Ігри Поїзди

Опис категорії

До поїздів у багатьох ставлення особливе. Це не тільки засіб пересування, але і можливість дізнатися ближче навколишній світ, познайомитися з новими людьми і навіть зробити кар'єру, зайнявшись вантажоперевезеннями. Все це великою мірою і вплинуло на те, що ігри в яких так чи інакше з'являються поїзди стали популярними. Є різні ігри поїзда. В одних поїзда них потрібно побудувати, в інших пустити під укіс, а в третіх вантажі розвести по країні всім і вчасно, щоб примножити капітал і стати акулою бізнесу.

Завжди цікаво і дуже пізнавально

Для самих маленьких геймерів придумані такі, в яких на веселому усміхненому паровозику розфарбованими вагончиками потрібно доставити куди-небудь улюблених мультяшних героїв. При цьому, кожному з них потрібно спочатку квиток купити, а потім і місце у вагоні знайти не тільки для самого пасажира, але ще і для багажу. Поїзди для малюків самі по собі дуже симпатичні: вони весело біжать по рейках, тягнучи за собою кілька вагончиків, посміхаються, а іноді ще й пісеньки співають.

Скріншот з Train Simulator 2014, компанії RailSimulator.com.

так само Існує маса розмальовок та пазлів на залізничну тематику. Трохи інші історії про поїздах цікавлять геймерів постарше. Ось вже де різноманітність! Як правило, вони відрізняються не тільки прекрасною фізикою і графікою, а ще й хвацько закрученим сюжетом. При цьому завдання в різних іграх можуть бути діаметрально протилежними. Від схоронності вантажу в одних, до підриву самого поїзда в інших.

Пригоди всередині поїзда

Погодьтеся, що в дорозі може статися все, що завгодно. Особливо, якщо на поїзд пробрався якийсь злочинець, якого необхідно для початку обчислити, а потім вже і знешкодити. До того ж, завдання гравців у такій ситуації буде ускладнена ще й тим, що мирні пасажири не повинні постраждати. Мало того, права на помилку у правоохоронців транспортної поліції просто немає, адже помилка чревата тим, що злочинець просто зійде на черговий станції. Особливо цікавим є те, що геймери запросто можуть приміряти на себе не тільки роль досвідчених сищиків, але так само і роль відчайдушних шукачів пригод з кримінального світу. Ігри поїзда дуже різноманітні, так що навряд чи ви зможете знайти серед них що-то схоже.

Не менше відповідальності відчують і ті гравці, яким доведеться супроводжувати секретний вантаж. У поїзді, звичайно, мало кому відомо про те, що, хто і куди транспортує, але так уже повелося, що якщо є секрет, то по-любому існує і ймовірність витоку інформації, а це означає, що за вантажем потрібно дивитися в обидва.

Залізничники бувають різними

На залізниці маса цікавих речей. Все це, звичайно ж, обігрується в іграх. Запросто тут можна побувати в ролі турботливого провідника, машиніста і навіть начальника поїзда. Само собою зрозуміло, що настільки різнопланові ігри будуть вимагати від юних учасників залізничних пригод абсолютно різних навичок. Одне точно: нудно не буде. Найголовніше засвоїти: пасажир завжди правий, навіть коли він вийшов на п'ять хвилин на зупинці, а потім випадково поїзд переплутав.

Скріншот з Train Simulator 2014, компанії RailSimulator.com.

Багато уваги в іграх про поїзди приділяється вантажоперевезень. Доставити вантаж з пункту А в пункт Б не завжди так легко і просто, як це може здатися на перший погляд. Залізниця – це свій особливий світ, в якому існують свої особливі правила. У чому специфіка ігор пов'язана з тим, що рейки і шпали є далеко не скрізь, тобто завжди потрібно враховувати той момент, що гравець зовсім не є єдиним учасником руху. А це означає, що доведеться і розклад руху враховувати, і на запасні шляхи вчасно згортати, щоб інших пропустити, і, звичайно ж, логістикою по повній займатися, а інакше просто не вийде досягти успіху в такій важливій справі. Зате в разі успіху, гравців чекає бонус у вигляді власної ділянки залізниці.

Так, почавши з купівлі паровоза і двох - трьох вагончиків, тут запросто можна перетворитися в ділка бізнесу. Дуже зручно в цьому відношенні те, що вороги і конкуренти в іграх про поїзди віртуальні, а це означає, що в разі невдачі завжди можна почати свій шлях заново. Не забувайте, що доставка вантажу справа відповідальна, інколи його потрібно доставити за тисячі кілометрів. Крім збереження вмісту опечатаного вагона тут не зайвим буде подбати і про те, щоб попутно здійснити ще ряд доставок. Ось де можна вигідно розкрутитися і непогано заробити.

Що корисного в іграх про залізниці

Ігри поїзда дуже захоплюючі. Тут завжди є чому повчитися. Одні з них розвивають швидкість реакції, інші логічне мислення. Подорожі на залізниці ніколи не бувають нудними. Крім незабутніх пригод грають дуже багато дізнаються про реальне життя залізничників. У світі поїздів дуже багато, якщо не все, залежить від вчасно переключенных стрілок, дружелюбно миготливого семафора, проданих вдало квитків, правильного оформлення багажу і безпечних і вигідних вантажоперевезень.

Трапляється, що і зупинити поїзд потрібно, щоб перевести стрілки або частину дороги відремонтувати, але це приємні клопоти, принаймні до того часу, поки все це відбувається у віртуальному світі, а не в реальності. Управління тут в основному не складне, як правило, вистачає навичок роботи з мишкою. Найголовніше почати гру, а поїздів на всіх вистачить.

.