Ігри Сабвей Серф

Опис категорії

Любителі покататися на скейті і ті, хто вважає графіті мистецтвом, а не витівкою або хуліганством по достоїнству зможуть оцінити гри сабвей серф. Головному герою, Джейку, сміливості не позичати. Цей хлопчина вміє розвивати величезну швидкість і при цьому долати масу всіляких перешкод. Йому не зрозуміло, чим яскраві малюнки можуть комусь заважати. Він лише намагається зробити світ красивішим і розфарбувати його у всі кольори веселки. При цьому зірви голова потрапляє в самі круті переробки і завжди виходив з них переможцем. Поспішіть скласти Джейку компанію.

Знайомимося з Джейком ближче

Веселого і пустотливий підлітка на ім'я Джейк паинькой назвати не вийде. У той же час злісним хуліганом його теж не назвеш. Він любить подорожувати, кататися на скейті і розмальовувати стіни в метро і на залізниці, що часто викликає невдоволення місцевих охоронців. З ранку чистий і охайний, до вечора шибеник виглядає звичайно не ахті. Активний спосіб життя і любов до екстріму навчили юнака як до належного відноситься до синців і саден. Расквашенный ніс або збиті коліна для нього — звичайна справа.

Ось чому у деяких іграх відважний малий зовсім не тікає від кого-небудь, а терпляче чекає, поки йому оброблять синці та садна. При цьому Джейк харизматичний і товариський. Якщо його добре причесати, викупати, загалом, привести в порядок, він навіть на паимальчика стане походити. От тільки дивитися за ним у такі моменти потрібно в обидва, а то і втекти може.

Важко сказати, в якій країні світу Джейк ще не встиг побувати. У численних іграх сабвей серф, він із завидною постійністю ганяє на шаленій швидкості по вулицях багатьох міст світу. При цьому хлопцеві зовсім не заважає мовний бар'єр, а від тих, хто має намір його наздогнати він тікає з завидною постійністю.

Яскраві фарби подобаються не всім

Більшість з ігор про сабвей серф зроблено в стилі раннери. Саме такі яскраві і барвисті пропозиції з чудовою озвучкою і прекрасною графікою полюбилися хлопчикам та дівчаткам всього світу, доказом тому можуть послужити не тільки комп'ютерні ігри, але і численні додатки для телефонів і андроїдів.
Саме по собі слово сабвей в назві гри говорить про багато що, саме так у американців прийнято називати метрополітен. Ну, а що означає слово серф любителям екстремальних видів спорту пояснювати точно не потрібно. Для сторонніх спостерігачів зазначимо, що це, за великим рахунком, не що інше, як різновид скейта.

Саме на скейті в багатьох іграх Джейк змушений відриватися від погоні. Ну а женуться за ним, за його власним думку, зовсім незаслужено. Ну що поганого в тому, що людині захотілося зробити світ яскравішим і веселішим. Картини на сірих стінах радують око пасажирів,але чому-то призводять до сказу працівників залізниці та підземки. От і змушений Джейк здійснювати забіги і виробляти всякі піруети на своїй чудо-дошці в сабвей серф.

Сабвей серф – забава не для слабкодухих

Дуже багато гри в стилі раннер, а в особливості сабвей серф зроблені дуже реалістично. Біжить на величезній швидкості герой змушений тікати на ходу від всіляких рухомих перешкод, долати велику кількість перепон, стрибати, присідати, крутити в різні сторони і при цьому бігти. Іноді один невірний крок стає згубним і молодій людині доводиться все починати заново.

Можна в сабвей серф і отримати травму, і під завал потрапити, і в рів звалитися. Щоб подібні неприємності траплялися якомога рідше на теренах сабвей серф необхідно не тільки швидко бігати, але і намагатися при цьому підібрати якомога більше корисних бонусів, які дозволяють перемахивать без особливої праці через перешкоди, додають героєві гри маневреності або швидкості або роблять на час зовсім невразливим. Ось такий він світ швидкостей гри сабвей серф.

Чим приваблює гравців

Яскраві і барвисті платформери, витримані в стилі раннери притягують до себе, як магніт. Причин для цього достатньо. Однією з головних, мабуть, є харизма головного героя гри сабвей серф. Його ентузіазму вистачить на всіх. Та й сміливості і винахідливості хлопцеві теж не позичати. Разом з ним можна побувати в самих екзотичних місцях, відвідати різні країни і міста, одна проблема — все це на бігу.

У процесі гри можна навчитися швидко приймати рішення, адже інакше удачі просто не бачити. Кому то під час першого знайомства з такою грою доведеться потерпіти фіаско, але на те вона і гра. Погодьтеся, якщо б все і відразу виходило, то не було б такої інтриги, а значить, і підвищеного інтересу до гри ніхто б не виявив.

Дуже цінним є те, що в сабвей серф можна грати разом з друзями. Всі результати .у грі фіксуються, а це означає, що дух змагання завжди присутній і підстьобує учасників екстримального забігу до досягнення нових висот. Кожен наступний рекорд, поставлений в сабвей серф, спонукає учасників забігу до більш чітким і злагодженим діям. Можливо не у кожного з першого разу вийде стати переможцем, але тим більш цінною і бажаною стане здобута перемога. Якщо ви ще не спробували зіграти в сабвей серф, то саме час це зробити.

.