Ігри дівчата Эквестрії

Опис категорії

Ще зовсім нещодавно, в 2010 році, вийшла оновлена версія серіалу про одну з найвідоміших серій іграшок My Little Pony і з того моменту і популярність стала рости немислимими темпами. І ось, в 2013 році, з'являється повнометражний фільм, в якому розповідається про те, як Іскорка потрапляє з рідної країни Эквестрия в паралельний світ і стає звичайною дівчинкою. У цьому паралельними світі Іскорка зустрічає своїх колишніх друзів, які правда, навіть не здогадуються про існування паралельних всесвітів і живуть своїм мирним життям. Безкоштовні онлайн ігри дівчата Эквестрии поні: дружба це чудо для дівчаток сподобаються всім фанам серіалу.

Як з'явилися на світ Дівчини Эквестрии

Багато юні любительки анімаційного серіалу «Мої милі поні — дружба це чудо», а також просто фанати поні, вважають, що Дівчата Эквестрии є звичайним повнометражним доповненням до серіалу і з'явилися вони по волі сценаристів, однак історія їх появи набагато цікавіше треба лише зазирнути трохи глибше.

Компанія Hasbro, яка є творцем і власником всіх прав на серіал «Мої милі поні», була заснована ще в далекому 1923 році і на початку випускала лише шкільне приладдя. Hasbro займалася створенням барвисті олівців, ручок, пеналів, пластиліну та інших дрібниць. Однак помітивши, що барвисті картинки з намальованими героями стали набирати популярність і переросли в цілі серії шкільного приладдя, фірма поступово почала змінювати курс свого розвитку і почала створювати різноманітні іграшки. До 1952 року Hasbro було випущено дуже багато різних іграшок. Це були і пластмасові ляльки та м'які плюшеві ведмедики і навіть надувні замки. Компанія розвивалася, однак не можна було сказати, що хоч одна з серій отримала великий успіх. І тільки в 1952 створюється унікальна у своєму роді іграшка, під назвою «Містер Картопляна голова». Саме починаючи з цієї іграшки популярність улюбленої багатьма дітьми компанії пішла в гору. Пізніше з'явилися ще дві дуже популярні серії, одна «Мої маленькі поні» для дівчаток і друга «Трансформери» для хлопчиків.

Але як все це пов'язано з новою серією, адже ляльки, серіал і гри Дівчата Эквестрии: поні: дружба це чудо з'явилися набагато пізніше і ніяк не пов'язані з тим, що відбувалося в компанії в середині 20 століття. Виявляється пов'язано. В 1945 на ринок виходить, а надалі і швидко набирає популярність інша компанія, що займається продажем іграшок — Mattel. Починаючи з 1960 років починається серйозне протистояння між двома найбільшими виробниками іграшок Mattel і Hasbro. Однак Mattel спеціалізувалася саме на ляльках, в той час як її суперник випускав інші продукти. Тому Mattel дуже швидко рухалася вперед на цьому ринку, особливо після створення найпопулярніших серій «Барбі» і «Школа Монстрів Хай». На ринку ляльок, схожих на людей творці Дівчат Эквестрии завжди були на другому місці, і так і не змогли створити ні одну серію про великого успіху.

І тут на сцену виходити оновлена в 2010 році серія іграшок поні: дружба це чудо, яка знову стає дуже популярною. Фігурки з поні розлітаються як гарячі пиріжки, причому їх купують не тільки діти, але й багато дорослих. Однак все-ж фігурки не можуть змагатися з ринком ляльок. І звичайно у маркетологів корпорації виникає бажання створити конкуренцію Mattel. Так і починається розробка повнометражного фільму, ляльок і комп'ютерної гри дівчата з Эквестрии. На самому початку планувалося, що завдяки популярності серії, новий проект зможе скласти конкуренцію Барбі, проте із-за того, що необхідно було зберегти схожість з поні, ляльки не могли бути схожі на звичайних людей і повинні були забарвлюватися в різні кольори. Так і з'явився новий конкурент популярної серії Монстр хай.

Створення фільму та його продовження

Повнометражний анімаційний фільм про Дівчат Эквестрии вийшов на екрани в червні 2013 року, і завдяки активній рекламній компанії, а також армії фанатів мультфільму «Мої маленькі поні», приніс своїм творцям непоганий дохід. Причому дохід приніс не тільки показ кінострічки в кінотеатрах, але ще і продажу іграшок і різноманітної сувенірної продукції. Завдяки цьому фільму, популярність ляльок компанії Hasbro, навіть на деякий час затьмарила їх головного конкурента — Монстр хай. Правда зараз, монстри все-таки знову вирвалися в лідери. Пов'язано це з тим, що нових фільмів поки що більше не виходило, а старий починає поступово забуватися. Правда у фанатів досі залишилася можливість грати у Дівчини Эквестрии: Травень Літл Поні онлайн на різноманітних сайтах. А ще, вже був анонсований сіквел, який має вийти восени 2014 рік.

Сюжет

Зв'язок між оригінальною версією анімаційного серіалу про Эквестрию з полнометражкой дуже незначна. Однак заявка сюжету починається ще в світі поні, коли Сансет Шімер (головний суперник Іскорки) краде корону принцеси, без якої захист казкової країни дуже сильно слабшає. Під час битви та Іскоркою ця корона потрапляє в дзеркало, яке чудесним чином виявляється порталом в інший світ. Після тог, як Сансет Шімер зауважує, що корона потрапляє в портал, що вона стрибає за нею, ну а Іскорки, разом з її вірним помічником Спайком, нічого не залишається, як переміститися з Эквестрии в інший світ. Після переміщення через портал, що ми розуміємо, що наші герої потрапили в паралельний світ, в якому разом поні, живуть люди. Так і починаються пригоди Іскорки в людському обличи.

Ну а після перегляду фільму, для вас доступні всі безкоштовні ігри дівчата з Эквестрии: поні: дружба це чудо, які розміщені на цій сторінці. Грайте разом зі своїми подругами і створюйте нові віртуальні світи зі своїми улюбленими героями!

.