Ігри Гонки для хлопчиків

Опис категорії

За останні 10 років з'явилося дуже багато гонок, причому розрахованих як на дорослого користувача, так і на дитину. І це не дивно, адже жага їзди на великих швидкостях, управління справжніми гоночними болідами і бажання бути першим є практично у кожної людини, а цей жанр ігор, нехай і у віртуальному світі, але дозволяє виплеснути свої бажання назовні. І ми ходимо вам в цьому допомогти тому розмістили найкращі і безкоштовні онлайн ігри гонки для хлопчиків 3, 4, 5 і 6 років, в які можна грати прямо у вашому браузері. Удачі вам і пам'ятайте, що головне не перемога — головне участь!

З видом зверху

Цей один із самих популярних піджанрів гонок для хлопчиків. Геймплей таких ігор представляє з себе управління маленькими машинами, вид на які здійснюється, як ви зрозуміли з назви, зверху. Найчастіше управління машинками, буде здійснюватися клавішами «WASD» або стрілочками, а особливу дію (прискорення та використання бонусів) пробілом.

Скріншот з Need for Speed: Rivals, компаній Electronic Arts і Ghost Games.

Що стосується самого процесу гри, то в більшості з них вам потрібно змагатися з комп'ютерними суперниками, катаючись по закільцьованої трасі і намагаючись не виїхати за її межі. При з'їзді з траси, ваша швидкість буде сильно зменшуватися і поки ви не заїдете назад на дорогу, набрати велику швидкість не вийде. Можливий і інший варіант, де замість закільцьованої траси, ви будете їхати по нескінченному шосе, ухиляючись від нових попереду машин.

3д гонки

Тут, замість увазі зверху, буде присутній звичний для нас вигляд ззаду. Управління також здійснюється або клавішами «WASD» , або стрілочками, а за нітро відповідає або «Ctrl» або пробіл. В інтернеті можна знайти не мало подібних ігор, що розрізняються ступенем руйнування машин, кількістю життів, наявністю засобів для знищення суперника та іншими корисним штукам. Мета хлопчиків, як і у випадку з видів зверху: ви повинні не виїхати за межі траси. У випадку якщо це станеться, швидкість транспортного засобу неминуче починається зменшуватися.

Скріншот з Need for Speed: Rivals, компаній Electronic Arts і Ghost Games.

Крім звичайних гонок існує і їзда по трасі, де вам потрібно, не тільки намагатися не виїхати за межі дороги, але і не врізатися в що йде перед вами машини. Якщо зіткнення все-таки відбудеться, то в залежності від гри, ви просто втратите швидкість, або зупиніться і у вас заберуть частину життів, або взорветесь і тоді всю трасу доведеться проходити заново. Ігри гонки для хлопчиків в 3д найбільш цікаві і затребувані, так як дозволяють добитися максимальної реалістичності, на відміну від інших піджанрів.

Балансування

Тут вид камери, на відміну від попередніх жанрів, буде надіслано вам в бік. Завдання хлопчиків — утримати рівновагу транспортного засобу, який буде долати перешкоди. Тут вам, щоб обігнати всіх суперників або просто дістатися до фінішу живим, потрібно буде пройти через небезпечні перешкоди, починаючи від стрибків через каньйони і закінчуючи подоланням смертельної петлі. У балансування, найчастіше вам потрібно проходити трасу в поодинці, але зустрічаються ігри, де балансувати доведеться не тільки вам, але і суперникам, а переможе той — хто першим добереться до кінця траси!

У що пограти на комп'ютері

Багато хлопчики не можуть знайти ігри, в які можна було б пограти на комп'ютері. Так що ми вирішили скласти список, що розповідає про те, в які ігри гонки для хлопчиків варто пограти. Причому цей список ми розділили на різні вікові категорії.

Для хлопчиків 3 років

  • Тачки. Новий сезон — продовження знаменитої аркади про Тачки, в якому ви зустрінете своїх улюблених героїв — Блискавку Маквіна і іржавого вантажівки по імені Метр! У новій частині Блискавка Маквин вирішив влаштувати всесвітні змагання в маленькому і богом забутому містечку під назвою Радіатор Спрінгс. І звичайно зірки світових заїздів не могли не відгукнутися на пропозиції Маквіна! У новій частині Тачок, ви зможете не тільки взяти участь у перегонах, але і вивчити Радіатор Спрінгс вздовж і впоперек, ви будете вільно кататися по його вуличках.
  • Sonic & Sega All-Stars Racing — це чудові гонки з Соніком, наділені якісною графікою і цікавим геймплеєм. У кожного персонажа цієї гри буде своє власне транспортний засіб, не схоже на інші. Причому відрізнятися воно буде не тільки зовнішнім виглядом, але ще і характеристиками! У кожної з супер машин будуть як свої недоліки, так і свої достоїнства!

Для хлопчиків 4-5 років

  • Московський Водила — цікаві гонки з простою аркадним управлінням, в яких ви будете керувати російськими автомобілів. На відміну від інших схожих аркад, «Московського Воділи» є своя фішка, тут ви будете керувати таксі і намагатися доставити свого пасажира раніше, ніж це зроблять ваші суперники.
  • Need for Russia 2 — ще одна непогана аркада, в якій ви теж будете керувати російськими машинками, але їх вибір буде трохи більше. У цій грі можна буде керувати і Ладою, і Нивою, і навіть вантажівочкою.

Для хлопчиків 6-7 років і старше

  • Need for Speed: Rivals — це повноцінні гонки, в яких вам належить управляти самими крутими суперкарами і спробувати втекти від поліції, яка теж буде мати далеко не найбільш повільними автомобілі. Rivals є новою грою з серії Need for Speed, завдяки чому вас чекає першокласна графіка і реалістична фізика.
  • FlatOut Ultimate Carnage — гонки на виживання, в яких зіткнутися понад 40 машин. Знищуйте все, що знаходиться у вас на шляху — стіни, ліхтарні стовпи, лавки і своїх суперників!
.