Ігри Літаки

Опис категорії

Ну хіба є на світі хоча б один хлопчик, який не мріяв у дитинстві, що коли виросте, стане пілотом літака? Звичайно ж, всі про це мріяли, хто хотів перевозити пасажирів, хтось- наносити ракетні удари по терористах, а хтось мріяв полетіти в космос! І тепер це стало можливо, завдяки величезній кількості флеш-ігор, ви отримуєте відмінну можливість і битися зі злочинцями і мирно перевозити пасажирів і навіть полетіти у космос, причому не тільки в нашому часі, але і в далекому майбутньому на футуристичному космічному кораблі. Ми зібрали для вас найкращі ігри про літаки, які ви зможете грати безкоштовно!

Розвиток ігор про літаки

Перші комп'ютерні ігри літалки на літаках, з'явилися ще в 80 роках минулого століття і представляли із себе 2д аркади, в яких вам належало битися з величезною кількістю ворогів, насуваються на вас, щоб збити з небес на землю. У середині 90 з'явилися і перші ігри з більш розвиненою графічної складової і більш захоплюючим геймплеєм. Однак управління в літаках в більшості подібних ігор було другорядним завданням, включеної в сюжет гри разом з управлінням танками, машинами та іншою військовою технікою, так що, по суті, ніякого відношення до реального пілотуванню не мало.

Серйозна зміна в розвиток ігрової індустрії внесли авіа-симулятори, дозволяють повністю зануритися в управління різними видами повітряного транспорту, завдяки спеціальним джойстикам. Всі симулятори діляться на кілька видів: аркадні — в яких більше значення приділяється цікавого геймплею, а не точності і складності управління; реалістичні — управління в яких відбувається за допомогою спеціалізованих джойстиків, а саме управління літаком сильно наближене до реальності; останні — це професійні, практичні повністю імітують політ і вимагають спеціальних навичок. Найчастіше професійні авіа-симулятори встановлюють в льотних школах та інших подібних закладах.

ДТА

Один з найвідоміших симуляторів реального світу, що розповідає про життя великих міст та їх жителів. Примітно, що до всіх містах, районах і вулицях були придумані вигадані назви, щоб гравці не переносили віртуальні події в реальний світ. Починаючи з Grand Theft Auto San Andreas, у грі з'явилася можливість літати на літаках різних видів, починаючи від пасажирських лайнерів і закінчуючи кукурузниками, орошающими поля. З кожною новою серією ДТА, кількість нових моделей збільшилася, так в GTA 5 планується ввести навіть справжні винищувачі.

Battlefield 3

Один з найвідоміших онлайн шутерів від першої особи, що дозволяє битися з суперниками як у далекого бою, за допомогою пістолетів, гвинтівок, автоматів, кулеметів, гранатометів і інших видів зброї дальнього бою, так і з допомогою військової техніки — машин, танків, літаків і вертольотів. Всього в грі присутні кілька видів винищувачів здатних вести прицільний вогонь по повітряних, так і по наземним цілям, а також випускати самонавідні ракети. Що стосується реалістичність геймплея, то він в кращу сторону відрізняється від того, що ми бачили в ГТА.

WarThunder

Вийшов зовсім недавно, але вже завоював величезну популярність і безліч фанатів з усього світу, онлайн симулятор, що оповідає про авиабитвах під час Другої Світової Війни. Гравець може купувати собі різні літаки і модернізувати їх, змінюючи зовнішність і технічні характеристики.

Скріншот War Thunder, компанії Gaijin Entertainment.

Примітний той факт, що всі битви відбуваються виключно на літаках (хоча розробники обіцяють, що скоро додадуть армію і флот, які, поки що, управляються комп'ютером), завдяки чому геймплей був підлаштований саме під таке управління, а у вас є можливість крім клавіатури, управляти юнітом за допомогою джойстика або спеціального геймпада.

На яких літаках будемо літати

Сучасні ігри про літаки начитують кілька десятків або навіть сотень моделей авіатехніки. В іграх серії ДТА, ви зможете політати на надзвукових винищувачах, пасажирських лайнерах, приватних VIP перевізників і навіть гвинтових літачка призначених для розбризкування над полем добрив і хімікатів, що відлякують небезпечних шкідників.

Скріншот War Thunder, компанії Gaijin Entertainment.

Правда відмінності в польоті на всіх видах авіатехніки будуть мінімальні. Найголовнішою відмінністю буде візуалізація, адже летіти на величезній пасажирському лайнері і маленькому колгоспному «тракторі з мотором» не одного і теж. А ось в симуляторах вас чекає ще більше моделей авіатехніки і під кожну з них вам потрібно буде підлаштовувати управління.

.