Ігри пенальті футбол

Опис категорії

Ми впевнені, що кожен хлопчик, в душі, просто обожнює футбол! Однак далеко не у всіх є можливість грати в нього кожен день на вулиці. Друзі не можуть зібратися, то батьки не відпускає, то уроки занадто пізно закінчуються. Але не варто зневірятися, завдяки тому, що комп'ютери є вже в кожному будинку, ви без праці зможете пограти у футбол. Але для початку варто визначитися за кого ви будете грати за всю команду, за голкіпера або може бути ви ходите бити пенальті та штрафні удари по воротам супротивника? Ігри пенальті у футболі навчать вас шикарні голи забивати прямо в інтернеті.

Як з'явилися штрафні удари

У нас зібрані найкращі ігри пенальті у футболі, в які ви можете грати безкоштовно. Причому вони відмінно підійдуть не тільки для хлопчиків, але і для дівчаток! Але для початку, давайте дізнаємося що таке пенальті і як правильно бити штрафні удари, адже не знаючи передісторії і правила, грати буде вже набагато менш цікаво.

Скріншот з FIFA 13, компаній EA Canada і Electronic Arts.

На даний момент точно не відомо як пялілась практика призначати штрафні удари в наслідок яких-небудь правопорушень. Але вважається, що зародилася вона десь в проміжку між 18 і 19 століть, в Лондоні, де чи не кожен простолюдин обожнював грати у футбол. Правда офіційний правила з'явилися тільки в середині 19 століття.

Пенальті

Згідно з правилами гри в футбол, пенальті призначається покарання в разі вчинення одного з правопорушень, які на полі карають штрафними ударами, на території штрафного майданчика (Де воротар, для захисту воріт, може користуватися руками). Відбувається пенальті, шляхом удару з 11-метрової відстані по мечу, обраним учасником команди. Інші учасники як своєї, так і протилежних команд, але можуть перебувати на лінії удару.

Штрафні

Всі штрафні удари у футболі діляться на кілька видів, але як зрозуміло з назви, призначаються в наслідок правопорушень, зроблених на території штрафного майданчика.

Види ігор

На сьогоднішній день існує величезна кількість любителів футболу, а як відомо попит народжує пропозиції, і з кожним роком випускається дуже багато аркад дозволяють потренуватися в попадання м'ячем у ворота. Але більша частина з них дуже схожа, так що ми розглянемо лише 3 групи подібних ігор.

  • По — перше-це найбільш реалістичні симулятори, найчастіше використовують 3д графіку, вболівальників і іноді навіть футбольних коментаторів, які розповідають про те, що відбувається на полі. Після завантаження та натискання кнопки «Start», ви потрапляєте в меню вибору країни (найчастіше можна вибрати навіть Росію), далі вибираєте форму і іноді навіть гравця. Удар по м'ячу здійснюється в 3 етапи, спочатку ви, використовуючи мишку вибираєте висоту, потім напрям (вправо або вліво), а потім чинності від самої маленької коли м'яч ледве ледве покотиться по землі, до самої великої коли він полетить далеко за трибуни вболівальників. Після того, як м'яч або попадає у ворота, або пролітає повз, вам доводиться стати голкіпером і спробувати захистити ворота від суперника. Грати в пенальті онлайн — задоволення не з легких, адже вам потрібно точно розрахувати зусилля, щоб м'яч влучив у ціль.
  • Другий вид симуляторів пенальті відрізняється трохи менш реалістичним управлінням але набагато більш затягивающем геймплеєм. Тут вам теж необхідно спочатку вибрати країну, команду і людини, однак управління буде абсолютно іншим. На відміну від простого вибору напрямків і сили в три етапи, тут все буде відбуватися лише в один етап. Після натискання мишкою на м'яч у вас з'являється стрілочка яка дозволяє вибрати висоту, напрям і силу. Також тут буде і управління за голкіпера, де замість покажчика мишки, в середині воріт з'являться рукавички, якими потрібно буде відбити летить у вас м'яч.
  • Треті вид ігор, відрізняється тим, що вам потрібно буде забити пенальті простим клацанням миші по воротах супротивника без всякого вибору сили удару. Тут, в першу чергу буде важлива ваша реакція, завдяки чому такий жанр, може затягнути геймерів ні на годину і довго не набридати. Онлайн ігри пенальті та штрафні удари доступні безкоштовно, так що вам більше не доведеться платити грошей, за можливість покатати м'яч з віртуального поля або забити його у ворота.
.