Ігри Людина Павук

Опис категорії

На початку були комікси. З них-то все і почалося. Комікси подарували світу людини павука, безстрашного і справедливого супергероя, завжди поспішав на боротьбу з будь-якими проявами несправедливості. Сьогодні мало хто хоч одного разу не чув про людину павука. Вперше про нього заговорили в 60 роках минулого століття і з тих пір вже не переставали робити цього. З 60 років було випущено безліч мультфільмів, коміксів і фільмів, а безкоштовні онлайн ігри Людина Павук виходять з періодичністю в кілька місяців. Хто ж він, головний герой численних коміксів і серіалів, а так само повнометражних фільмів, популярність якого не згасає?

Про головного героя

За час існування Пітер Паркер, а саме так звуть головного героя, встиг приміряти на себе роль ботаніка-старшокласника, боязкого студента, не до кінця впевненого в собі вчителя, загалом, ким він тільки не був, але при цьому завжди у всьому залишався перш за все людиною, а потім вже і супергероєм.

Через півстоліття одна з оригінальних копій першого номера коміксів, що оповідають про людину павука, було продано колекціонерові, який побажав залишитися невідомим за 1,1 млн. доларів. І хто знає, на що будуть здатні ревнителі і шанувальники супергероя надалі, адже у цієї історії був початок, а кінця їй не видно. Мультфільми , серіали, повнометражні фільми донині перезапуску із завидною постійністю, не перестаючи радувати шанувальників Спайдермена. І навіть не дивлячись на те, що перший з фільмів про людину павука був не дуже добре сприйнятий кінокритиками, успіх його серед шанувальників супергероя перевершив всі очікування, а в ігри про Людину Павука грав мало не кожна дитина.

Незабаром після першого фільму, який побачив світ у 2002 році, з'явився другий (2004), а потім і третій (2007). Перезапуску кинокомиксов теж не довелося чекати довго. Новий Людина Павук з'явився світу в 2012 році, продовження пригод глядачі побачили в 2014, в найближчому майбутньому планується вихід ще двох частин фантастичних пригод супергероя, багатих сучасними спецефектами. А крім цього творці обіцяють випустити ще й повнометражний фільм «Зловісна шістка» в якому всі вороги супергероя об'єднаються для боротьби з ним. Ігри Людина Павук теж дуже популярні, і за останні десять років їх було випущено близько сотні.

На що здатна людина павук

Звідки ж у звичайної людини, яким і був спочатку Пітер Паркер, з'явилися здібності, не властиві звичайним людям. Всьому виною, а в нашому випадку і початком пригод, став укус павука, який втік з однієї наукової лабораторії, що проводила дослідження в галузі генетики. Саме таке, на перший погляд нічим не примітна подія, лягло в основу всієї цієї історії.

Павукове чуття, вміння пересуватися по вертикальних поверхнях, неймовірна спритність і стрибучість всіма цими якостями відразу став володіти простий смертний, не зовсім успішний, не завжди впевнений у собі, намагається поєднувати навчання з роботою не заради зайвої задоволення, а потім, щоб допомогти своїй тітці звести кінці з кінцями. При цьому молодий чоловік талановитий і працьовитий, він ерудований і начитаний, а його знань в області фізики і хімії вистачає для того, щоб створити павутину за допомогою якої можна швидко переміщатися з одного місця в інше. Саме можливість польоту за допомогою павутини з однієї будівлі на інше, стала коронною фішкою комп'ютерних ігор.

Високі моральні цінності Пітера Паркера, весь час знаходиться перед вибором не дозволяють Людині Павуку здійснювати необачні вчинки. А вибирати часом буває дуже важко. Для того, щоб врятувати близьких і рідних, дітей і знедолених, для відновлення справедливості цей чоловік готовий на багато що. А лиходії, які намагаються йому перешкодити і розправитися з ним не тільки у фізичному, але і моральному плані завжди ставлять героя перед вибором. І якщо на одній чаші ваг знаходиться життя коханої дівчини, а на іншого життя діточок, що перебувають у замкненому автобусі на неймовірній висоті, то потрібно постаратися на славу, щоб нічиє життя не обірвалося. І постаратися потрібно насамперед заради них, а не заради власного тріумфу.

Так, за діями Людини Павука спостерігають мільйони. Знизу, як правило, зачаровано спостерігає за подіями натовп народу, підливає масла у вогонь преса, весь час задающаяся питанням хто ж така Людина Павук ворог або друг. При цьому, за великим рахунком головному редактору не важлива правда, йому всього лише потрібна чергова сенсація. Ось чому благі наміри супергероя весь час піддаються сумніву. Навіть ставлення правоохоронців до нього неоднозначне. І все це не дивлячись на те, як багато Людина Павук робить для міста і його жителів.

Приносячи до редакції чергову фотографію Людини Павука, а саме це і є одним із джерел доходу Пітера Паркера, який, здавалося б, при бажанні може дозволити собі абсолютно все, молода людина не завжди знає, якого саме змісту буде стаття, розміщена поряд з фото. Адже пресі за великим рахунком, все-одно на якій з сенсацій заробляти.

Хто ж вони, противники Спайдермена?

  • Самим головним лиходієм є Зелений Гоблін, він же батько Гаррі Озборна, це саме завдяки його експериментам і недогляд персоналу лабораторії за великим рахунком Пітер і став володарем надздібностей. Зелений гоблін теж наділений павуковою чуттям, але на відміну від Пітера він жадібний і честолюбний, злий і мстивий. В іграх зелений гоблін також є одним з основних противників Пітера Паркера.
  • Доктор Восьминіг – який звихнувся вчений, колись мріяв ощасливити весь світ своїми відкриттями і дати можливість людству користуватися відрослими за новою руками і ногами. Злий геній, який поплатився за свої не зовсім вдалі експерименти розумом і сам перетворився в чудовисько.
  • Веном (він же Едді Брок), який не відчував особливої любові до Пітеру до нормального життя, так як його кар'єра репортера була зіпсована Пітером Паркером. Саме цієї людини і вибрав інопланетний лиходій, який оселився всередині кореспондента, для розправи над супергероєм.
  • Піщаний Людина (він же Флінт Марко) – втік злочинець випадково потрапив на секретну базу і перетворився в результаті на чудовисько, здатне розсипатися на порох і воскресати з піщинок, досягаючи при цьому неймовірних розмірів. Грати в Людини Павука буде цікавіше за все саме проти цього супротивника.
  • Електро – лиходій, який вміє керувати електрикою, який в нормальному житті був звичайною сірою мишею, скромним, нешкідливим і безвідмовним службовцям.

Доброзичливий сусід або супергерой

Добрий і порядний, іноді навіть занадто, молода людина живе подвійним життям. Навіть його тітка і та не знає, що Людина Павук, про неймовірні подвиги якого час від часу розповідають в новинах ні хто інший, як її племінник, який в одному з фільмів закоханий у сусідку, а в іншому в однокурсницю або ж дочка начальника поліції. Що і говорити, спроби поєднати особисте життя з кар'єрою супергероя справа непроста. Не будемо детально порівнювати першу екранізацію історій про людину павука і перезапуск цих пригод, краще все це подивитися самостійно. А ігри Людина Павук мають ще більш несхожі і не пов'язані один з одним сюжети.

Зазначимо тільки, що взаємини Пітера з дівчатами складаються по-різному, адже молоді особи, які є предметом любові Спайдермена, в одних фільмах віддають перевагу Пітеру, а в інших-його друг Гаррі Озборну. У будь-якому випадку присутня інтрига, а значить за подіями спостерігати цікаво. А ось розборки з лиходіями у всіх без винятку фільмах дістаються саме Людині Павуку.

.