Ігри Розмальовки

Опис категорії

Намалювати щось самостійно не у всіх виходить одразу, а от розфарбувати по контуру готовий малюнок — це запросто. Барвисті картинки так привабливо виглядають, іноді здається, що ось-ось оживуть. Мабуть, саме це і є секретом того, чому так популярні ігри розмальовки для дівчаток. Тільки подумайте, створювати шедеври можна з ранку до вечора, при цьому можна не піклуватися про те, що закінчитися папір або сама станеш схожа на замарашку. Малюнків можна створити скільки завгодно, а фарба у віртуальному світі ніяких плям на одязі не залишає.

Малювання – одне з найулюбленіших занять малечі

Тяга до творчості проявляється у малюків з пелюшок. Свідченням того розмальовані шпалери і живописні картини, старанно намальовані на дзеркалі губною помадою. Ось вже де юні художники нічого не шкодують для створення своїх шедеврів. Альтернативою такої «наскального живопису» якраз і можуть послужити ігри розмальовки. Тут і талант свій проявити можна і за прилучення до прекрасного ніхто лаяти не стане.

Даний жанр аркад популярний і серед самих юних обдарувань і серед любителів малювання постарше. Особливо полюбилися такі ігри дівчаткам. Адже граючи в розмальовки та макіяж можна навчитися робити і підбирати одяг, а це вже точно стане в нагоді юним модницям. Тяга до прекрасного змушує дівчаток експериментувати з кольором, створювати різні образи і тут же їх переробляти, підбираючи найбільш вигідні комбінації кольорів.

Коли контур оживає

Пензель чи олівець здатні перетворити звичайний розлініяний шматок паперу в чудову картинку. Потрібно тільки добре постаратися і уважно виконати умови тієї чи іншої розмальовки. А в численних іграх різних умовностей предостатньо. Це дозволяє не тільки виявити кмітливість і кмітливість під час гри у розмальовки, але і робить їх особливо цікавими.

Нюансів у розмальовки для дівчаток маса. Починаючи від класичних чисел, що позначають плями певного кольору і закінчуючи розфарбовуванням і створенням різноманітних конфігурацій, що складаються з геометричних фігур. Є тут і такі картинки, які оживають після розмальовки, при тому, не в переносному, а в прямому сенсі слова. Тільки уявіть, що намальовані феї взмахнули крильцями, листочки на деревах заворушилися від легкого подуву, ледве помітного вітерця, а пташки заспівали веселі пісеньки. Можете не вірити, але все це результат розмальовки.

Деякі ігри розмальовки для хлопчиків і дівчаток влаштовані таким чином, що потрібно не заштриховывать що-небудь готове, а ще й створити контури і візерунки самостійно. Тут у хід можуть піти навіть чарівні ножиці. У цьому випадку розмальовки як би перетворюються у віртуальну аплікацію, але цікавими вони при цьому бути не перестають.

У процесі гри, дівчатка можуть створювати приголомшливої краси листівки. Одні з них складаються з чітких геометричних фігур, розташованих у певній послідовності, інші, навпаки, являють собою поєднання м'яких плавних переходів. Кожна з них прекрасна по своєму, при цьому всі вони – розмальовки.

Чим корисні розмальовки

В іграх маса позитивного. Не рахуючи того, що такі ігри можуть підняти настрій юним художницям, вони вчать розпізнавати прекрасне. Створюючи свої малюнки, дівчатка ніби оживляють контури, вдихаючи в них життя.

Крім усього іншого вміння користуватися колірним кругом, який присутній у деяких іграх дуже затребуване. Всім відомо, що гармонія, виразність і плями приблизно однакової величини в поєднанні з правильно підібраними кольорами здатні творити чудеса. Купуючи такі навички в процесі гри у розмальовки, дівчатка зможуть потім інтуїтивно підібрати собі одяг і аксесуари, зробити бездоганний макіяж, і будуть не тільки виглядати модно і стильно, але, що важливо, будуть відчувати себе впевнено в суспільстві.

Принадність віртуальних розмальовок полягає ще і в тому, що використовуючи електронну палітру, шедеври створюються лише на екрані. Витрати фарб ніякого, витрати мінімальні, а маса позитивних емоцій і прилучення до прекрасного наявності. До того ж багато з цих проектів влаштовані таким чином, що вийшов у результаті малюнок, можна роздрукувати.

до Речі, розмальовки, з задоволенням грають не тільки дівчата, але й хлопці. Якщо дівчаткам більше подобається розфарбовувати принцес і фей, бали і карнавали, то хлопчиків приваблюють лицарські турніри, регати і змагання, всіляка техніка.

Знайти цікаві картинки, які можна оживити зможе кожен. Адже ігор такого плану дуже багато на будь-який смак. І якщо хтось не встиг вибрати собі гідну гру, слід поквапитися. Чарівні пензлі й олівці чекають своїх героїв. Дівчаткам при цьому будуть лагідно посміхатися феї та принцеси, виявляючи подяку за створені юними художницями божевільні вбрання.

Хлопчиків порадують морські дали, фрегати та бригантини, затонулі кораблі, або позашляховики, що мчать по пересіченій місцевості, беручи участь в гонках. Гарних розмальовок багато, варто лише придивитися уважніше і вибрати для гри ту, яка сподобалася більше всіх, а за рештою справа не стане.

.