Ігри знайди відмінності

Опис категорії

Ще давним-давно, коли не було комп'ютерів, однією з найцікавіших дитячих ігор був пошук відмінностей на картинках, надрукованих в улюблених журналах, що виходять щотижня. Згадайте «Єралаш», у кожному випуску якого були веселі картинки, де вам було потрібно виконувати завдання редакції! Тоді, навіть продавалися цілі книжки, що містять багато завдань різного рівня складності. Але ті часи пройшли і сьогодні у вас немає необхідності виписувати журнал і чекати появу нових картинок кожну тиждень, тепер ви можете грати в знайди відмінності безкоштовно! Всі ігри поділені за складністю так що вони підійдуть як для хлопчиків і дівчаток, так і для підлітків.

Трохи занудства

Ігри з картинками з'явилися майже відразу, після поширення самих картинок. Як тільки в газетах і книжках стали друкуватися чорно-білі, а тому вже й кольорові ілюстрації, авторами було придумано багато інтерактивних вставок і ігор. Адже комп'ютерів в ті часи ще не було, а були дні, коли з-за поганої погоди, веселитися на вулиці було не можна і бідні діти маялися будинку виставляючи ряди з солдатиків і катаючи по всіх кімнатах машинки.

Найбільш популярними інтерактивними картинками вважалися лабіринти, в яких потрібно було провести пальцем від входу до центру або до іншої зазначеної точки. Такі головоломки друкувалися не тільки в дитячих журналах, але навіть у дорослих газетах. Крім цього, дуже популярні були розмальовки та судоку, ну а потім з'явилися ігри знайди відмінності.

Але шукати відрізняються деталі було дуже важко на чорно білих малюнках, так що бум цієї головоломки припав на той час, коли кольоровий друк в журналах стала буденністю. Спочатку малюнки стали з'явилися в Америці, але швидко були привезені і в інші країни. Робити їх дуже легко. Бралася проста фотографія або малюнок, з неї знімалася копія і художник підмальовував або навпаки стирав якісь елементи. Після чого, на одній сторінці журналу або газети, друкувалися поряд один з одним обидві картинки. Чим вправнішим був художник, тим важче ставало шукати відмінності.

Але час невблаганно рухалася вперед, з'явилися перші комп'ютери, які полегшили життя редакторів, газетних і журнальних видань, а з часом практично знищивши цю галузь. Зараз, з-за маленького попиту, дитячих журналів з таким вмістом вже немає. Але зате, є онлайн ігри знайди відмінності, де дитина, сидячи за комп'ютером або навіть планшетом, зможе розшукувати відсутні предмети і намагатися виявити зайві деталі на зображеннях.

Як шукати відмінності

Найбільш поширеними є три види ігор:

  • Перший вид це пошук відмінностей на час, що значно ускладнює завдання, але і робить проходження флеш ігри набагато більш цікавим і динамічним. Такі ігри складаються з кількох рівнів (від 10 до 100), причому, чим більше ви будете проходити рівнів, тим це буде важче, так як складність збільшується. В легких версіях, призначених на маленьких дітей, на один рівень дається від 2 до 3 хвилин, в більш важких версіях, призначені для тинейджерів, час можуть скоротити до 30 секунд на одну картинку. Без сумнівів, на час грати набагато цікавіше, але у тих дітей, які мають погану реакцію, недостатню концентрацію або неуважність — це може не вийти.
  • Другий вид це звичайні картинки, у яких немає ніякого інтерактиву, підходять для маленьких дітей, що-б познайомити їх з грою.
  • Третій вид це великі сюжетні повісті, мають захоплюючу історію не дає відірватися навіть дорослим. Ілюстрації мають професійну рисовку нагадує візуальні новели, тільки замість вибору варіантів відповіді, потрібно шукати відмінності. Варто зауважити, що знайти їх досить легко, так як все зав'язано на захоплюючому сюжеті.

Також ігри будуть розділятися ще й за кількістю відмінностей, які потрібно знайти:

  • 3 — для самих маленьких дітей (3, 4, 5 років)
  • 5 — для дітей старшого віку (6, 7, 8 років)
  • 7 — 10 — для підлітків ( 8, 9, 10, 11, 12 років)
  • >15 — для всіх інших

Ігри знайди відмінності для дівчаток і для хлопчиків влаштовані дуже просто! Після завантаження на вашому екрані з'являться дві фотографії, увидив щось зайве або навпаки відсутня, вам необхідно тицьнути на це місце покажчиком мишки, причому, все одно на якій з фотографій ви це зробите. Якщо ви тицьнули на правильний об'єкт, він або пропаде, або обводиться в кружечок, а на лічильнику буде показано скільки відмінностей вам залишилося відшукати.

У чому користь

Безсумнівно, головоломки буде набагато корисніше, ніж так полюбилися багатьом бої на літаках або командні битви. Тут ваші діти зможуть розвинути або просто потренувати свою уважність, а зосередившись на пошуку предметів ще й силу волі. Але на відміну від важких головоломок, такі картинки дуже захоплюючі навіть для самих маленьких дітей, а особливо великі візуальні ігри! Чим цікавіше буде історія, розказана в цей раз, тим більше буде звикання до розвиваючих головоломкам.

.