Ігри Барбоскіни

Опис категорії

Цей мультик про собачок вийшов зовсім недавно, однак всього за кілька років став дуже популярним серед дітей від 3 до 12 років! Мабуть, головним достоїнством цього мультфільму є те, що придуманий і намальований він був повністю в Росії, завдяки чому в ньому не буде жорстокості, а ідея серіалу полягає в підтримці сімейних цінностей. Добрий мультфільм, про сім'ю собачок став на стільки популярним, що зараз, крім перегляду всіх серій, ви можете безкоштовно грати в ігри Барбоскины для дівчаток і хлопчиків прямо в інтернеті! Правда вибір цих ігор буде досить обмеженим і велика частина з них будуть пазлами, але ми сподіваємося, що в майбутньому, кількість аркад збільшиться.

Барбоскины – дружна сім'я

В тому, що собаки народ дружний сумніватися не доводиться. Зайвим доказом цього є мультсеріал Барбоскины. Починаючи з 2011 року, студією Млин випущено вже близько 130 серій, кожна з яких розповідає про тих чи інших пригоди знаменитого собачого сімейства. За цей час весела сімейка встигла полюбитися багатьом. Навряд чи знайдуться такі, хто не чув би жодного разу про їх існування. А крім перегляду мультфільму, багато «просунуті» діти вже давно грають в ігри Барбоскины на своїх комп'ютерах. Ну а тепер давайте дізнаємося, що це за сімейка і чим вона примітна.

Житло Барбоскіних назвати собачої будою язик не повернеться ні в кого. Все у них стильно і цивілізовано. Діти, а їх у родині п'ятеро, ситі, одягнені, взуті і нагодовані, кожному з них дозволено розвиватися у своєму напрямку. Загалом, багато людей могли б їм позаздрити.

  • Тато — просунутий пес, який має престижну навіть за людськими мірками роботу, одна надкушенная кістка на його ноутбуці чого вартий. Вічна зайнятість батька сімейства цілком з'ясовна. Щоб прогодувати таку ораву дітей і дати їм гідну освіту і виховання потрібно багато і важко працювати. Ось чому навіть вечорами тато не розлучається зі своїм телефоном і комп'ютером. При цьому він просто впевнений в тому, що всі добрі справи робляться просто так і з радістю вчить хорошому своїх дітей.
  • Мама – відмінна домогосподарка, ласкава і ніжна, творча особистість, яка мріє про кар'єру кінозірки ще з юності. Після участі в рекламному ролику твердо впевнена, що її акторська зірка ось-ось запалиться.
  • Дідусь веселих бешкетників — старий морський вовк у відставці, який не дуже часто радує глядачів своєю присутністю. Багато знає, все вміє, все без винятку хвостаті онуки пишаються його військовим минулим і беруть з діда приклад.

Трохи про молодшому поколінні Барбоскіних

Всі діти в родині абсолютно різні. При цьому кожен з них готовий пожертвувати заради ближнього всім. Познайомимося з ними ближче.

  • Роза – найстарша з дітей, учениця 9 класу. Гламурна блондинка, стильна і модна. Займається старанно, поряд з навчанням багато часу приділяє своєму зовнішньому вигляду. Так само як і мати мріє про акторську кар'єру. Добре танцює, стежить за всіма новинками моди, вміє шити. Любить бути на виду. Знає про те, що привабливо виглядає. При всьому цьому готова віддати найдорожче заради порятунку ближнього. Навіть накладними нігтями вона змогла пожертвувати, коли потрібно було знайти гідний аргумент, для того, щоб відмовити братика Гену від небезпечних пошуків снігової людини в Гімалаях. Головним мінусом Троянди можна назвати те, що як і практично будь-яка дівчина, високим інтелектом вона не володіє і іноді потрапляє в дуже дурні ситуації.
  • Дружок – старший з братів, навчається у 7 класі. Трохи ледачий, займатися не любить. Замість навчання, Дружок постійно грає в ігри, чим дуже засмучує батьків. При цьому дуже добрий і спритний. Його живий характер, надмірну цікавість і схильність до авантюр часто призводять до дрібних неприємностей. Захоплюється спортом, не уявляє собі життя без футболу. Мріє про кар'єру спортсмена. Його кумир – знаменитий Мухтар Аршавкин.
  • Гена – п'ятикласник, щеня з розряду ботаніків, флегматичний, одержимий наукою, мріє про отримання Нобелівської премії та всесвітнє визнання. Час від часу радує ближніх своїми відкриттями. Заради науки готовий на участь в найнебезпечніших і авантюрних проектів. Іноді робить за Троянду уроки, правда не безоплатно, а за цукерки. Бувають у нього іноді і промахи, ну подумаєш, переплутав сценічний газ з гелієм, ну це ж вийшло абсолютно випадково, так і помилка була відразу ж виправлена.
  • Ліза – третьокласниця. Руденька очаровашка з красивими зеленуватими очима. Захоплена, різнобічно розвинена особа. Має свого кумира, Жанну Кицьку, якої всіляко захоплюється. Поза всяких сумнівів Ліза мріє стати співачкою і стати найбільш популярною не тільки в своєму місті, але й у всій країні. Однак з-за свого трохи картавого голоси у неї це не виходить, із-за чого вона сильно комплектує. Вірить у гороскопи. Любить всім про все розповідати, саме це приносить їй і її що орудують, час від часу, деякі неприємності. Так бажання вивести на чисту воду Дружка за допомогою цукерок правди закінчується повним провалом і обертається проти самої Лізи.
  • Малюк – дошкільник. Милий справедливий і чесний щеня. Улюбленець всієї родини. Добрий і розважливий. Безкорисливий і наївний. Коли він повернув сестрам футбольний м'яч просто так, то їм по-справжньому стало соромно. Мріє скоріше отримати молодшого братика або сестричку, щоб було кому передати дорогоцінний досвід в зав'язуванні шнурків. Малюк дуже любить грати з іншими Барбоскинами і завжди радий, коли йому випаде така можливість.
  • Тимоха – сусід, друг сім'ї, таємний залицяльник Троянди. Дуже вдячний своєму приятелеві Одного за знайомство з сестрою. Захоплюється спортом, всіляко намагається звернути на себе увагу дівчини і, звичайно ж, сподівається на взаємність. Як тільки не намагається бути поміченим. І реп перед нею виконує і попсу, навіть у мексиканця переодягається, а все без толку. Але колись і йому обломиться солодка мозкова кісточка.

Повсякденне життя собачого сімейства, їх вміння гідно виходити зі складних життєвих ситуацій, ладити і домовлятися між собою, вчасно підставляти другу, який потрапив у неприємності не тільки плече, а так само всі чотири лапи і навіть хвіст, якщо знадобиться, зробили Барбоскіних улюбленцями публіки.

І хоча вважається, що цей анімаційний серіал зорієнтований на дошкільнят, старші діти і навіть дорослі можуть дивитися його годинами, не відриваючись. Ці милі собаки навчають людяності і доброти, щирості і порядності. З ними весело, з ними кумедно, з ними завжди цікаво. А онлайн ігри Барбоскины з цього розділу, допоможуть дітям розвинути свою логіку і весело провести час з веселою собачої родиною!

.