Ігри Рейнджери Самураї

Опис категорії

Вже більше 20 років серіал про рейнджерів, займає верхні рядки хіт-парадом серед підростаючого покоління! За цей час, різнокольорові герої стали хітами, а під однойменною маячнею було випущено дуже багато аксесуарів та іграшок. Будь-яка дитина знає ім'я кожного з героїв, а також в який колір він буде перетворюватися і який супер силою він володіє! Команди героїв в кожному сезоні будуть змінюватися, а чарівна сила будуть передаватися з покоління в покоління. За 20 років рейнджери встигли побувати в космосі, подружилися з динозаврами і величезними перемістилися в майбутнє. Ну а ігри Рейнджери Самураї в онлайн просторі стали мега популярні!

Як з'явився серіал Могутні Рейнджери

Перший сезон серіалу з'явився в серпні 1993 року і показувався в дитячому розділі телеканалу FOX. Ідея такого серіалу була досить цікава й нова для американських дітей, але все-ж була запозиченою з Японської культури. Саме в Японії зародилися перші серіали живого дії, де зйомки велися практично без підготовки і без студії! Всі герої, теж повинні були імпровізувати і робити цікаві трюки!

Графіки і сюжетом в таких серіалах приділялося дуже мало уваги, а ось яскравим героям, а також красивим, нехай і не реалістичним, і не зручним костюмах, навпаки, приділялася дуже важлива роль. Це було можливо завдяки тому, що основною аудиторією таких серіалів, були діти від 4 до 12 років. Серіали живого дії, дуже сильно нагадували костюмовані шоу, які теж користувалися величезною популярністю у Японських дітей.

І ось, в 1993 році, в одного з продюсерів дитячого телевізійного каналу, з'явилася ідея перенести японську програма на американський лад, так і з'явилися Могутні Рейнджери! Звичайно нова передача отримала ряд серйозних змін і стала меншою мірою нагадувати шоу, але все ж знімалася на ходу і з застосуванням мінімальної кількості спецефектів.

Концепція героїв

Кожен з могутніх рейнджерів самураїв має свій колір і не може його змінювати. Зроблено це було для того, щоб діти без праці могли виділити свого улюбленого героя і не плутати його з іншими персонажами. Характер кожного з кольорів теж унікальний і відповідає вибраному кольору. Червоний — майже у всіх сезонах є лідером і веде за собою команду.

  • Зелений — дуже імпульсивна людина, яка любить розважатися і веде себе досить розпущено.
  • Синій — хороший боєць і техничней лідер, найкраще розбирається в роботах і зброю. Часто допомагає з ремонтом спорядження та бойових одиниць, в деяких сезонах лагодив головну базу після її знищення.
  • Рожевий — мила на вигляд дівчина, готова дати відсіч будь-якому супротивникові. Найчастіше володіє стрілецькою зброєю.
  • Жовтий — ще одна дівчина і духовний лідер. Завжди підтримує команду, допомагає друзям розібратися у важких ситуаціях. Відчуває будь-яку брехню і недомовленість. Дуже добре вміє розуміти, що на душі у її друзів. Не рідко рятує героїв від загибелі!

Крім основних кольорів, найчастіше з'являлися і додаткові. Якщо червоний, жовтий і синій рейнджер, були у всіх сезонах, то рожевий, чорний, зелений і білий — з'являлися періодично. Іноді нові герої були антиподами і перший час боролися з справжніми, але потім всі спори і битви переходили в дружбу і спільне бій з монстрами. У серіалі можна побачити і золотих рейнджерів, що володіють більшою силою і допомагають основній команді в деяких серіях. Характеристики кольорів залишаються незмінними протягом усіх серій, але самі люди постійно змінюються. А ось ігри про Рейнджерів Самураїв, найчастіше роблять тільки з найпопулярнішими квітами і другорядні персонажі зустрічаються в них дуже рідко.

Скріншот з Super Power Rangers Samurai Kinect, компанії Namco Bandai Games.

Кожен з героїв, це тінейджер у віці від 16 до 24 років, який за випадковим збігом обставин отримує чарівну силу, що робить його супер героєм і дає можливість битися з ворогами. Найчастіше, отримують цю здатність хлопці і їх у команді завжди більшість. Основна аудиторія серіалу — це хлопчики, так що цілком зрозуміло, чому так відбувається. А от у ролі лиходіїв, часто виступають дівчата!

Сила різнокольорових воїнів

Кожен з членом команди має своєю, особливою силою. Причому сили будуть відрізнятися в залежності від тематики сезону. Однак незмінним залишається той факт, що поки Могутні Рейнджери не перевтілилися, вони залишаються звичайними людьми, які нездатні дати відсіч ворогові, але які ведуть звичний спосіб життя для будь-якого підлітка. А ось після перевтілення, членом команди з'являються сили, використовуючи які, вони з легкістю розправляються з звичайними ворогами — воїнами.

Скріншот з Super Power Rangers Samurai Kinect, компанії Namco Bandai Games.

Але ось з більш сильними супротивниками, використовуючи тільки одну зброю, впоратися майже ніколи не виходить, адже після того, як їх здолали, вони перетворюються на величезних монстрів висотою в сотні метрів. Але для Рейнджерів Самураєм — це не перешкода! Кожен з персонажів має з бойового робота, який він може закликати за допомогою пульта, що нагадує пластмасовий телефон. Після виклику, роботи доставляються прямо з неба, через відкриті магічні браму. Так що вже через кілька секунд, наші герої будуть сидіти прямо в них! Роботи можуть мати різні форми, але найчастіше, кожен з них є твариною, яка відповідає характеру його власника. Якщо окремо, роботи не будуть справлятися з лиходіями, тобто можливість об'єднати їх у одного великого робота володіє колосальною силою. До речі, ігри Рейнджери Самураї, дозволяють вам битися з ворогами, як в людському вигляді, а й у вигляді величезних роботів!

Бійки серіалі і іграх про Рейнджерів Самураїв

В серіалах, бійкам приділено чи не першорядне значення. На битви приділяється 60% всього часу серії, а діти чекають саме хвилин, коли почнеться битва. Такий відсоток бійок обраний не випадково і майже завжди не змінюється, адже, як ви пам'ятаєте, основна аудиторія — це хлопці. 30% приділено жартів, ну а решта 10% діалогів. Правда діалоги, як і в мультфільмах, найчастіше відбуваються прямо посеред бійок! Під час битв, як від Рейнджерів Самураїв, так і від їх супротивників відскакують іскри, що імітують дуже сильні удари, а при кожному поштовху, герої відлітають на кілька метрів і щоб зменшити жорстокість, приземляються на що-небудь м'яке.

Скріншот з Super Power Rangers Samurai Kinect, компанії Namco Bandai Games.

Перейшовши в режим битви роботів, яким закінчується практично кожна серія, відбувається поєднання комп'ютерної графіки зі зйомкою, яка ведеться в студії, де в ролі величезних машин виступають вбрані люди. Завдяки цьому, знімальній групі вдалося добитися небувалої реалістичності того, що відбувається. У комп'ютерних іграх грати в Могутніх Рейнджерів Самураїв можна і за тих і за інших, але бійки в них набагато більш динамічні і цікаві, правда таких ігор всього кілька, але найближчим часом готується вихід нової частини! Будемо чекати з нетерпінням, ну а на нашому сайті ви можете грати в Рейнджерів Самураєм онлайн, причому вибір розваг тут набагато більш великий, так що ви зможете не тільки битися з лиходіями, але і кататися на мотоциклах, шукати відмінності, вирішувати головоломки і літати на літаках!

.