Ігри Поні: Дружба це чудо Поні

Опис категорії

Одними з найбільш знаменитих і популярних героїв на сьогоднішній день, нарівні з Вінкс, Монстр Хай і Барбі, є маленькі Поні! Вони побачили світ лише кілька років тому, але навіть за такий короткий для героїв мультфільмів термін вони змогли стати мега популярними і обзавестися мільйонами фанатів не тільки серед дітей, але і серед дорослого населення. В інтернеті модно знайти тисячі спільнот, в яких люди, які називають себе Броні, обмінюються гарними малюнками і розповідями про їх улюблених героїв. Безкоштовні ігри поні: дружба це чудо для дівчаток і хлопчиків, які сподобаються всім любителям конячок.

Зародження серії

Історія серії мої маленькі поні: дружба це чудо починається ще з далеких 1980 роках минуло століття. У той час, коли навіть комп'ютери були ще далеко не в кожному будинку, компанією Hasbro були випущені пластмасові іграшки, призначені для дівчаток від 4 до 12 років. Ці іграшки мали досить великий розмір і випускалися під брендом «Моя Красива Поні». Можна скачати що такі іграшки стали користуватися великою популярністю. З-за їх призначення для самих маленьких дітей, конячки не мали ніяких маленьких аксесуарів, а також з-за своїх великих розмірів отримали не саму красиву і опрацьовану зовнішність. Тому грати у дружба це чудо поні було не дуже цікаво, але з-за своєї оригінальності вони все одно користувалися непоганим попитом.

Проте трохи пізніше випускається серія нових іграшок, складаються їх дитинчат першої серії і названих «Мої маленькі Поні». Завдяки маленькому розміру і приголомшливою зовнішності, ці іграшки стають улюбленими не тільки у маленьких дівчаток, але і у дітей більш старшого віку, а також навіть у батьків. Надалі, друга серія іграшок дуже швидко затьмарює першу, після чого компанія Hasbro приймає рішення більше не випускати поні першої версії і зосередиться на поліпшення і додавання нових екземплярів до другої. З 1981 по 1984 роки було випущено кілька різноманітних серій, а також понад 10 персонажів.

Вихід на екрани

А ось в 1984 році Мої Маленькі Поні: дружба це чудо прийшли в телевізори. В цьому році був випущений перший епізод серіалу. Він складався з двох частин і мав тривалість до 30 хвилин. Мультфільм сподобався юним глядачам, особливо з огляду на скільки популярною стала знаменита серія.

У 1986 році вийшов перший повнометражний мультфільм, причому його показували в кінотеатрах по всьому світу. Разом з мультфільмом була випущена додаткова іграшка, яка давалася при купівлі двох будь-яких інших поні, завдяки чому компанії Hasbro вдалося заробити ще більше грошей. Також у ці роки по телевізору транслювали ціле шоу з участю улюблених персонажів. Це шоу виходило за півгодини до показу черговий нової серії серіалу і дозволяла компанії просувати та інші свої серії. Адже в цьому шоу були присутні не герої улюбленої серії про поні, але і інші персонажі з інших серій іграшок Hasbro. З 1986 було випущено величезну кількість нових епізодів мультфільму, а популярність героїв тільки зростала. Крім фігурок, з персонажами мультфільму була випущена і інша атрибутика — футболки, взуття, шкільне приладдя, блокнотики і навіть цілі іграшкові будинки, що дозволяють поринути в бенкет поні в реальному житті.

У 1992 році компанією Disney був випущений другий серіал, що складається з декількох десятків епізодів і розповідає про зовсім інших, не знайомих глядачам, героїв. Серіал був створив для більш старшої аудиторії і в ньому піднімалися дуже важливі для підлітків питання, такі як ставлення в сім'ї, в школі, дружба, любов, ворожнеча і збереження багатств природи. Тут, поні стали помітно дорослішим і пішли в школу, а сам світ став набагато більше і в ньому з'явилося безліч нових персонажів. Проте навіть тоді ще не з'явилося тих героїв, про яких піде зараз мова. Ігри дружба це чудо поні, а також сучасний мультфільм побачили світ лише в 2010 році, із запуском нової, вже третьої за рахунком версією анімаційного серіалу.

Поні: дружба це чудо — нові пригоди

Нова, третя за рахунком версія мультфільму, вийшла на екрани телевізорів 10 жовтня 2010 року. Для цієї версії були створені зовсім нові персонажі, був придуманий оригінальний сюжет, і величезний світ повний поні, а також дуже сильно змінилася цільова аудиторія мультфільму. Не відомо, припускали розробники серіалу або немає такої події, але анімаційний серіал отримає величезну популярність не тільки у дітей, але ще й у величезної кількості дорослих та підлітків. Завдяки унікальному світі, а також дуже красиво намальоване, сучасним, харизматичним поні і чудового сюжету, мультфільм дуже швидко став популярним в інтернеті і знайшов масу шанувальників. Зародження фанатського руху відбулося на таких знаменитих сайтах як DeviantArt, Reddit, 4chan, а також на блозі популярної платформі Tumblr.

Також, участь у зародження цього руху взяли участь і інші имиджборды. Поступово, популярність поні на стільки зросла, що стали з'являтися цілі спільноти людей, які називають себе «Броні» і «Пегасистер». Броні (братик поні) — називали себе підлітки і дорослі чоловіки, які уважно стежили за появою нових епізодів серіалу, засуджували на форумах відбувається, малювали малюнки, писали фанфіки і створювали багато іншого фан-арту. А Пегасистер (сестра пегаса) — це дівчата і жінки, що роблять теж саме. Також, Броні і Пегасистер дуже люблять ігри поні: дружба це чудо. Вони збираються разом і грають в різноманітні карткові аркади, рубаються в мережеві ігри і навіть створюють свої міні ігри з улюбленими героями.

Створення і сюжет нового мультсеріалу

Рішення про перезапуск одного з найвідоміших своїх проектів, копання Hasbro прийняла ще в 2007 році, а вже в 2008 почалася активна фаза розробки проекту. А вже в жовтні 2010 світ побачив першу серію, через всього декілька місяців, став хітом, серіалу Маленький Поні: Дружба — це диво.

Сюжет мультфільму розвиватися навколо головної героїні з ім'ям Сутінкова Іскорка. На самому початку Іскорка живе в замку разом з принцесою. Друзів у неї немає, а єдиним розрізненням і захопленням є книги. За свій, ще невеликий вік Іскорка прочитала багато книг і володіє знаннями майже у всіх сферах життя, от тільки досвіду у неї не вистачає. І принцеса світу Эквестрия відправляє Іскорку і її помічника Спайка до міста Понівілль, давши їй завдання знайти друзів і відповісти на питання «що ж таке дружба?». Так і починаються пригоди наших улюблених поні. У Понивилле Іскорка знаходить своїх кращих друзів, разом з якими вона допомагає місцевим жителям і вирішує дуже важливі і навіть небезпечні завдання. А от коли ви будете грати в поні: дружба це чудо онлайн на цій сторінці, ви зможете управляти не лише Іскоркою, але і іншими героями мультфільму.

Головні герої

  • Сутінкова Іскорка — головна героїня серіалу. Сама розумна й старанна учениця в королівстві. Завдяки прочитанню величезної кількості книг, володіє великим магічним потенціалом, а також добре вміє літати. З-за того, що ця Іскорка провела майже все дитинство за читанням книг, в самому початку серіалу вона проявляє черни асоціальної особистості, їй важко сходитися з іншими поні, а також вони воліє книги, своїм новим друзям. З часом вона все-таки починає цінувати своїх друзів і в неї з'являється бажання проводити з ними все більше і більше часу. Але сумніви в справжню дружбу і її необхідність все ж залишаються.
  • Спайк — маленький і забавний дракончик, якого виховала Іскорка і в обов'язки якого входить всіляко їй допомагати.
  • Эпплджек — вічно голодна і ніколи земна поні не володіє можливістю літати і використовувати магічні здібності. Трохи вперта, але не горда, завдяки тому, що вона все своє життя провела на фермі, спокійно ставитися до свого зовнішнього вигляду і не боїться брудної роботи.
  • Веселка Деш — керує погодою Понивиллем, одна з найбільш здатних поні. Деш всю роботу відкладає на останній момент, однак завжди грамотно оцінює свої можливості і не переходить за грань, виконуючи всю свою роботу в потрібний термін. Коли ви відкриєте онлайн ігри поні: дружба це чудо, то зможете помітити, що Веселка Деш є одним з найпопулярніших персонажів нарівні з Іскоркою.
  • Пінкі Пай — одна з найвеселіших і енергійних героїнь серіалу. Завжди готова до пригод. Пінкі Пай дуже дружелюбна і завжди готова допомогти своїм товаришам, в якому б скрутному становищі вони не знаходилися.
  • Флаттершай — дуже сором'язлива і вічно всього боїться героїня, є пегасом, а значить, має здатність літати по повітрю. Шалено боїться драконів, але іншим вихованцям ставитися з байдужістю.
  • Рарити — завдяки здібностям єдинорога, володіє можливістю створювати заклинання. Дуже красива, елегантна, а також гидлива. Завжди хоче бути в центрі уваги, так що намагається показати свою унікальність і незамінність. Займається дизайном одягу в своєму власному магазині.

Ну ось і всі основні персонажі, а з іншими мешканцями Эквестрии ви зможете познайомитися почавши грати в аркади і бродилки нашому сайті! Безкоштовні онлайн ігри дружба це чудо поні для дівчаток і хлопчиків допоможуть не тільки впоратися з нудьгою і весело провести час, але і навчитися цінувати справжніх друзів! Нарядите своїх улюблених героїв, допоможіть приготувати їжу або впоратися з черговим непростим завданням. Ігри без жорстокості і насильства — ось до чого треба привчати дівчаток і хлопчиків.

.