Ігри лабіринти

Опис категорії

Ви напевно бачили, як діти обожнюють різноманітні стрілялки, гонки та стратегії, але ось аркадами вони захоплюються досить рідко. Завдання нашого порталу полягає в тому, щоб показати юному поколінню, що аркади теж можуть бути досить цікавими і за їх проходженням теж можна весело проводити час. Ми розміщуємо лише найцікавіші головоломки, які не поступаються за інтересом проходження ні гонок, ні стрілялок, так що як маленьким дітям будь-якого віку, так і дорослим буде цікаво долати рівні і заробляти окуляри. У цій категорії ви знайдете безкоштовні онлайн ігри лабіринти, відібрані нашою командою.

Про жанр

З давніх часів людству відомі лабіринти – багато разів розгалужені вузькі коридори, в яких можна було без проблем заблукати і залишитися там на дуже довгий час. Пам'ятаєте міф про Тесея і мінотавра? Саме в такому місці на Криті він і здійснював свій подвиг. З тих пір лабіринти стали нести оборонну і розважальну роль. Осадили фортецю загони губилися в коридорах зі стін і веж і гинули під градом стріл і каменів оборонявся. Пізніше стали популярні і садові лабіринти, в яких розташовувалися лавки, фонтанчики та інші елементи декору. Особливо часто їх створювали в Англії і у Франції.

Комп'ютерні ігри та головоломки

Головоломки стали дуже популярні приблизно в кінці 19 століття. В них необхідно було знайти вихід з лабіринту, і разгадывались вони, як правило, дуже швидко. Згодом вийшли у світ і об'ємні пазли, в яких необхідно було завести/вивести кулька в центр/з центру. А після побачив світ комп'ютерні ігри лабіринти для дівчаток і хлопчиків.

Спочатку вони з'являлися в різних іграх як певні локації, через які повинен був пройти герой, але згодом вийшли самостійні варіанти лабіринтів у віртуальному світі, в яких необхідно було швидко знайти вихід. Зараз ми постараємося вам детальніше розповісти про подібні флеш-ігри.

Лабіринти наввипередки

В іграх цієї серії вам необхідно дістатися до фінішу. При цьому ви будете змагатися з комп'ютером або іншими людьми, так як в кооперативному режимі ігри лабіринти на двох стають набагато цікавіше. В іншому варіанті ви тікаєте від якого-небудь істоти (мінотавра наприклад) і мають якнайшвидше знайти вихід і втекти. У таких аркадах зазвичай присутні різні бонуси, які полегшують проходження. Управління тут зазвичай здійснюється з допомогою клавіатури і інтуїтивно зрозуміло.

Тимчасові лабіринти

Тут вам необхідно за певний час дістатися до кінця лабіринту, часто, зібравши різні предмети. Тут лабіринти зазвичай складніше, ніж в категорії вище, тому грати в ці ігри часто буває набагато складніше і вони вимагають великих зусиль. Управління в таких іграх найчастіше задіює мишку, так як на відміну від верхнього варіанту, тут лабіринти зазвичай не будуються з квадратів, а складаються з різних вигнутих ліній, мостів та інших різноманітних елементів конструкції, тому управляти "стрілочками" тут було б важко.

Бомбери

Ще одним поджанром лабіринтів є бомбери, які ваша мета буде змінена. Якщо в стандартних версія гри вам необхідно знайти вихід, то тут завданням стане знищення супротивників на карті. В бомберах ви будете бродити по квадратної карті, розчищаючи собі дорогу і здобуваючи різноманітні бонуси, а також нові бомби.

Після того, як ви дістанетеся до свого супротивника, потрібно буде поставити бомбу і постаратися його підірвати, тільки от, вибухають вони не відразу, так що потрібно буде прорахувати траєкторію руху противника і вчасно встановити заряд. Причому, від своєї бомби вам теж доведеться ховатися, поки вона не активувалася.

Мобільні розваги

З появою в сучасному світі мобільних пристроїв, а саме смартфонів і планшетів, кількість онлайн аркад сильно збільшилася. Особливо цікаво стало грати в онлайн лабіринти, адже завдяки акселерометру, ви могли управляти кулькою нахиляючи своєї смартфон в різні сторони, а результати проходження відправлялися по інтернету друзям в режимі реально часу. Варіанти таких аркад ви зможете знайти абсолютно безкоштовно в будь-якому з магазинів додатків, хоча, звичайно є і платні версії, але їх вартість рідко перевищує 100 рублів.

.