Ігри Час Пригод

Опис категорії

Світ майбутнього всі бачать по-різному. Американським аніматорам, створив мультсеріал Час Пригод, він виявився не зовсім звичайним, проте не позбавленим привабливості. Нашу планету, знаходиться в пост-апокаліптичному просторі, називають там Землі Ууу, населена вона в основному мутантами і загадковими казковими персонажами, а що залишилися в живих людей, не піддалися мутації, можна по пальцях перерахувати. Гри Час Пригод з Фином і Джейком допоможуть вам зануритися в неймовірний світ, в якому все не так, як у реальному житті. Прийміть участь в пригодах двох головних героїв!

Фином і Джейком нудьгувати не доведеться

Містики та магії в серіалі більш ніж достатньо, а далеке і не зовсім світле майбутнє, в якому розгортаються події в цьому віртуальному світі не що інше, як наслідки ядерної катастрофи, яка спіткала Землю 996 років тому. У часи Землі Ууу катастрофу цю прийнято називати великою війною грибів, а про те, скільки ж грибоподібних хмар піднялося в минулому над нашої багатостраждальної планетою, історія просто замовчує.
Все почалося в січні 2007 року з пілотної серії.

А в квітні 2010 року на суд любителів фантастики був представлений перший сезон незвичайних пригод хлопчини Фіна і його одного пса на ім'я Джейк. На сьогоднішній день серіал налічує 7 сезонів, а це близько 170 серій. Крім того, в інтернеті, і за його межами, широко поширені гри Час Пригод. Причому такі ігри ви можете скачати не тільки для персонального комп'ютера, але і для всіляких ігрових приставок і пристроїв.

Це далеко не кінець, тому що час пригод, до того ж фантастичних не закінчується ніколи. Спостерігати за оптимістичним хлопчиною Фином і його другом псом, наділені фантастичними здібностями завжди цікаво. Можна це робити, починаючи з будь-якої серії. В принципі всі пригоди різні їх можна дивитися окремо, при цьому хронологія в них дотримується. До п'ятого сезону головний герой став старшим на два роки.

Між 12 річним хлопчиною, одним з небагатьох людей, що вижили і 28 річним псом, що володіє цікавою здатністю приймати різноманітні форми склалися найтепліші стосунки. Можна припустити, що ці двоє виросли разом, так як батьки Джейка знайшли хлопчика в лісі, коли той був ще немовлям. З тих пір вони і стали зведеними братами. Разом вони рятують принцес, разом закохуються, діляться враженнями і шукають все нові пригоди. При цьому, чим небезпечніше ці самі пригоди, тим і життя нерозлучної парочки цікавіше. Познайомимося з ними ближче.

Трохи про Фіне

Фін – дуже хоробрий хлопчина з загостреним почуттям справедливості, завжди поспішає на допомогу тим, хто її потребує.

Добрий і комунікабельний. Особливо розвиненим інтелектом не відрізняється, проте вважає себе справжнім героєм, відповідальним за спокій слабких і принижених. Не розлучається з білої шлемовідною шапкою з вушками. В його арсеналі є кілька чарівних мечів. Предметом його обожнювання є принцеса на ім'я Бубльгум, солодка в буквальному сенсі цього слова, адже сама вона зроблена з солодкої біомаси, а замість волосся у неї справжня жуйка. Не позбавлений музичних даних, має слух і досить непоганий голос, особливо після того, як проковтнув міні-комп'ютер, намагається грати на багатьох музичних інструментах.

Дуже цінує дружбу з Джейком, батька якого вважає своїм. З величезним задоволенням рятує принцес з численних пасток Сніжного короля, що має маніакальні нахили володаря чарівної корони, у що б то не стало зібрався одружитися на одній з них. Окремо можна згадати і про ігри з Фином і Джейком, де двоє друзів теж завжди разом, але безсумнівно головним в їх компанії є Фін.

Часто в пошуках пригод виявляється в альтернативній реальності. Там у хлопчини одна з рук залізна. Не дивлячись на всі труднощі, що зустрічаються на шляху весь час знаходиться в пошуку нових пригод, а їх в магічному світі землі Ууу більш ніж достатньо.

Трохи про Джейка

Джейк – мутований пес, зовні схожий на бульдога, що володіє здатністю до трансформації. Має кримінальне минуле. Дуже довго крав, поки не зрозумів, що це погано. Про те, як і коли на Джейка найшло прозріння, історія замовчує. Ерудований і грамотний. Один з небагатьох персонажів вигаданого світу, які знають корейська мова. Може бути саме цей факт і поклав початок його відносин з Леді Радугорогом, яка спочатку була просто його подружкою, а згодом стала матір'ю його дітей. До речі, коли Джейк знайомився з батьками своєї коханої, то випадково ледь не позбувся суспільства Фіна, які порахували хлопчину слугою Джейка і навіть збиралися його з'їсти в якості святкового частування. Не багато хто здогадуються, але на Джейка є одяг, а саме штани, виткані з невидимої павутини прекрасними феями.

Джейк не дуже легкий на підйом. Він дуже любить Фіна, але іноді довго роздумує, чи потрібно йому прийти на виручку одному, проте в останній момент завжди приймає правильне рішення.

Здатність до перевтілення дуже допомагає друзям під час подорожей. Джек може витягнутися вшир або вгору, стати громили або зменшиться, він навіть килимок або парашут може перетворитися, якщо це буде потрібно для правого справи. У комп'ютерних іграх, у нього будуть здатності до трансформації.

Казкове оточення мультфільму Час Пригод

Світ земель Ууу неповторний і цікавий. У ньому королева вампірів Марселін зовсім не п'є нічиєї крові, а просто не любить денного світла і поглинає червоний колір, при цьому просто обожнює рок-музику і уживається з численними принцесами, серед яких є солодка принцеса Бубльгум, принцеса Слиз, Вогняна принцеса і принцеса Хот-Доги, а так само принцеси Ягода і Черепаха. Загалом, принцес тут хоч відбавляй, кожній з них потрібна допомога, одні домагання Крижаного короля чого варті, а крім них, повірте, неприємностей теж вистачає.

Казкові персонажі легко уживаються тут з чудесами технічного прогресу, так кращим другом відважних любителів пригод є живе з ними міні-комп'ютер БиМО, здатний не тільки проявляти емоції, але і перетворюватися в різні побутові прилади. До речі, якщо друзям навіщо-то знадобитися побувати в одному з паралельних світів, так це теж до нього.

загалом, у Фіна і Джейка роботи непочатий край, без діла сидіти їм ніколи не доводиться, ну а пригоди друзів настільки захоплюючі і незвичайні, що по-любому заслуговують уваги. Крім мультфільму, проходячи гри Час Пригод ви зможете ще глибше поринути у віртуальний світ цієї незвичайної всесвіту майбутнього. До того ж, час пригод ще не закінчилося, а це означає, що попереду всіх нас чекає ще дуже багато цікавого.

.