Ігри Доктор Плюшева

Опис категорії

У дитинстві майже всі люблять тварин, хтось більшою мірою, хтось меншою, але більшості хочеться поспостерігати за тваринами і подбати про них. А дівчатка, найчастіше під турботою передбачають лікування від різних хвороб. Але не всі можуть тримати вдома тварин, тому багато батьків обмежуються іграшками. Так і було в цьому мультфільмі, проте так сталося, що головна героїня - Дотті, навчилася розмовляти з іграшками і тепер вона всіляко намагається їм допомогти. Гри Доктор Плюшева для дівчаток розкажуть вам про нові пригоди Дотті і нові іграшки, які вона буде лікувати!

Доктор Плюшева – добрий мультик для дітвори

Для тих, хто ще не грав в ігри Доктор Плюшева, ми розповімо трохи про сюжет мультфільму, а також про його головних героїв. Почувши словосполучення «доктор плюшева», навіть у людини необізнаного в пам'яті спливають спогади про дитинство і своїх улюблених іграшках. Плюшевого ведмедика, втім не тільки йому, а й багатьом іншим представникам лялькової братії, відводилася почесна місія бути хворими і зціленими повністю по десять разів на день.
Саме таку назву має мультсеріал, створений не без участі студії Уолта Діснея і розповідає світові про шестирічній дівчинці, з дитинства мріє стати лікарем.

І так, крихта Дотті, вона ж доктор плюшева мріє піти по стопах матері і присвятити все своє життя медицині. Цілими днями вона надає посильну допомогу іграшок. При цьому їй все-одно яким саме. Її пацієнтами стають лицарі і ляльки, всілякі звірята і машинки. Виключення мила крихта не робить ні для кого. І якщо раптом захворювання виявляється занадто серйозним, то навіть до допомоги старших за порадою звертається.

Мультфільми з участю милою наївної дівчинки викликають тільки позитивні емоції. Вони повчальні і позитивні у всіх відносинах. Дітвора залюбки ділиться з однолітками новими досягненнями доктора плюшевою, а її добрі поради і настанови щодо здорового способу життя сприймає не інакше, як керівництво до дії.
Ці мультфільми побачили світ не так давно, в березні 2012 року, а враження складається таке, що вони родом з дитинства. Немає в них численних спецефектів і закрученого сюжету, є тільки всепоглинаюча доброта, весела музика і мила дівчинка, яка мріє бути лікарем.

Що допомагає дівчинці бути відмінним доктором

Допитливий розум, бажання допомогти оточуючим і здатність розуміти мову іграшок, ось що з кожним днем наближає доктора Плюшеву до виконання заповітного бажання. А до справи Дотті ставитися дуже відповідально. У неї є навіть велика книга бо-бо, що представляє собою щось середнє між довідником по медицині та каталогом історій хвороб вилікуваних пацієнтів. Правда, будь-який з діагнозів, занесених в цю книгу, має дещо наївне назву, але зате для дітвори відразу стає ясно і зрозуміло, чим саме був хворий пацієнт і в чому, власне, полягала суть лікування і усунення самої поломки. Ось тільки деякі з них: грязюкис - мазюкис, уколошипоз, слетелскатушектозес, ускоритис, заводилозакленитес. Погодьтеся, з одного боку по-дитячому наївно, а з іншого просто і зрозуміло.

Бути на рівних з мешканцями світу іграшок дівчинці допомагає подарований мамою стетоскоп, по щасливому випадку опинився чарівним. Варто лише надіти його і одразу стає зрозумілим, про що говорять іграшкові друзі.
Дівчинці дуже пощастило з родиною. Батьки в усьому підтримують її починання. Мама часто дарує доньці ті чи інші медичні інструменти, тато час від часу допомагає з ремонтом, а молодший брат звертається за допомогою і в усьому прислухається до сестрички. До речі, для прийому пацієнтів у дівчинки все обладнано маленькому садовому будиночку, який є одночасно ще і клінікою для прийому пацієнтів.

Відмінні помічники – хороші друзі

У доктора плюшевою не тільки пацієнти не зовсім звичайні, але і помічники теж. Всі вони іграшкові, і в основному плюшеві, але, не дивлячись на це кожен з них вміє по-справжньому дружити, приходити на допомогу і намагатися допомогти ближньому.
Плюшева бегемотиха Хеллі у всьому допомагає своєї юної господині, з задоволенням виконуючи обов'язки медсестри. Під час відсутності Дотті вона навіть у велику книгу бо-бо іноді заглядає.

Симпатичний синій дракончик на ім'я Стаффи весь час намагається стати самим хоробрим серед побратимів, але при цьому досить часто зазнає невдачі. Не дивлячись на це, найхаризматичніша на світі овечка Леммі, готова при необхідності обійняти всіх, що живуть на землі, проявляє до нього явну симпатію.

У цій дружній компанії є і плюшевий сніговик Чіллі, який іноді починає нервувати, геть забуваючи про те, що насправді розтанути він не може.

Компанія друзів завжди щиро рада появі своєї улюбленої господині. І поспішає прийняти в лікуванні хворих безпосередню участь. Збираючись разом, друзі проводять час з користю. Вони люблять повеселитися і що-небудь заспівати, із задоволенням слухають настанови Дотті і намагаються у всьому їм слідувати.

Так само роблять і маленькі глядачі, яких сьогодні немало. Залишивши дитину наодинці з Дотті можна бути абсолютно спокійним. Мультфільми і гри Доктор Плюшева, крім отримання позитивних емоцій, допомагають навчити малюків ще дбайливому відношенню до власних іграшок. Під час знайомства з серіалом у малюків є прекрасна можливість отримає масу корисних і потрібних рад.

.