Прикольні та смішні ігри

Опис категорії

Чудово проведений час може стати запорукою відмінного настрою. Хочете провести свій вільний час, отримавши заряд бадьорості і масу позитивних емоцій, поспішіть зіграти в ігри приколи для дівчаток і хлопчиків. Ось гідна пропозиція, від якого ніхто не зможе відмовитися. Різноплановість смішних ігор, можливість підібрати жанр, стиль і навіть сюжетну лінію дозволить знайти забаву до душі всім без винятку. Єдине, що знадобиться від дівчат, які зберуться грати це присутність почуття гумору, все інше в комплект входить спочатку.

Прикольні пропозиції для юних леді

Про те, що почуття гумору є однією з людських цінностей відомо багатьом. Гумор допомагає розслабитися, забути погане і налаштуватися на позитив. Буває моменти, коли доза хорошого настрою просто необхідна. Безпрограшним варіантом у такому випадку стануть прикольні ігри.

Вони різноманітні, зустрічаються тут бродилки і стрілялки, розмальовки та тести, платформери, навіть банальні, на перший погляд кульки можуть виявитися прикольними. При всьому цьому дещо спільне в усіх таких смішних іграх є: вони створені для того, щоб радувати і піднімати настрій.

Під час таких ігор важко втриматися від сміху, все у них поставлено з ніг на голову. В одних зла бабуся викрадає ні в чому неповинного вовка, в інших головна героїня не мислить собі життя, не поклавши цегла в дамську сумочку, в третіх однорічні малята «дають жару», потрапивши на круту вечірку, поки їх батьки впевнені в тому, що діти сплять, мирно сопучи крихітними носиками.В таких іграх можна і треба пустувати, дуже часто присутні в них і капості (дрібні і не дуже), але при всьому цьому все і завжди виглядає прикольно, а не банально і закінчується хеппі ендом.

Почуття гумору вітається

В ігри з приколами не тільки поодинці грати можна. Та й вони цікаві як для дівчаток, так і хлопчиків. Хлопчики з радістю складають у подібних випадках дівчатам чудову компанію. Пошукати тотеми разом з братами Пук, пограти у волейбол або теніс, керуючи головами дуже навіть подобатися всім без винятку. Прикольним може стати навіть втечу з в'язниці, і рятувати ні в чому неповинного в'язня цікаво буде спільно.

Взагалі, було б бажання грати, а прикольним може виявитися все що завгодно. Хочете більше наочних прикладів, варто заглянути в який-небудь чудо салон і потрапити в крісло до шаленого перукаря чи візажиста. Як варіант, можна спробувати наряд у чокнутого модельєра замовити, але ось куди в ньому потім піти, дівчатам придумати буде досить складно. Якщо не готові до креативних змін, до дантиста ходити не варто, а то і без зубів може залишити, як же тоді сміятися і голлівудську посмішку показувати.

загалом, прикольні сюжети в смішних іграх зустрічаються часто-густо. При цьому завжди можна вибрати ту обстановку, яка більше подобається. Бажаєте потрапити в казку, будь ласка: принцеси, дракони, чарівні еліксири і зілля завжди до ваших послуг. Більше подобається відпускати жарти в реальному світі, тоді пряма дорога в офіс попрацювати або в метро в годину пік проїхатися. Не вірите, що це може виявитися прикольним? Даремно! Спробуйте зіграти, заодно і наберетеся досвіду, раптом у реальному житті знадобиться.

Хто ж грає у чоловічі ігри

Прикольні цікаві пропозиції для геймерів всіх віків. Найголовніше тут знайти свою смішну історію, а інше – справа техніки. Самим маленьким дівчаткам буде комфортно в компанії з Машею. Ось вже затейница, яка без того, щоб де-небудь напроказничать і п'яти хвилин провести не може. Під стать їй і милі дівчатка, які не проти пожартувати, поки дорослі не бачать.

Багато смішні ігри мають захоплюючий сюжет. У деяких з них розпалюються справжні баталії, присутній дух змагання, і є можливість зіграти у удвох або навіть утрьох. Від таких прикольних змагань дівчатка приходять в повний захват, особливо з урахуванням того, що предметом змагання може бути що завгодно. Іноді потрібно швидше сусіда випити коктейль, іноді піднятися на яку-небудь пальму або ліану швидше навіженої мавпочки, а іноді влаштувати справжню битву, кидаючись один в одного тропічними фруктами. Загалом, такі ігри дівчатам по душі, в них можна безкарно пустувати, а це дорогого коштує.

Кішечки і собачки, мавпочки і папужки всі вони в тій чи іншій ситуації стають прикольними. Не вірите, просто спробуйте зарядити кого-небудь з них в пушку і вистрілити. Тільки одна умова, постарайтеся вчасно ухилитися, а то якщо така «жива бомба» мета потрапить, а метою ви опинитеся, то смішно вже не буде.

старшої Дівчинки дуже часто віддають перевагу прикольним квестам. В таких іграх, як правило, багато різноманітних завдань, і для вирішення деяких з них знадобиться не тільки звивинами ворушити, але й мислити при цьому креативно. Іноді для досягнення мети потрібно зробити що-небудь несподіване, наприклад, поцупити у шефа частина обіду і нагодувати мишеняти в обмін на ключ від сейфа.

Прикольно, нічого сказати, ось тільки шеф не завжди готовий своїм обідом з гризунами ділитися, а в іншому – все добре. Більш цікавих ігор просто не буває. Щоб розвіяти сумніви, якщо такі залишилися, поспішайте спробувати наш прикольний мікс, приготований з заряду бадьорості, іскрометного гумору і крапельки чарівництва спеціально для вас і ваших друзів.

.