Ігри про війну

Опис категорії

Ну хіба залишився хоч хто-небудь знайомий з комп'ютером, хто хоч раз не брав участь у віртуальних військових битвах, або як в народі їх називають — війну? В особливості це відноситься до хлопчикам, так як дівчаток, захоплюється стрільбою з автоматів, катанням на танках і установкою військ на задані позиції, вкрай мало. Пов'язана така популярність військових ігор в першу чергу з тим, що в кожному хлопчику живе відважний воїн і полководець, що рветься в бій. Ми відібрали для вас найцікавіші і популярний онлайн ігри про війну, якими ви зможете насолодитися на нашому сайті! Веселіться і займайтеся миротворчою діяльністю, рятуючи друзів від небезпек.

Основні жанри військових ігор

Всі міні ігри про війну діляться на кілька жанрів, про які ми вам зараз розповімо.

першим і самим популярним жанром є ігри від першої особи. Вважається, що саме вони дозволяють сильніше всього прогрузиться в онлайн всесвіт масштабних битв і нещадних поєдинків зі смертю. Найчастіше в подібних войнушки ви будете професійним спецагентом, що рветься в бій і прагнуть неодмінно виконати покладену на його плечі місію. Ваше ігрове поле частіше всього буде виконано в досить хорошому 3D, часів 2004-2005 років. Управління складається з пересування клавішами wasd або стрілочками, а за стрілянину відповідає ctrl, пробіл або ліву кнопку миші. Вибір зброї досить великий — тут вам і m16, і Калашников і револьвер, а іноді можуть бути доступні навіть гранатомети і лазерні гвинтівки.

Скріншот з Battlefield 3, компанії Electronic Arts.

В цьому жанрі вам може бути доступно не тільки управління персонажем, але і водіння автомобіля, танки і навіть військового літака. Супротивники в таких іграх найчастіше досить «дурні» і мають мало життів, з-за чого усуваються всього з декількох пострілів із-за чого подібна дія може швидко набриднути, особливо якщо вам не пропонується якогось цікавого сценарію або різноманіття супротивників. Також вам можуть зустрічатися і боси, на знищення яких доведеться витратити не мало життєвої енергії і часу. З бонусів найчастіше доступні аптечки, пополнители броні, патрони і нові види знарядь.

Стратегії про війну

Другий жанр — це стратегії. Найчастіше вони працюють в 2д або ж псевдо 3d режимах і представляють з себе адаптацію старих ігор, таких як перші starcraft, warcraft і подібні. Дія в таких стратегіях найчастіше розгортається у вигаданому всесвіті чи в світі майбутнього, але буває що дії розгортаються і в нашій всесвіту, наприклад у велику вітчизняну війну.

Скріншот з Бліцкриг II, компаній 1С.

Що стосується простоти проходження, то стратегії явно поступаються попереднім жанру, на останніх рівнях від геймера потрібен досвід, уміння мислити і робити правильні логічні ходи. А ось затягують стратегії набагато сильніше, тому на їх проходження готуйтеся витратити не одну годину свого часу. Часто в стратегіях потрібно розвивати свою базу, будувати нові будівлі, наймати війська і вже потім знищувати своїх супротивників. В один час, дуже популярною була гра війна світів, проте надалі вона була забута і, на жаль, так відбувається з багатьма стратегіями, підтримка яких була припинена розробниками.

Менш популярні категорії

  • Третім великим жанром подібних ігор вважаються аркади від 3 особи, в яких вам доведеться проходити рівень за рівнем, знищуючи сотні, а іноді навіть і тисячі ворогів. Найчастіше працюють такі аркади в режимі 2д або псевдо 3д і дуже часто є портом зі старих ігор, які працювали на приставках і іноді навіть денді. Але зустрічаються і нові аркади, причому в деяких навіть є сюжет, але, на жаль, таких меншість. Управління в аркадах найчастіше здійснюється клавіатурою і обмежується ходьбою і стріляниною з декількох видів зброї. Однак, завдяки своїй динаміці, аркади можуть затягнути вас ні на один вечір.
  • Ну і останній великий жанр військових ігор — це дефенс, що перекладається як захист. Подібний жанр ділиться на декілька різновидів: по-перше, — це може бути захист вежі, тоді вона буде знаходиться посередині або на правій стороні ігрового поля, і вам належить захищати її від ворогів, які можуть бути ким завгодно, починаючи від монстрів, зомбі і прибульців, і закінчуючи звичайними терористами. Захищати вежу ви зможете завдяки стрілецької зброї, магії і різних бонусів, придуманим розробниками. З кожним новим рівнем охороняти вежу від безлічі ворогів стає важче і важче, завдяки чому ви все більше і більше втягувати у цей процес. Другий різновидом вважається не просто охорона однієї споруди або військової бази, а знищення ланцюжків ворогів, що йдуть по її території. Знищувати ланцюжка, доведеться за допомогою встановлюваних на території бази гармат. У таких гармат є кілька властивостей — вони можуть стріляти вражаючими, що сповільнюють і паралізують снарядами. Військові ігри жанру дефенс дуже сильно затягують геймерів, завдяки чому вони зможуть зайняти вас як мінімум на кілька годин.

Управління та особливості

Як ми вже писали, управління в більшості подібних ігор досить нехитре і найчастіше складається всього з декількох клавіш. В першу чергу ігри про війну призначені, для хлопчиків марив про великих боях і битвах. Але вони підійдуть і для дівчаток, які люблять постріляти монстрів та інших ворогів. Із-за того що на наш сайт заходять маленькі діти, ми намагаємося відбирати безпечні для психіки і не страшні воєнні симулятори.

.