Ігри Гонки на джипах

Опис категорії

На світі існує величезна різноманітність перегонів, адже позмагатися зі своїми друзями або комп'ютером можна абсолютно на будь-яких засобах пересування, починаючи від туалетних кабінок на колесах і закінчуючи літаючими тарілками. Але в цьому розділі мова піде про прості ігри гонки на джипах для хлопчиків і дівчаток. Хочеться відзначити, що на сьогоднішній день існує величезна різноманітність ігор про джипи, причому крім змагань на швидкість і швидкість реакції, є ще трюки, парковка, битви та інші різновид, які також будуть представлені в цьому розділі. Ігри Джипи сподобаються все дітям, незалежно від їх віку.

Поява перегонів на джипах

Перші офіційні змагання на джипах, по гірській і погано прохідність місцевості з'явилися на початку 1990 років, в Америці і швидко завоювали популярність як у самих гонщиків, так і у глядачів, завдяки своїй набагато більш екстремальної програмі на пересіченій місцевості. Під час таких гонок у водіїв часто відривалися колеса, вони застрявали в піску, потрапляли в болота, падали в невеликі обриви, а іноді їх навіть джипи переверталися, що додавалося ефектності до подій.

Скріншот Post Apocalyptic Mayhem, компаній Meridian 4 і Steel Monkeys.

Звичайно, дуже велику увагу в таких гонках, було приділено безпеці пілотів, крім звичайної екіпіровки — шолома і захисних костюмів, повністю перероблявся салон машин, прибиралися всі небезпечні деталі, вирізалися скла і ставились додаткові опори для даху, на випадок перевороту машини. Загалом все було дуже ефектно, безпечно і найголовніше видовищно!

Скріншот з Insane 2, компаній Codemasters і Invictus Games.

Вже до 1995 року даний вид спорту поширився по всій Америці, а також став зароджуватися в країнах Європи і Азії. У 1999 році він отримав розвиток і в Росії. На сьогоднішній день, гонки на джипах проводяться в таких містах як Самара і Твер, але буває, що влаштовують змагання і під Москвою. Онлайн ігри гонки на джипах славляться своєю різноманітністю, тому ми розділили їх на під жанри.

Змагання на джипах з суперниками

Геймплей в подібних гонках, найчастіше являє собою керування машиною ззаду, що, безсумнівно, додає реалістичності того, що відбувається. Крім простої їзди, вам також потрібно буде битися з суперниками, скидаючи їх з траси і при цьому примудряючись ухилитися від дорожніх перешкод.

Гонки на час

Тут з вами не буде змагатися велика кількість суперників, так як вашим завданням буде якнайшвидше подолати якомога більше перешкод. Причому деякі з них будуть досить складними. Існує всього два різновиди подібних ігор:

  • Перша, це їзда на джипі в 2д або псевдо 3d режимі, де камера буде спрямована на бічну сторону машини, а вашим завданням буде за допомогою клавіш «WASD» або стрілок, керувати її рівновагою, під час подолання перешкод. Таких ігор було створено дуже багато, та нажаль більшість з них не може похвалитися хоч якимось різноманітністю, так як вони побудовані в основному на одному двигуні і відрізняються лише текстурами.
  • По-друге, геймплей ігор про джипи найчастіше являє собою їзду на машині з видів зверху, де потрібно буде ухилятися від перешкод і збирати бонуси. Завдяки наявності рівнів, такі ігри досить цікаві і затягують геймерів на довгий проміжок часу.

Комп'ютерні ігри

Флеш ігри гонки на джипах для хлопчиків і дівчаток досить цікаві, однак у них дуже багато мінусів, а зараз ми розглянемо найбільш популярні і відомі комп'ютерні ігри, в яких ви зможете управляти величезними джипами.

  • KRAZ — непогана російська гра, в якій ви будете керувати реальними автомобілями марки «АвтоКрАЗ». У KRAZ існує кілька режимів змагання на джипах — це і звичайний заїзд на час, трофі, спринт і повноцінна гонка з іншими суперниками.
  • Повний Привід 3 — ще один російський симулятор, в якому ви зможете управляти як російськими автомобілями, так і іншими відомими марками позашляховиків. У третій частині управління стало ще більш реалістичним, а траси ще більш непрохідними.
  • Insane 2 — одна з найкращих перегонів на джипах. Тут ви зможете управляти самими крутими машинками, повністю розбивати їх, модернізувати і навіть ставити на них ракетні установки! У цьому симуляторі вас чекають найнебезпечніші і екстремальні карти повні потайних розвилок і небезпечних перешкод.
  • Need for Russia: Монстри СРСР — це дуже круті гонки на джипах по бруду! Гра звичайно не дуже знайома, але не менш цікава, ніж інші росіяни симулятори. Тут ви будете пересуватися по засніжених трасах, на старих машинах часів СРСР, які були перероблені в страшних монстрів на величезних колесах.
  • Post Apocalyptic Mayhem — мабуть сама екстремальна гра, в якій ви зможете не тільки вибрати для себе дуже крутий джип, але ще зможете встановити на нього озброєння! Зброї у вашому арсеналі буде дуже багато — від звичайних кулеметів до ракетних установок, які будуть кріпитися прямо до даху вашого авто.
.