Ігри Малювалки

Опис категорії

Можливо не всі здогадуються, але малювати можна не тільки у альбомі, використовуючи звичайні фарби і олівці, але і в комп'ютері. Пропонуємо юним леді запастися чарівними віртуальними кистями і освоїти гри малювалки для дівчаток. Ось де польоту фантазії немає межі. Самій можна створювати тут чудові листівки або просто розфарбовувати улюблених мультяшних героїв, можна і в принцес в гостях побувати і з феями подружитися. При всьому цьому не тільки приємно провести час, але ще навчитися працювати з палітрою кольорів, загалом, стати справжньою художницею і все це в процесі гри.

Веселка в твоїх руках

Сім чарівних квітів, при використанні яких художники пізнають світ і творять. Всі вони доступні будь-якої з дівчат, яка мріє про створення власного шедевру. Всілякі малювалки дають можливість розкритися талантам, які далеко не завжди і не всі готові виставити напоказ. На віртуальних полотнах можна все. Їх неможливо зіпсувати. У випадку, коли малюнок не здається ідеальним, можна все стерти і почати заново, а можна і зберегти, щоб потім мати можливість аналізувати власні успіхи і милуватися грою фарб.

На віртуальних полотнах під час гри можна створювати пейзажі, портрети або натюрморти самостійно, а можна просто розфарбовувати вже придумані кимось малюнки за наявними контурах. І те й інше більш ніж цікаво. До того ж, у віртуальному світі фарбами забруднитися при всьому бажанні просто не вийде. А ось палітра, запропонована юним художницям для творчості, надана в іграх така, що й справжні майстри позаздрять.

При бажанні з її допомогою можна створювати плавні переходи. Управляти віртуальною пензликом зможе кожен. Досить доторкнутися до того чи іншого кольору палітри, а потім до певного місця на полотні і все тут же буде пофарбовано потрібним кольором. За бажанням вже зафарбовані ділянки картин можна буде перефарбувати в інші кольори в будь-який час.

Малювалки, цікаві для всіх

Серед рисовалок можна підібрати різні, як для самих юних художниць, так і для дівчаток старшого віку. У будь-якому разі ігри ці привабливі і захоплюючі. Малятам буде цікаво розфарбовувати улюблених мультяшних героїв, підбирати для них варіанти одягу, або просто спілкуватися з веселою різнобарвною компанією.

Для більш старших любительок малювати буде цікаво з'єднувати між собою послідовно лінії, щоб дізнатися внаслідок, хто ж вийде на малюнку. При цьому примітним є те, що крім художніх навичок гри малювалки дозволять навчитися рахувати, та ще й не тільки рідною мовою, а й іноземною. Досить включити в грі малювалки голосовий режим і з'єднання ліній буде супроводжуватися рахунком.

В гостях у улюблених героїв

Серед рисовалок маса всіляких пропозицій. У деяких з них дівчатка потрапляють у казковий неповторний світ і допомагають своїм любимицам облаштовувати мешканка і модно й стильно виглядати. Адже в іграх про малювалки запросто можна спробувати себе в ролі дизайнера або модельєра, що дівчатка і роблять не без задоволення. Крім того можна тут і татуажем зайнятися або навички візажиста придбати. Погодьтеся, далеко не кожному дано намалювати на обличчі витончену стильну метелика, так і простий макіяж нанести не кожна модниця зможе з першого разу. А тут якраз і з'являється прекрасна можливість всьому цьому навчитися.

Таке проведення часу дуже подобається дівчатам. Юні спокусниці готові відточувати свою майстерність у створенні шедеврів знову і знову. Адже виправити будь-яку невдачу під час гри малювалки для дівчаток праці не складе. Зробити це можна в лічені миті. Достатньо одного кліка мишки і можна почати створення шедевра заново.

Не менш привабливі для дівчаток і ті малювалки, в яких від майстерно завданих штрихів залежить просування до мети якогось казкового персонажа. Грати в них захоплююче і цікаво. Штрихами тут можна вказувати шлях якомусь доброму милому суті, а можна і перепони на шляху всяких злюк і монстрів створювати. І чим неймовірнішою мазки, тим цікавіше стає сама гра неповторнішими лабіринт.

Що корисного в рисовалках

Добрі малювалки, яскраві і барвисті не тільки цікаві для дівчинок, але ще й корисні. За настільки простим заняттям розвивається почуття прекрасного. Саме в таких іграх дівчатка вчаться підбирати поєднання кольорів, виділяти головне, створювати малюнки й композиції, працювати з кольором і тінню.

Гармонія і виразність, плавність ліній, створення колірних переходів, всьому цьому можна навчитися в рисовалках. Саме в процесі подібних ігор закладається у юних художниць почуття прекрасного. І навіть у тому випадку, якщо в майбутньому дівчинки не стануть професійними художницями вміння підібрати одяг чи правильно нанести макіяж стане в нагоді кожній з них.

Адже впевненість в тому, що одяг та аксесуари до неї підібрані правильно, потрібна будь-леді, а особливо юної спокусниці. Малювалки здатні навчити багато чому, надати впевненості в собі, дати можливість бути завжди індивідуальної і не боятися експериментувати з кольором, грати їм, підбираючи всілякі поєднання.

.