Ігри Енгрі Бердз

Опис категорії

У цьому розділі ми розповімо про одну з найпопулярніших і відомих на весь світ серії аркадних ігор. У цій серії вийшло вже 7 офіційних мобільних ігор, які доступні на всіх платформах, починаючи від Android і Apple, а закінчуючи вже застарілими Bada і Symbian. Крім мобільних клієнтів є і комп'ютерними, а також у вас є можливість керувати улюбленими пташками прямо з браузера! Ігри Енгрі Берс, в інших варіантах перекладу можлива назва гри Ангри берс або навіть ігри Енгрі бердз, в які можна грати онлайн безкоштовно на нашому сайті будуть цікаві не тільки дітям будь-якого віку, але й дорослим, так як вони є ще й не погано опрацьованих головоломками!

Історія створення Енгрі Бердз

На відміну від багатьох популярних аркад, які отримали величезну популярність в мобільному світі, а потім прийшли і на комп'ютери, Злі Пташки довго і дуже ретельно розроблялися тоді ще мало відомою компанією виробником ігор Rovio. Перед тим як ігри Енгрі Бердз здобули широку популярність, перед їх творцями стояло безліч труднощів, а з-за фінансової кризи в компанії проект взагалі ледь не був заморожений. Так що для початку, любителям пташок варто дізнатися, як же з'явилася на світ серія знаменитих аркад.

До свого хіта, у Rovio не було самостійних великих проектів і компанія, найчастіше виконувала замовлення від власників великих комп'ютерних серій ігор, на їх створення мобільних версій для різноманітних пристроїв. Так як працювала компанія з 2003 року, то досвід в створенні ігор у неї був досить великий, але з-за того, що тоді не було єдиних платформ, таких як IOS і Android, доводилося розробляти свою аркаду, мало не під кожного виробника телефонів.

Скріншот з Angry Birds, компаній Rovio Mobile і Clickgamer Media
Chillingo.

Але з виходом в 2007 році Iphone, все змінилося і компанія прийняла стратегічне рішення перейти на нову платформу і почати розробляти гру під IOS! Саме так і почалася історія розробки гри Angry Birds. За два роки до виходу в світ самого головного мобільного хіта, розробникам і дизайнерам Rovio була поставлена задача випуску найкращої гри для тільки що з'явилися, і не встигли тоді ще отримати більшу популярність сенсорних смартфонів.

Розробниками було створено дуже багато різних проектів, але всі вони відкидалися засновником компанії або занадто складні, або навпаки занадто прості і нудні. Метою було створити ідеальну гру, одночасно просту, захоплюючу і затягує користувачів. І ось, через пару місяців, одному з фінських дизайнерів прийшла ідея, зробити головними персонажами пташок, причому не звичайних пташок, а представляють з себе великі жовті кульки з пір'я з величезними дзьобами і божевільним виразом на обличчях.

Вихід у світ

Ось так і з'явився перший концепт гри Сердитися Птахів. На картинки, яка вийшла до ранку, зграйка пернатих кульок з божевільними мордочками мчала на зустріч якомусь замку. Ні концепту проекту, ні якихось інших ідей у дизайнера не було, так що він просто вирішив показати отриману картинку начальнику. B не прогадав, картинка на стільки сильно сподобалася спочатку всьому офісу Rovio, а потім і її директору, що було вирішено приступити до опрацювання персонажів і вигадування самої концепції аркади. На розробку персонажів, і створення геймплей, у компанії пішло близько 2 років. За цей час майже всі деталі логічної аркади були приведені в ідеальний стан. Геймплей і інтерфейс були на стільки прості, що в них спокійною розбиралися навіть трьох річні діти, але не дивлячись на простату, кидатися птахами з рогатки було дуже цікаво і це процес затягував навіть дорослих.

Скріншот з Angry Birds Star Wars, компаній Rovio Entertainment Lucasfilm та Rovio Entertainment Activision.

У 2009 році, коли компанія була на межі банкрутства гра Енгрі Бердз нарешті з'явилася на віртуальних прилавках магазину App Store для IPhone. Завдяки тому, що аркада була на стільки якісної і коштувала всього 33 рубля вона дуже швидко зайняла топові позиції в рейтингу магазину. Примітно що аркади від Rovio досі займають верхні рядки рейтингів, тільки тепер вже не тільки в магазині Apple, але і на десятках інших мобільних платформ. На сьогоднішній день, Angry birds вважаються найпопулярнішою серією мобільних ігор, а кількість скачувань вже перевалило за 1.000.000.000 копій, що є рекордними показниками серед будь-яких, у тому числі і комп'ютерних серій.

Скріншот з Angry Birds Star Wars, компаній Rovio Entertainment Lucasfilm та Rovio Entertainment Activision.

В подальшому, птахи вийшли з віртуального простору у реальний. У фінської компанії з'явилася своя марка плюшевих іграшок, стали випускатися брендовані шкільне приладдя, футболки, толстовки, фігурки та інші дрібнички. А крім того, у Фінляндії з'явилося дуже багато дитячих майданчиків з улюбленими героями і навіть був відкритий парк розваг. А ще, із зростанням популярності персонажів, з'явилося безліч аркад з їх участю сторонніх розробників, так що тепер ви можете грати Сердитися Птахів онлайн, безкоштовно і прямо в інтернеті!

Основні гри Angry Birds

  • Angry Birds — перша частина серії вийшла в 2009 році ексклюзивно для телефонів від Apple. Представляє з себе первісну версію геймплея, де на плоскій поверхні вам потрібно було руйнувати будови і знищувати поганих зелених свинок. Надалі в аркаду додавалися нові рівні, а також була випущена версія ipad.
  • Seasons — являє собою серію невеликих тематичних сезонів, які на самому початку оновлювалися з періодичністю раз на кілька місяців, але з виходом нових проектів, що ця періодичність збільшилася. З недавнього часу грати в Angry Birds ви можете безкоштовно, скачавши її з магазину додатків або запустивши онлайн!
  • Rio — третій епізод, який вийшов у 2011 році. Тут дії відбуваються не в іншому світі, а у відомому багатьом місті Ріо-де-Жанейро, звідси і така назва. У цьому епізоді, вже полюбилися багатьом свинок, замінили на мавпочок. В геймплей був внесений невеликі зміни і з'явилося кілька рівнів, в яких замість змагання з мавпочками, вам потрібно буде випускати з ув'язнення дельфінів і птахів.
  • Space — четвертий епізод де бридкі свинки знову крадуть яйця, але тільки тепер вони за допомогою своїх технологій відкривають портал в космос і переміщуються на іншу планету. У четвертому епізоді дуже сильно змінився геймплей, адже тепер на планетах діє сила гравітації, а значить, птиці після запуску з рогатки будуть літати по колу поки не розіб'ються. Крім змін геймплея, ця частина гри Енгрі Бердз отримала і нових пташок.
  • Гра Angry Birds Star Wars стала одним з хітів 2012 року. Тут, розробники вирішили піти від оригінального сюжету, і зробили пародію на популярну космічну сагу Зоряні Війни. На відміну від інших проектів серії, тут свині теж будуть стріляти по вас за допомогою лазерне зброї і кидатися лазерними мечами.
  • Star Wars 2 — продовження космічної одіссеї. Тут вас чекають не тільки нові вороги але ще й нові планети, а також велика підводна карта. В іншому, змін не дуже багато.
  • Angry Birds Go — тут розробники вирішили піти від стандартної концепції аркади і зробили гонки!

за кілька компанія Rovio з невеликого розробника аркад, стала одним з провідних гравців на ринку мобільних ігор! У компанії крім злих пташок, є ще більше 10 країн проектів, у тому числі кілька відгалужень від оригіналу, де головними героями є погані свинки!

.