Ігри Зоряні війни

Опис категорії

Фантастична всесвіт зоряних воєн настільки неосяжна і настільки цікава. Ось вже півстоліття, як почалася ця безсмертна історія, про яку сьогодні мало хто зовсім нічого не чув. А адже на початку, побоюючись того, що задум не буде мати успіху і екранізація може виявитися провальною, була запущена книга, що отримала, до речі, премію Хьюго, про яку чули всі любителі фантастики. Так починалася ця феєрична фантастична історія. Зате сьогодні про зоряних війнах відомо кожному хлопчику. За час існування цієї космічної саги її перезапускали, крім повнометражних фільмів, існують ще й мультики, серіали і гри зоряні війни. Крім ігор з всесвіту мультфільму, ми додали в цю категорію і інші космічні ігри.

Дізнаємося більше про всесвіту

Одвічна боротьба добра зі злом, здавалося б, все банально і просто, але тільки не в зоряних війнах. Тут запекла боротьба йде за кожну душу, а відразу визначити, кому призначено виділяти справжнє зло, а кому дано бути на світлій стороні просто не вдасться. Все залежить від розстановки сил і віри не тільки в себе, але і в те, що сам ти зайнятий правим справою і йдеш по життю в правильному напрямку.

Скріншот з Star Wars: Force Unleashed 2, компанії LucasArts.

Якщо б Энакину Скайуокеру, дивом вирвався з неволі, завдяки адептам лицарського ордену джедаїв, коли він зустрів вперше королеву планети Набу, хто-небудь сказав, що вона стане матір'ю його дітей, навряд чи він би повірив. Не повірив би в той момент Энакин швидше за все і те, що зможе стати джедаєм. Трохи пізніше, молодий джедай не зміг би сприйняти нормально інформацію про те, що сам стане породженням пекла, і називати його не інакше, як Дартом Вейдером. Та й інформацію про те, що перед смертю він змушений буде боротися з власним сином Люком Скайуокером, швидше за все Энакин сприйняв би в багнети. Тим не менш, битва відбулася, при тому, виступав Энакин, став на той час одним з ситхів, на стороні злих сил.

Але від долі втекти неможливо. І якщо вже комусь уготовані такі ось зміни, злети і падіння, метання з боку в бік, то опинитися в тіні просто не вийде.
Для сторонніх спостерігачів всі перипетії подібного плану є всього лише частиною сюжетної лінії фантастичної саги. І якщо на хід подій і розвиток сюжету самого фільму ніхто з глядачів впливу зробити не може, то в будь-якій з комп'ютерних ігор це можна зробити запросто.

Ігри зоряні війни є як для комп'ютера, так і для ігрових приставок. Є тут приголомшливо зроблені масштабні гри з чудовою фізикою і механікою, управління в яких простим назвати ніяк не вийде. Зате задоволення від міжгалактичних перельотів, можливості відчути себе затребуваним у величезній всесвіту з лишком компенсує це уявне незручність. Більш простих ігор про зоряні війни теж достатньо. Бродилки і стрілялки, дивовижні платформери, — всі вони цікаві. Навіть звичайні пазли завдяки фантастичним сюжетом починають здаватися якимись особливими і притягують до себе любителів фантастики, як магнітом.

Зоряні війни – тут можна дозволити собі все

Що й казати, ігри зоряні війни популярні, при тому популярні рівно настільки, що інтерес викликають не тільки серед дітей і підлітків. З задоволенням беруть участь у зоряних війнах і дорослі любителі фантастики. Адже тут, у віртуальному світі можна уявити себе ким завгодно. Гравцям підвладна та сама сила, і можливість вибрати світлу або темну сторону теж.

Ігри про зоряні війни дозволяють влаштувати гонки на неосяжних просторах галактики влаштувати або битися з піратами, взяти участь у бійці джедаїв, приміряти на себе різні прояви сили у вигляді надлюдських здібностей. При такому об'ємному сюжеті вибір величезний, залишається тільки визначитися, якого плану гра буде влаштовувати того, хто захоче стати учасником зоряних воєн.

Скріншот з Star Wars: Force Unleashed 2, компанії LucasArts.

Хочеться спробувати свої сили в боротьбі з ворожими кораблями, завжди будь ласка. Ну а якщо своє судно зміцнити побажаєте, щоб ніхто їх ворогів підібратися не зміг, так це теж запросто. Можна в зоряних війнах взяти участь у війні кланів, пополювати за штурмовиками або просто відбивати навали інопланетних загарбників при цьому попутно збираючи трофеї і покращуючи характеристики власного корабля.

В деякі ігри можна грати в парі. При цьому, сам сюжет зоряних воєн вже припускає, що зі своїм партнером по грі можна тут стати не тільки союзником, але і супротивником. Варіантів парних ігор багато. Можна вибрати битву кланів і битися один проти одного, а можна і спільно ворогові відсіч дати. Головне, щоб було бажання грати.

зоряні війни можна почати грати, а от зупинитися просто не вийде, адже мати свій космічний корабель, нехай навіть віртуальний, дуже здорово. І якби тільки це. Тут у фантастичному світі кожен зможе себе реалізувати, на час уявивши, що вмієш використовувати телекінез або гіпноз, але відчути при цьому всі переваги такого незвичайного дару. Ваша гра тут є, інша справа, що при такій масі пропозицій знайти її можна не відразу. Але в цьому, мабуть, є навіть якийсь потаємний фантастичний зміст. Якщо не вірите, то згадайте саму історію про зоряних війнах, почалося те все з четвертого епізоду!

.