Ігри Прибирання в будинку

Опис категорії

Ледве навчившись ходити, часто діти простягають руки до пилососа або віника, а улюбленим заняттям багатьох малюків є миття підлоги в компанії з мамою. Іноді це розчулює, а буває і так, що хочеться швидше навести порядок без допомоги улюбленого чада. Ось тоді - то онлайн ігри і приходять на виручку. Для того, щоб маленька дитина не плутався під час серйозної прибирання, досить просто посадити його за комп'ютер. Ігри Прибирання в будинку для дівчаток дозволяють прибрати все сміття з будинків казкових принцес та інших відомих героїв.

Віртуальна прибирання – заняття захоплююче

Кожна з дівчаток пізно або рано починає приміряти на себе роль господині. Це є ще однією з причин, по якій сьогодні затребувані ігри про прибирання. Віртуальна прибирання може багато чому навчити юних хазяєчок. В ігровій формі дівчинки отримують тут відповіді на численні запитання і вчаться гарному навіть не підозрюючи про це. В справжньому житті вони не будуть довго думати з чого почати: спочатку розставлять по місцях речі, слідом підметуть або пропилососять, витруть пил, а потім вже вимиють підлогу. І все це завдяки звичайній комп'ютерній грі.

В реальному світі наведення порядку скоріше є необхідністю, ніж розвагою. Не дивлячись на це ігри прибирання захоплюючі і цікаві. Ну де ще доведеться привести в порядок кімнату справжньої принцеси, в якій напередодні побував недоброзичливець в пошуках якої-небудь коштовної штучки? До того ж потрібно тут буде не тільки сміття прибрати, а ще й потрібні речі розкласти по місцях, а то навіть корона і та валяється під ногами в купі всілякого мотлоху.

Розставити все по місцях, протерти дзеркала, позбутися від сміття, пропилососити м'які пухнасті килими, ось воно заняття для любительок чистоти.
Цікаво прибирати віртуальний сміття дівчинок різних віків. Адже іноді тільки таким чином можна відшукати якісь із загублених потрібних речей, а за це ще й бонуси додатково отримати. Ігри подібного плану повністю позитивні, адже набуті навички, дівчатка починають переносити в реальне життя.

Для наведення порядку можна вибрати дитячу площадку, кухню, пляж або басейн. Тут теж може бути цікаво. Геймплеи тут влаштовані таким чином, що любителі чистоти змушені будуть чітко дотримуватися послідовність дій і визначати важливість і призначення тих чи інших предметів. Так, наприклад, при прибиранні кухні навряд чи вдасться викинути в сміттєве відро чашку або вилку, їх необхідно буде скласти в раковину, а потім вимити. А ось осколки або обгортка від продуктів відлетять у відро запросто. Не вийде і до миття підлоги приступити раніше, ніж все сміття з нього буде прибраний.

Ігри Прибирання — це ще й логічні, аркади, адже багато ігор цього жанру зводяться до пошуку предметів. Погодьтеся, що збираючись на вечірку, потрібно взяти з собою тільки найнеобхідніше, а його ще спробуй знайди в загальній масі потрібних речей. До того ж і тут творчий безлад. Викидати у сміття нічого не потрібно, а от зібратися по людськи і в бруд обличчям не вдарити, це так. У такому випадку на допомогу приходять всілякі підказки внизу екрану і табло з часом. Саме там і будуть перераховані ті предмети, без яких на вечірці робити нічого. З кожним рівнем завдання буде ускладнюватися, зате в процесі гри увагу можна потренувати, а заодно і дізнатися, що з собою на справжню вечірку брати потрібно, щоб провести час насичено і цікаво.

У деяких з ігор, навпаки, потрібно зайнятися прибиранням грандіозного погрому залишилося після вечірки. Тут доведеться переміщати предмети з місця на місце до тих пір, поки не визначиш точно, де саме та чи інша річ знаходилася спочатку. Тільки у випадку вірно прийнятого рішення предмет зафіксується на ігровому полі і перестане переміщатися. В іншому випадку можна дуже довго шукати те заповітне місце, куди потрібно поставити вазу, покласти гребінець або повісити ключ.

Турбота про тих, хто не вміє прибирати

Ігри прибирання вчать піклуватися про тих, хто поруч. Старші діти із задоволенням допомагають наводити порядок малюкам, адже не всьому карапузи можуть навчитися відразу. Розставляти по місцях іграшки для них великий труд, і наочний приклад у цьому архіважливому насправді ніколи не завадить.

Дуже повчальними і пізнавальними є і ті ігри, де прибирання доводиться проводити в клітці у коханого папужки або морської свинки. В подяку господареві звірятка починають радіти і всіляко виявляти свою вдячність. Навіть мовчазні рибки помахають своїм рятівникам хвостиками, ну а акваріум буде сяяти як дзеркало і радувати око.

На жаль, чотириногі друзі просто не можуть прибрати за собою самі. Так уже повелося, що за ними доглядають люди. Саме тут діти якраз і піклуються про тварин, приводячи в порядок клітини улюблених домашніх вихованців або вольєри в цирку чи зоопарку. Як тут не згадати слова маленького принца любив повторювати, що ми у відповіді за тих, кого приручили. Грати в прибирання дуже весело і захоплююче, а до того ж ще й корисно.

що Виникає у юних любителів чистоти почуття відповідальності і прояв вимогливості не тільки до оточуючих, а й до самих себе, на ряду з іншими навичками, є гарним доробком на майбутнє. Адже якщо розібратися, то чисто зовсім не там, де часто прибирають, а там, де в кожній з речей спочатку є своє місце, і якщо, граючись, дітям вдасться зрозуміти це, то в реальності на прибирання буде йти не так вже й багато часу.

.