїм головним супротивником і повною протилежністю Гаарой. На початку наш герой терпить поразку за поразкою, але незабаром він розуміє, що дружба і вірність, набагато сильніше ніж ненависть Гаари. Зрозумівши це і тримаючись до кінця, він хитрим способом обманює Гаару і перемагає у двобої.

У нової сюжетної лінії події розгортаються навколо кращого друга Наруто — Саске. З-за певного збігу обставин Саске йде з команди і разом зі своїм братом іде в іншу село. Сакура і Наруто намагаються повернути його, проте в кінцевому сечете у них це не виходить, так як на шляху зустрічається дуже багато непередбачених перешкод. Після цього наш герой, зрозумівши що поки ще занадто слабкий, проводить 2.5 року разом зі своїм вчителем, стаючи з кожним днем дедалі вправнішим.

Після цих подій в аніме трохи змінюється малювання, а також змінюється і зовнішність всіх персонажів, у відповідності з їх віком. Нова частина аніме стала називатися Наруто 2, також з'явилися з відео ігри Наруто 2, які, завдяки графічним поліпшень і більш цікавого геймплею, стали ще більш популярні, ніж їх перші частини. Крім зміни малювання, головний герой стає більш сильним, розумним і ще більш рішучим. В нових пригодах він, разом зі своєю командою, відправляється на рятувальну місію, в якій потрібно врятувати Гаару, проте вороги, які хочуть заволодіти силою девятихвостого лисиця не дрімають і вони спробують викрасти Наруто.

На даний момент, вихід манги триває, так що ми поки не знаємо, чим закінчаться ці їхні спроби. Зовсім недавно, на початку 2014 року, авто манги повідомив, що її видання, після 15 років безперервної роботи, нарешті підходить до кінця, але точних термінів закінчення серіалу поки невідомо! Ну а тепер ви можете запустити ігри Наруто, розміщені на цій сторінці та грати онлайн і абсолютно безкоштовно! Насолоджуйтеся іграми зі своїм улюбленим героєм і пройти разом з ним через усі віртуальні перешкоди!

.