Ігри Залізна людина

Опис категорії

Тим, кому цікаво дізнатися, яке це-бути генієм, не обмеженим в засобах і можливостях потрібно обов'язково ближче познайомитися з Тоні Старком, що іменується ще і залізним людиною. Мабуть, мало у кого можуть одночасно співіснувати поняття про справедливість, турбота про ближніх і талант неперевершеного комерсанта, якщо врахувати той факт, що предметом самої комерційної діяльності є торгівля зброєю. Тоні Старк вже давно став одним з найвідоміших героїв у всьому світі, а з його участю було випущено вже понад 7 фільмів по всесвіту Marvel. Ігри Залізна людина — дозволять вам пограти за одного зі своїх улюблені супергероїв.

ділки Від бізнесу до супергероя один крок

Вперше про Залізну людину заговорили в далекому 1963 році, саме тоді з'явилися комікси з участю цього персонажа. Популярним він став досить швидко, а не зовсім звична легенда послужила гарну службу, виділивши його з загальної маси, що існували на той момент супергероїв.

За цей час створено чимало художніх та анімаційних фільмів, що розповідають про цього неординарного юнака, здатного боротися, протистояти, який вміє не тільки відстоювати свої інтереси, але і допомагати оточуючим. А ігри залізна людина, випущені як фільмів, так і по мультфільму, допомогли глядачам ще більше зануритися у всесвіт Marvel. Причому гри були випущені як для комп'ютерів, так і для мобільних телефонів, а також планшетів і приставок. Щорічно випускається як мінімум кілька ігор за участю нашого улюбленого героя.

Як Тоні Старк став Залізним людиною

Бути багатим звичайно ж краще, ніж бідним, однак саме по собі багатство не є запорукою того, що чоловік буде щасливий, а життя його ніколи і нічим не буде затьмарена. У Тоні Старка є своя ахіллесова п'ята, це поранення в груди. Застряглий всередині шматок металу, не дозволяє почувати себе здоровим і заподіює масу неприємностей. Саме бажання убезпечити себе і наштовхнуло молодої людини на думку про створення захисної броні. При цьому, створюючи її, молодий мільярдер, який успадкував бізнес від батька 21 рік, думав не тільки про себе, а ще про те, що зможе в такому вигляді інкогніто допомагати оточуючим. Адже в тих колах, де доводилося обертатися юнакові, за великим рахунком, мало кого цікавили чужі життя, а навіть навпаки, все робилося для того, щоб примножити своє багатство, створюючи все нове зброю і налагоджуючи його безперебійне виробництво.

Важко поранений Тоні Старк опинився в полоні у збройового барона Вонг-Чу. Запорукою успішного лікування талановитого винахідника було участь у створенні нового потужного зброї, здатного унести багато людських життів. Друг Тоні Хо Инсен, до речі колишній полонений, разом з юнаком брав участь у створенні нової потужної броні, модифікованого екзоскелету, оснащеного озброєнням, створює захисну пластину, щоб зробити можливим втеча Тонні з полону.

Звичайно ж, Тоні Старку вдалося втекти, а ось Хо Инсену не пощастило, він був убитий. Можливо саме це і стало поштовхом для подій, що розгорнулися трохи пізніше. Повернувшись до звичного життя, молодий мільярдер по натурі своїй є філантропом, вирішує вести подвійну життя. З одного боку це світський лев, розбиває жіночі серця і успішний комерсант, який дозволяє собі абсолютно все, навіть сучасно екіпірованого лицаря в обладунках у вигляді особистої охорони, а з іншого шукач пригод в залізному броньованому костюмі.

Який він, Залізний людина

Тоні Старка можна охарактеризувати як людину позитивного і бездоганного у всіх відносинах. У нього з лишком недоліків. Були часи коли він зловживав спиртним. В особистому житті у молодої людини теж не все гладко. Чого-чого, а порядку в ній катастрофічно не вистачає. Зате в костюмі Залізної людини все стає іншим, як би настає момент істини не тільки для лиходіїв, але і для самого талановитого винахідника.

Якщо на початку свого існування Тоні Старк розбирався з ворогами так чи інакше пов'язаними з ним особисто і віддавав по заслугах за свої образи, то з часом, як в іграх, так і в кінематографі, він свідомо почав захищати людство від тих, хто використовував на шкоду його розробки. Його корпорація Старк Індастріз розробила не одну технологію, здатну як допомогти, так і нашкодити їм. Залізна людина, усвідомлюючи це, спробував взяти на себе повну відповідальність за всі свої винаходи. Почасти саме тому він часто жертвує багато кошти на благодійність і, не зважаючи на небезпеки, веде боротьбу з численними жадібними ворогами серед яких є і конкуренти і просто люди, які прагнуть домогтися світового панування будь-якою ціною.

броні нічого не страшно

Маючи в арсеналі чудову броню і будучи практично невразливим, Залізна людина творить великі справи як у фільмах та мультфільмах, так і в комп'ютерних іграх. Навіть літати Старк може, використовуючи для цього реактивні черевики, які є частиною костюма. Супергерой може запросто підняти до 70 тонн, і це при нормальному режимі функціонування. Шолом винахідника оснащений сканерами і пристроєм зв'язку, сам костюм включає в себе крім броні ще і різні види зброї: вогнемети, ракети, лазерні установки. Є в костюмі Старка і унилуч, здатний випромінювати світлову енергію різних видів, а якщо до всього цього додати ще й дію экстремиса, то стає зрозуміло, що Залізна людина має колосальний потенціал і володіє надлюдською силою.

Боротися зі злом Тоні Старку не завжди доводиться поодинці. У багатьох анімаційних серіалах і художніх фільмах супергерої об'єднуються для боротьби зі злом. Доводиться їм битися не тільки з витонченими злочинцями і терористами всіх мастей, але так само і з представниками інших світів. Загалом, від команди месників кожному з тих, хто задумав недобре, краще триматися подалі. Навіть кожен з них окремо може протистояти цілій армії, а що тоді говорити про всіх разом.
У історії про Залізну людину є початок, а кінця його пригод не видно. Спостерігати за Тоні Старком цікаво завжди. У нього багато прихильників по всьому світу і цей факт нікому і ніколи не вдасться поставити під сумнів. А гра про залізну людину дозволять вам не тільки пограти за супергероя, але і дозволять дізнатися інші, не показані у фільмах і мультфільмах сюжетні лінії.

.