Ігри Вибух плазми 2

Опис категорії

Опинитися один на один в боротьбі з численним ворогом, і не просто спробувати вистояти, але ще і людство захистити ось що чекає відважних любителів екшенів. Безкоштовні ігри вибух плазми 1 і 2 доступні онлайн, відзначаються захоплюючим сюжетом і чудовою фізикою. Вороги всюди. Вони мають потужне зброя і горять бажанням розправитися з вами. Але легко і прорахуватися, особливо маючи справу з крутим морським піхотинцем, на все готовий заради порятунку своєї рідної планети. Настільки вдалу гримучу суміш бродилки з стрілялкою завзяті геймери обов'язково оцінять.

Не дай вибуху плазми статися

Всі ігри про вибух плазми є першокласними шутерами. Захист цивілізації справа не жартівлива, а значить і місія, покладена на відважного морського піхотинця складна і небезпечна. При будь-якому розвитку сюжету ясно одне. Потрібно вистояти, довести ворогові, що ти краще, міцніше, витривало і кмітливіший. І ще одне, мабуть, найважливіше, не можна допустити безконтрольного використання плазми. Потрібно докласти для порятунку людства неймовірні зусилля. Одного потужного вибуху може бути достатньо, щоб планета просто припинила своє існування. Якою б не здавалася спочатку завдання, поставлене перед героєм, а основною метою незмінно є порятунок цивілізації.

Храбрецу потрібно не тільки висадитися на чужій планеті, але ще й виконати на відмінно довірену йому секретне завдання. При цьому потрібно постійно нарощувати власну міць, удосконалювати вже наявні навички і швидко орієнтуватися на місцевості, незважаючи на те, що все навколо чуже і незнайоме.

Особливості управління і тактика до гри

Отже, мета гранично ясна. Необхідно висадиться на планеті, озброїтися, а потім без зволікань відкрити вогонь по ворогу. Знищення противника – ось та мета, якої необхідно досягти для переходу в наступний рівень. Пересування героя здійснюється за допомогою стрілок або загальноприйнятою в іграх подібного роду комбінації клавіш WASD. Стріляти ви почнете, скориставшись лівою кнопкою миші. Клавіші з цифрами дозволять міняти зброю. У ряді випадків перш ніж продовжити пересування варто зупинитися і придивитися до всього. Оцінити обстановку адекватно ніколи не завадить. До того ж зробити це буде за допомогою мишки легко і просто.

При переході з одного рівня гри в інший ніколи не забувайте покращувати свого воїна. Пам'ятайте, що від цього залежить його витривалість і влучність. Чим частіше це робити, тим крутіше стане сам боєць. Так знайте ж, що кожен з рівнів можна переграти. Це дасть можливість заробити додаткові очки і краще апгрейдитися. Прицільний вогонь в голову нейтралізує ворога миттєво. При цьому, користуючись логікою, можна стріляти не тільки по самому противнику, але і підривати ємності з незначною кількістю плазми, яка у свою чергу, вибухнувши, завдасть шкоди ворогу.

У першій частині стрілялки, зброю обмежена, але от гра вибух плазми 2 пропонує на вибір значний арсенал. Знаходячи все більша кількість суперсучасного потужного зброї, базук, вогнеметів і інших потрібних речей, які ще й удосконалити можна згодом ви дасте гідну відсіч ворогові. Енергію і здоров'я так само можна заповнити за рахунок знищення супротивника і захоплення захованих у ворожих лабіринтах ресурсів. Багато хто думає, що стрілялки погано підходять для дітей з-за жорстокості і побоюються, що такі ігри погано вплинуть на хлопців. Але коли ви будете грати в вибух плазми 2 онлайн, у вас завжди буде можливість в налаштуваннях зменшити кількість крові на екрані. Сенс від цього особливо не зміниться, зате сприйматися оточуючими буде трохи інакше.

Невеликий екскурс в історію

старі давні часи, коли все тільки починалося, вченими на одній з відкритих планет був виявлений кристал, що володіє неймовірними характеристиками. Енергії, укладеної всередині нього вистачило б для того, щоб стерти з лиця Землі все живе. Жителі далекої планети своїм кристалом по-хорошому поділитися не захотіли, навпаки стали вести розробки, здатні за допомогою вибуху знищити все навколо. Кращі уми людства вже давно відкрили портали, але користуватися ними досконало поки ще не виходить.

Саме така низка подій і передувала висадці на чужу планету відважного десантника і його напарника в першій і другій частинах безкоштовної гри вибух плазми, які замість того, щоб опинитися в минулому і зробити все для того, щоб направити енергію плазми в мирне русло змушені протистояти ворогам з майбутнього. До того ж під час самого перельоту напарник куди-то зникає. В результаті потрібно не тільки з ворогом воювати, але і друга з біди виручати.

Треба зауважити, що у другій частині гри, у персонажа з'являється більше можливостей для вибору і поліпшення зброї. Одночасно з цим збільшується і кількість ворогів. Крім того фізика самої гри стає більш досконалою. У третій частині супер бійцеві доведеться відшукати секретну лабораторію, яка охороняється армією інопланетних роботів. Як тільки один з них помічає мета, то всі інші дізнаються про це миттєво. Така здатність ворога до телепатії ускладнює завдання дуже сильно, але неможливого для хорошого гравця не існує. До того ж сам шутер настільки цікавий, що частин попереду напевно буде ще дуже багато.

.