Ігри паркур

Опис категорії

Сучасна молодь, крім звичайних видів спорту, таких як футбол, волейбол і баскетбол, віддає перевагу і неформальні. Такі види спорту, для кого-то стають просто грою, для кого-то життя з друзями, ну а хтось обирає їх в якості стилю свого життя. Одним з таких видів спорту вважається паркур. В Росії він з'явився зовсім недавно, але навіть за короткий термін, він отримав велику популярність у великих містах-мільйонниках. Але не всі можуть займатися ним на вулиці. Онлайн ігри паркур доступні безкоштовно і допоможуть насолодитися хлопчикам і дівчаткам цим заняттям. Стрибайте по будівлям і бігайте з великою швидкістю!

це таке

Грати в паркур дуже цікаво, але давайте дізнаємося, як з'явилося це молодіжне руху, так що ми постараємося відкрити перед вами завісу таємниці.

Скріншот з mirror's Edge, компаній DICE, Electronic Arts, Valve Corporation.

Слово паркур перекладається з англійської як смуга перешкод, що дуже добре характеризує це заняття. Але потрібно розуміти, що смуга перешкод буде не тільки фізичної (бар'єри, дахи, стіни), але і психологічної, вимагає від людини глибокого духовного та морального розвитку.

Мистецтво паркуру — це вміння відчувати та контролювати своє тіло, бути завжди спокійним і розважливим, а також швидко оцінювати обстановку і свої здібності. Чимось це нагадує професійні бойові мистецтва, де перш ніж навчити людей застосовувати небезпечні прийоми, обов'язково обговорюється, що застосовувати їх, вони будуть тільки при загрозі заподіяння тяжкого шкоди собі та своїм близьким.

Чомусь багато хто вважає, що паркур — це просто стрибки по дахах, по крамницях і інших перешкод. А ще в народі існує думка, що займатися подібним дуже легко — треба лише піти на спеціальні майданчики і почати тренуватися, але це дуже суттєва помилка. На відміну від футболу та інших видів спорту, де вам досить записатися в секцію і бігати по полю пасуючи м'яч один одному, щоб почати займатися паркуром — необхідно дуже багато навичок, а найголовніше, не тільки фізична, але і духовної розвиток.

Справжні трейсери (люди, які займаються паркуром), перш ніж почати «скакати по дахах» повинні мати добру реакцію, вміння повністю контролювати своє тіло, причому в плоть до певних м'язів і гарний фізичний та духовний розвиток. До того, як почати, долати навіть незначні перешкоди, на підготовку, у середнього трейсера йде від 1 до 2 років. В цей час, для загального розвитку свого тіла і реакції, відмінно підійдуть: гра в теніс, біг на великі дистанція, біг з перешкодами, скелелазіння і схожі види спорту.

У школах, професійні трейсери, вчать учнів медитації, самопізнання, концентрації і ряду власних вправ допомагають відчути своє тіло, відчути своє життя, свою енергію і свою силу. Такі тренування відмінно загартовують волю, уважність і допомагають впоратися з гнівом особливо запальним натурам.

Виникнення паркуру

Історія виникнення руху ділиться на декілька не пов'язаних етапів відбуваються в різних місцях і в різно час. Прабатьком паркуру, вважається так званий «Натуральний метод» з'явився у Франції, на самому початку 20 століття. Філософією цього руху було постійне фізичний і духовний розвиток, контроль своїх почуттів і прагнення до самопізнання. У програму підготовки «Натурального методу» входили такі дисципліни, як біг на довгі дистанції, біг з перешкодами, бойові мистецтва, стрибки в довжину, через перешкоди і з великої висоти. Але серйозна увага приділялась і духовному розвитку. Як тоді говорилося — «загартовування духу та розуму».

Але історія руху з назвою паркур, починається з 1997 року, коли Девід Белль, до цього самотужки займався самотренировками, записав і виклав в інтернет кілька відео, показів всьому світу свої досягнення. Після того, як ці відео розійшлися по всьому інтернету, Беллемом була заснована ціла школа, через яку він почав просувати свою ідеологію в маси. З часом, у Дэвидо з'явилося багато послідовників, причому не тільки у Франції, але і по всьому світу. За свої уроки Девід не брав ні копійки грошей. Надалі одних з його послідовників, Себастьян Фукан, почала брати гроші за уроки паркуру, що сильно суперечило ідеології яку просував Девід, з-за чого Фукан пішов з групи і заснував свій рух — вільний біг Free Run (фріран).

Комп'ютерні ігри

Ігри паркур для хлопчиків — стали відмінним розвагою, яке одночасно поєднувало в собі їх фізичну безпеку і викликає сплеск адреналіну діяльність.

Скріншот з mirror's Edge, компаній DICE, Electronic Arts, Valve Corporation.

Для комп'ютера була випущена всього одна гра про паркур, яка називалася mirror's Edge. На світ вона з'явилася у 2009 році і завоювала увагу багатьох геймерів своєю незвичністю і геймплеєм. В ній ви потрапляли в майбутнє і вам пропонувалося пройти ряд небезпечних завдань з пошуку і перенесення згортків з інформацією уникаючи ворогів прагнуть заволодіти їх і стрибаючи по дахах.

Знаменитої серією буде ще і Prince of Persia, де чудово поєднані бійки, головоломки і стрибки по підвіконнях, біг по стінах і карабканье по виступаючих каменів.

Флеш ігри паркур найчастіше представляють звичайні бігалки, в яких вам належить долати небезпечні обриви і забиратися на високі будівлі.

.