Ігри ГТА

Опис категорії

Якщо ви мрієте про безмежну свободу і хочете втілити всі свої мрії в реальність, збираєтеся керувати вертольотом і просто водити машину? Тоді онлайн гри GTA зроблені спеціально для вас! Звичайно в справжні версії для пк і приставок на нашому сайті пограти у вас не вийде, але ми знайшли для вас дещо набагато менш цікаве. Ми зібрали найцікавіші аркади та стрілялки, які або дуже схожі, або є флеш версіями знаменитої серії. Безкоштовні ігри ДТА онлайн, в які ви можете грати на нашому сайті підійдуть для всіх тих, кому лінь качати величезні файли з оригінальними версіями, а також тим, хто сидить за слабкими комп'ютерами.

Історія створення

Шотландська компанія DMA Design (згодом Rockstar North), на чолі якої стояв відомий розробник і креативний автор першої гри ДТА — Дейв Джонс, голосно заявила про себе в 1997 році. Випустивши свій перший шедевр – Grand Theft Auto (Велика крадіжка авто). Починаючи з цього року, успіх був постійним супутником усіх наступних комп'ютерних сиквелів. На створення першого світового бестселера було витрачено три роки. Після виходу його у світ був приголомшуючий резонанс. Комусь дуже сподобалася нова концепція гри, хто не поділяв захоплення інших завзятих геймерів. Але в цьому і полягає успіх – байдужих не було, і бути не могло.

Скріншот з Grand Theft Auto V, компані Rockstar Games.

Шанувальники чекали з нетерпінням продовження полюбилася ДТА та її удосконалення. Їх жага була вгамована наступними 5 версіями. Всього налічується 5 повноцінних проектів, завершальна з яких вийшла в 2013 році під назвою Grand Theft Auto V. Також у продажу можна знайти безліч офіційних доповнень, а фанатами серії були випущені тисячі своїх модифікацій, добавляющих зброю, одяг, нові машини і навіть цілі міста.

Комп'ютерні ігри ДТА

  • Grand Theft Auto — це перша гра серії, що вийшла в 1997 році. Вид на події в ній був зверху, а графіка трохи перевершувала за рівнем деталізації текстур свій час. Самою незвичайною особливістю першої частини, яка вигідно відрізняла її від інших ігор того часу, стала безмежна свобода. Після завантаження, геймери відразу потрапляли у величезний мегаполіс, в якому вони могли робити все, що хочуть. Проходження полягало в наборі очок досвіду, з допомогою яких можна було перейти на наступний рівень.
  • Grand Theft Auto 2 — продовження, дія в якому, на відміну від інших версій, відбувається в 2013 році. Випущено воно було в 1999 році, і завдяки успіху першої ДТА дуже швидко стало хітом. Графіка отримала значні зміни, проте залишилася в 2д.
  • GTA 3 — перша частина випущена в повноцінному 3д і вже схожа на сучасні. Отримала дуже серйозні зміни графіки, а також цікаву сюжетну компанію.
  • Vice City — графіка, порівняно з попередньою версією сильно не змінилася, але ось інтерфейс став набагато зручніше, а місії ще більш цікавіше і захоплюючими. Також змінився і місто, а також з'явилася можливість, крім сюжету, брати окремі, не пов'язані з ним місії.
  • San Andreas — одна з найпопулярніших частин ДТА. Тут з'явилося дуже багато різноманітних поліпшення і доповнень. Карта світу стала набагато більше, персонаж навчився плавати, а також став здатний змінювати одяг, качати м'язи і робити татуювання. Свободи стало ще більше, а також з'явилися міні ігри.
  • GTA IV — головне достоїнство це графіка. Вона зазнала серйозні зміни, причому настільки серйозні, що віртуальні світ став дуже схожим на реальний.
  • GTA V — недавно вийшла версія. Тепер замість одного головного героя їх стало троє, причому ви можете керувати ними паралельно в режимі реального часу. Світ став більш реалістичним і схожим на справжній, а свободи стало ще більше.
  • Гра ДТА онлайн — у попередніх частинах був багатокористувацький режим, проте саме тут він був виділений в окрему частину.

Складові частини єдиної концепції

Що об'єднує всі ігри з серії ДТА? Перше, що приходить на розум – свобода і злочинці. Саме ці складові і стали запорукою її успіху. Гравець має право сам вибирати, який рівень проходити і в якій частині міста проходити завдання. А побути в ролі громадянина, якому все одно на закони і правила, хто не мріє про це, хоча б у віртуальному світі. Суть кожної з них – перетворитися з «шістки» у маститого злочинця. Домогтися цього досить складно.

Скріншот з Grand Theft Auto IV, компані Rockstar Games.

Треба проходити квести, і при цьому вміло керувати викраденим автомобілем, за яким частенько женеться поліція. Або навіть вертольотом, швидкою допомогою, човнами та іншими засобами пересування. Все це розбавлено хорошою музикою, підібраною в стилі саме того року, в якому відбуваються ці гангстерські розбірки.

Геймплей і ігрова механіка

Неодноразово висловлювалися несхвалення зручністю і швидкістю управління головним героєм і угнанными їм автомобілями. Але, не дивлячись на всі недоліки графіки і деякі складності в управлінні, всі вони мали і мають, по сей день, заворожливий ефект. З перших хвилин ви вже не належите собі, вас повністю поглинає ілюзорний світ майстерно відтвореного міста і його неповторна жива атмосфера. Прекрасне озвучення стало невід'ємною частиною ігор. Правда, вона з'явилася тільки починаючи з третьої частини. До неї в основному розробники використовували звичайну текст внизу екрану. Головним привабливим моментом для сприйняття служить саме незалежне від вас розташування і рух інших персонажів і учасників цих лихих міст. До речі, коли ви буде грати в ГТА онлайн на цій сторінці ви теж зможете зануритися в цю атмосферу.

Сценарій

Сценарій в основному будується за принципом: побити всіх і стати найкрутішим хлопцем у місті. Але, не дивлячись на уявну простоту, домогтися, щоб це було цікаво і захоплююче досить складне завдання. Адже унікальність кожного вигаданого міста розроблялася під кожну ДТА. Це Лос-Анджелес, Лондон, Манчестер та інші вже придумані міста: Вайс Сіті – місто пороку, прототип Майямі, Сан-Фіерро – прототип Сан-Франциско і так далі. Для кожного проекту розроблявся індивідуальний сценарій, який займає не одну сотню сторінок формату А4. Може бути, такий ґрунтовний підхід став запорукою успіху всіх без винятку серій ігор. Можливо, саме цікаве сценарію і незалежний віртуальний світ, в якому вам дозволено робити все, що завгодно і став приводом для того, щоб буквально кожен хлопчик хотів почати грати в ГТА.

Скріншот з Grand Theft Auto V, компані Rockstar Games.

Ці ігри можна назвати кримінальною драмою зі смішними жартами і приколами. Головне – під час гри не втратити зв'язок з реальним світом і після виконання всіх завдань, повернутися в реальність і усвідомити, що тут так поводитися не можна. Часом це буває дуже важко зробити і потрібно якийсь час, щоб «прийти в себе».

Величезний крок вперед

Тільки подумайте скільки часу минуло з моменту виходу першої частини гри ДТА і яка величезна робота по удосконаленню всієї лінійки була зроблена розробниками цієї серії. і тепер можна простежити, який величезний шлях був пройдений розробниками, щоб завжди бути «на хвилі популярності і успіху. Нам лише залишається насолоджуватися усіма нововведеннями і підкорювати нові міста з метою стати найкрутішим і шанованим гангстером. Швидше поспішайте захопити свій перший автомобіль і довести, що в цьому місті Ви — головний і ніхто не сміє вказувати, що робити і коли!

.