Ігри Татусеві дочки

Опис категорії

Сімейство Васнецових відомо багатьом. Трохи шкода, що татусеві дочки виросли, а їх історія підійшла до логічного кінця. І все ж у тих, кому хочеться продовження, є вихід. Ігри татусеві дочки для дівчаток дозволять не тільки спостерігати за веселою сім'єю зі сторони, але й приймати активну участь в їх життя безпосередньо, змінюючи події і впливаючи на їх хід. Не пропустіть можливість весело провести час у компанії улюблених дівчат. Найрізноманітніші ігри чекають всіх, хто забажає поринути в атмосферу серіалу і провести час разом з дружною родиною Васнецових. Крім ігор з серіалу, тут ви знайдете і всілякі аркади про дівчат, схожих на Татусевих Дочок, так як ігор по серіалу дуже мало!

Знайомимось ближче: татусеві дочки

П'ять сестер, які так несхожі один на одного. Кожна з них яскрава індивідуальність, а всі разом вони сім'я Васнецових. Для того щоб бути впевненим, що в сім'ю вас приймуть, спробуємо дізнатися про кожну з татусевих дочок більше або просто освіжити в пам'яті їх образи, адже так цікавіше буде грати. До речі, крім характеристик сестер є ще й тестові ігри татусеві доньки, відповівши на питання з яких будь-яка дівчинка може дізнатися при бажанні, образ будь з татусевих дочок підходить саме їй. Почнемо по старшинству.

  • Марія Сергіївна Васнецова (вона ж Маша) – старша з дівчаток. Чарівна, красива і одночасно з цим наївна. Легкий характер і деяка легковажність в сукупності з нальотом наївності не дозволяють назвати її интеллектуалкой. Однак разом з цим дівчина надходить в Бауманку і по її закінченні викладає фізику в школі. Зуміла в свій час зрозуміти, що краще зосередитися на кар'єрі, ніж крутити нескінченні романи. Одна з найпопулярніших героїнь ігор про татусевих дочок.
  • Дар'я Сергіївна Васнецова, після заміжжя Васильєва (вона ж Даша) – лаборант в школі. У свій час була готом, але потім розчарувалася і навіть прикид свій урочисто спалила. Найпершою з дівчаток вийшла заміж. Її обранцем став Веня, однокурсник Маші, який був вхожий до сім'ї Васнецових і знав усіх татусевих дочок. З'являється в іграх набагато рідше, ніж інші сестри.
  • Євгенія Сергіївна Васнецова (вона ж Женя) — третя з сестер. Дитяче захоплення спортом послужило початком при виборі майбутньої професії. Дівчина стала чудовим спортивним коментатором. Яскрава особистість з легким характером. Слухачі її просто обожнюють. Жодне змагання в численних іграх не обходиться без її участі.
  • Галина Сергіївна Васнецова (вона саме Галина Сергіївна) – найрозумніша представниця сімейства, якщо не брати в розрахунок бабусю, професора біології, хоча і з нею дівчинка готова аргументовано посперечатися. З легкістю може допомогти в навчанні навіть старшим, не кажучи вже про однолітків. Любов до Полежайкину, найбільшому двієчнику і розгільдяю, дозволила дівчині закінчити школу за двох, хоча зусиль довелося докласти чимало. Не дуже зраділи світила від науки і вибору дівчини і її молодої людини при вступі. Академії МВС, безсумнівно, потрібні аналітики, але кому тоді нові наукові відкриття робити, не зовсім зрозуміло. До речі, з часом справедливість восторжествувала, і дівчина все ж повернулася до наукової роботи. Без Галини Сергіївни не обходиться ні один квест про татусевих дочок. В інших іграх її теж можна запросто зустріти.
  • Поліна Сергіївна Васнецова (вона ж Пуговка) – наймолодша із сестер. Талановита дівчинка, яка встигла навіть знятися в серіалі і своєму однокласнику голову закрутити, не дивлячись на свій юний вік. Більше інших сестер схожа на матір. Одночасно з цим в ній можна знайти ледве вловиме схожість і з кожною з татусевих дочок. При всьому цьому вона яскрава індивідуальність. Не можна сказати, що вона когось копіює, просто спілкування зі старшими в деякій мірі наклало відбиток на формування її характеру та світогляд. Мало які ігри татусеві дочки обходяться без її участі.

Чому можна повчитися у татусевих дочок

У дружного сімейства Васнецових є чому повчитися. У численних різнопланових іграх дівчатка займаються абсолютно всім. Разом з ними в процесі гри можна зайнятися пошуком предметів, змінити обстановку в квартирі, організувати вечірку або приготувати смачну вечерю. Загалом, в компанії татусевих дочок нудьгувати не доведеться.

В тому, що всі як одна дівчата доброзичливі і відкриті для спілкування, кожен може переконатися самостійно, варто лише почати грати, а в компанію свою вас обов'язково візьмуть. Та й ігри підходящі для себе знайти тут буде нескладно. До речі, в дипломатичних здібностях сестер теж сумніватися не доводиться. Ось задумали тата з мамою помирити і зробили це разом. Та ще бонус при цьому здобули – молодшого братика. Ось які вони, татусеві дочки. В їх веселій компанії можна сміливо грати, не турбуючись особливо про те, що будеш сприйнята неправильно.

Для деяких здадуться цікавими пазли і розмальовки, іншим більше до смаку припадуть гри з вибором гардеробу та безконечними походами по магазинах, треті вирішать відправитися разом з компанією татусевих дочок в подорож, а будуть і ті, хто із задоволенням стане відповідати в процесі гри на численні запитання. Нудьгувати в такій компанії точно нікому не доведеться.

Це фільм може підійти до кінця, та й то з урахуванням популярності татусевих дочок дуже багато сподіватися, що продовження все-таки буде, можливо не відразу, але обов'язково. Не варто розлучатися з улюбленими героями, попереду вас чекає маса сюрпризів і несподіваних поворотів сюжету, адже все, що відбувається з татовими дочками в численних іграх, в якійсь мірі залежить саме від вас.

.