Ігри на двох

Опис категорії

Ще вчора багато хто не мали вдома навіть приставки, а сьогодні практично у кожного є комп'ютер та інтернет. Комп'ютерна індустрія розвивається блискавично. Зараз вже не в дивину масштабні багатокористувацькі проекти, а ігри для двох гравців взагалі стали нормою. Дуже багато сьогодні в мережі подібних пропозицій, У багатьох з них перед початком потрібно просто вибрати той режим, який влаштовує. Тепер Не потрібно йти в ігровий зал, платити гроші і чекати, коли ж настануть заповітні півгодини, відведені на гру для кожного. Якщо в гості зайшов один, то можна просто знайти відповідні ігри на двох і відправитися в цікаву подорож.

У вас є вибір

Серед ігор на 2 гравців завжди можна вибрати щось цікаве. Пропозицій багато. Серед них є логічні іграшки, де кожному з гравців пропонується управляти картинкою на своїй частині екрана. Такі ігри часто побудовані за принципом старого доброго тетрису. У них потрібно збирати фігурки певним чином. Існує також велика кількість бродилок і стрілялок на двох, від самих примітивних, в які можна грати малюкам до тих, які будуть цікаві геймерам постарше.

Є серед них і такі, які спочатку передбачають наявність пари гравців. При цьому всі пропозиції можна умовно розділити на два види. У першому випадку потрібно буде змагатися між собою, а в другому діяти спільно для досягнення загальної мети.

Спортивні ігри на двох

Дуже порадують ігри на двох любителів спорту. Яких тільки пропозицій тут немає! Удвох сьогодні можна влаштувати змагання, відчувши себе за кермом крутого гоночного автомобіля. Можна взяти участь у перегонах або в забігу на довгу дистанцію. А можна і в теніс або більярд зіграти. Футбол, хокей, волейбол, плавання і навіть водні лижі. До речі, вибір настільки величезний, що у футбол або хокей, наприклад, можна зіграти в варіантах. Дуже популярними є ігри з серії голови.

Особливістю геймплея в них буде те, що по ігровому полю пересуваються не людські фігурки, а тільки голови, при тому досить значних розмірів. При цьому ключки, шайба, м'яч, ракетки та інший спортивний інвентар присутні.

У багатьох випадках у спортивних змаганнях беруть участь не люди, а мультяшні герої. При бажанні запросто можна зіграти у волейбол разом зі смішариками або в теніс з ведмежатами, а якщо захочеться відчути як це бути спринтером, то можна і в забігу страусів взяти участь, з Машею пострибати на батуті теж не забороняється.

Для любителів пригод

Любителям пригод припадуть до душі сюжетні проекти на двох. Серед пропозицій подібного роду є такі, в яких кожен сам за себе і ті, де саме від командної гри буде залежати успішне проходження тієї чи іншої місії. Ділити з поруч сидить свої емоції, разом отримувати дозу адреналіну і намагатися розгадати ті чи інші головоломки набагато цікавіше, ніж робити те ж саме в поодинці. Дуже захоплюючими для любителів пригод здадуться різнопланові пропозиції з участю відомих водопровідників братів Маріо або веселих аборигенів братів Пук.

Тільки взаємовиручка і злагоджені дії гравців відкриють тут шлях до перемоги, адже кожному з братів потрібно буде виконувати свою частину роботи. Буває так: натискає на важіль один брат, потрібну річ забирає в цей час інший, а потім вже, виконавши завдання, обидва герої прямують до виходу. І нехай цивілізовані брати Маріо подорожують по підземних лабіринтах з труб, а дикуни брати Пук досліджують місцевість у пошуках амулета, використовуючи при цьому кілька оригінальний спосіб для подолання перешкод у кожної з цих компаній буде цікаво.

Елементи стихій

Не менш цікаві ті проекти, де геймерам пропонується вибрати собі для гри на 2 гравців, персонажі, наділені магічними властивостями. У такому випадку кожен з учасників зможе виконувати якісь дії, безпосередньо пов'язані з притаманними персонажу здібностями і, навпаки, не зможе нічого зробити там, де потрібно застосувати здібності протилежної стихії. Серед таких речень із серії Вогонь і Вода, в яких хлопчик Вогонь, приміром, не може переправитися через річку, а дівчинка, Вода, навпаки, з легкістю долає водні перешкоди, зате в вогняними перешкодами впоратися не може. Тут персонажі не змагаються між собою, а разом шукають вихід.

А ось серія ігор про Аватара, розрахована на двох гравців, навпаки, цікава тим, що кожен за бажанням може вибрати собі тільки одного героя, що відноситься до певної стихії, а потім помірятися силами з противником. За сюжетом можна стати магом вогню або землі, води або повітря. При цьому примітно наступне. Представник кожної зі стихій використовує не тільки свою магію, але ще досконало володіє однією зі східних бойових мистецтв.

В результаті, вибравши будь-яку гру з цієї серії, можна бути впевненим не тільки в її барвистості, але і в тому, що вона буде витримана в східному стилі. Ігри на двох дуже швидко завоювали популярність. Всі вони без винятку цікаві. Аркади, головоломки, стратегії, бродилки, бійки, кожна з них прекрасна по-своєму. Якщо ви ще жодного разу не пробували зіграти у що-небудь удвох, то саме час зробити це. Більше цікавого проведення часу просто не знайти.

.