Ігри Сонік ікс

Опис категорії

Історію синього їжачка з неймовірно привабливою колючестью звичайної не назвеш. Мабуть, це один з небагатьох випадків, коли мультфільм з'явився пізніше, ніж комп'ютерні ігри. Прагнення керівництва міжнародної компанії по виробництву ігор Sega до досконалості і призвело до того, що в далекому 1991 році у компанії з'явився новий талісман – Соник. Створена для ігрових приставок, що були у той час останнім словом техніки, гра мала свій мультиплікаційний сюжет і складалася з безлічі епізодів. Що і говорити, Соник швидко став популярним, адже ігри з його участю виходили мільйонним тиражем. Ігри Соник ікс сподобаються всім любителям синього їжачка.

Неймовірні пригоди

Приголомшливий успіх харизматичного синього їжачка, який є представником одного з паралельних світів і за сумісництвом талісман самої компанії, в якійсь мірі і послужив поштовхом до створення анімаційної версії про неймовірні пригоди цього героя. Як в іграх, так і в мультиплікаційної версії є свій ні на що не схожий світ, друзі, антагоністи і безліч неймовірних пригод.

до Речі, мультфільмів з участю синього їжака чимало, існують англійські повнометражки, і чудовий японський анімаційний серіал, який має декілька версій, одна з яких навіть була спеціально адаптована під американських глядачів. Ігри Соник ікс бувають дуже різними, починаючи від звичайних аркад і закінчуючи цікавими гонками.

Земля буває і такий

Ви будите здивовані, але всі дії мультсеріалів і ігор в основному розгортаються на нашій з вами планеті. Тільки от паралельних вимірювань при цьому на неї з надлишком. Тут запросто можна потрапити з однієї реальності в іншу, при цьому крутитися подібно білку в колесі, робити добрі справи в надії повернутися в своє рідне вимір, але в черговий раз просто переміститися з однієї реальності в іншу, відмінну від попередньої, але при цьому все ж не свою.

Нескінченні пригоди антропоморфного їжака якраз і відбуваються у всіх цих численних реальностях. Швидкий їжачок завжди і скрізь прагне відновити справедливість, ну абсолютно щасливим він себе зможе відчути тільки тоді, коли ні в одному з світів не залишиться зла, зникнуть мисливці за Смарагди Хаосу, а самому Сонику все ж вдасться знайти своє рідне вимір.

Знайомтеся, Сонік!

Зеленоокий харизматичний синій їжачок в білих рукавичках і стильних кросівках, вміє розвивати надзвукову швидкість. Чесний і правдивий, рішучий, здатний не тільки за себе постояти, але і врятувати світ, якщо буде потрібно. Звик Соник завжди і в усьому йти до кінця. Іноді буває навіть надмірно самовпевнений, але це його зовсім не псує. Приймаючи те чи інше рішення, наш герой не завжди адекватно зважує всі «за» і «проти». Можливо, він іноді надто імпульсивна, але відчуваючи себе у відповіді за порядок не тільки на землі, але й за збереження миру і балансу сил у всій всесвіту він приймає саме те рішення, яке вважає єдино вірним, часом навіть на шкоду собі самому.

Яскравим прикладом такої самопожертви може послужити його рішення розметати по галактиці смарагди хаосу, адже пішовши на такий крок, Соник піддає себе неймовірної небезпеки і навіть виявляється на Мобиусе, яка є Землею з паралельної реальності в не найкращій формі. Часто Соник рятує світ, але при цьому особливо цим не пишається, він вважає це захоплюючою грою, цікавим заняттям, одним з пригод без яких він просто життя собі не уявляє. Соник відверто не любить воду, в якійсь мірі навіть боїться її, але навіть маючи такий недолік він є справжнім героєм, до того ж з урахуванням того, наскільки наш їжачок меткий, з води сухим він вийти все-таки зуміє.

До всіх інших достоїнств Соник дуже непогано розбирається в музиці. Переваги при цьому віддає року. Ходять чутки, що у свій час у нього навіть рок-група своя була. А ще Соник вміє дружити. Він компанійський і завжди швидко знаходить спільну мову як з людьми, так і з тваринами. Мати такого відданого друга, напевно, хотіли б багато.

Разом з друзями завжди краще

Чесний, завжди відкритий для спілкування Соник Ікс і друзів має собі під стать.

  • Лисеня Тейлз – чесний малий, найвідданіший друг, до якого Соник відноситься, як до молодшого брата . Супроводжує їжачка всюди і є його помічником. Іноді влипає в які-небудь історії, але не спеціально, так що особливих проблем нікому не приносить.
  • Єхидна Наклза – з одного боку дуже серйозний малий, який вважає, що Соник понад легковажний і намагається досягти успіху і показати на ділі, що він кращий. Напевно, у нього все і вийшло б, якщо б не зайве довіру до оточуючих. Через свою довірливість часто влипає в історії, підводячи при цьому не тільки себе, але і інших. В іншому непоганий малий. Соник Ікс навіть придумав йому не зовсім ласкаве прізвисько «доброзичливий ворог».
  • Їжачиха Емі – рожева красуня, закохана в Соника і яка намагається йому сподобатися. При цьому справжній відданий друг, вірна супутниця в пригоди. Якщо Соника підвищену увагу з боку Емі злегка напружує, то вона, навпаки, ловить кожен знак уваги з його боку. В іграх про Соника ікс Емі часто б'ється на стороні Соника.

Соник водить дружбу не тільки з представниками тваринного світу. Одне з центральних місць під час всіх пригод на Землі відведено 12 річному хлопчикові на ім'я Кріс. До того як з'явився Соник життя хлопчаки була звичайним і буденним, але все змінилося в той день, коли Крісу Торндайку пощастило виловити з басейну синього їжака, який став згодом його кращим другом.

Дещо про Смарагдів Хаосу і не тільки про них

Смарагди Хаосу – саме з ними, так чи інакше, пов'язані усі пригоди наших героїв. Спробуємо розібратися, що ж це таке. 7 каменів, які дають неймовірні можливості того, хто ними володіє. Джерело невичерпної енергії, яку можна використовувати як на шкоду, так і на благо. За їх допомогою можна перетворитися і прийняти суперформу або переміщуватися, скориставшись здатністю Хаос-контролю. У цих смарагдів багатовікова історія, і, звичайно ж, багато бажаючих отримати їх. Особливе завзяття в цьому питанні виявляє злий вчений Доктор Еггман, якого називають так само Доктором Робітником.

найзаповітнішою мрією цього негідника є створення своєї власної планети, населеної підвладними і слухняними роботами. У гонитві за Смарагди Хаосу ця людина навіть половину Місяця зумів угробити, добре ще, що Соник і його друзі вчасно встигли перешкодити його планам. Полюють за Смарагди Хаосу та інші антагоністи, яким жадоба влади не дає спокою. У компанії синього їжачка, завжди цікаво. Ігри Соник підійдуть для дітей всіх віків. З ним не буває нудно. І якщо з якоїсь причини він поки ще не став вашим другом, то радимо подружитися з ним як можна швидше.

.