Ігри теніс

Опис категорії

На нашому сайті можна знайти дуже багато всіляких жанрів ігор, однак спортивним симуляторам ми приділяємо особливу значення, так як завдяки симуляторам діти дізнаються про всіляких активних видах спорту і спочатку в онлайн просторі, а потім і в реальному світі починають прагнути стати першим в тій чи іншій спортивній галузі. Безкоштовні ігри теніс онлайн, розташовані на нашій майданчики, допоможуть дітям освоїться в цьому виді спорту і можливо навіть стануть вирішальним для того, щоб записатися в одну з секцій.

Історія

Попередником тенісу є французька гра, в якій м'яч відбивали руками, і грати в яку могло до 12 чоловік одночасно. І хоча сучасний теніс з'явився тільки в 19 столітті, давні версії цього спортивного змагання з'явилися ще до початку 15. Але більшу частину своєї історії ця гра була недоступна для простих людей, і змагалися в неї, в основному, королі і феодали. Як ми вже сказали, спочатку в теніс грали руками, але потім люди стали використовувати спеціальні рукавички, а потім і біти.

Скріншот з Sid meier's Civilization V, компаній SEGA-AM3 і Sega.

Перша звична нам ракетка була винайдена тільки в 16 столітті і не перестає вдосконалюватися досі. Раніше не було і звичних кортів, а люди грали в спеціальних залах, які, до речі, звичайно містилися в не найкращому стані і використовувалися для різних потреб, крім самих змагань. Зараз гри в теніс проводяться на спеціалізованих кортах – майданчиках, позначені білою розміткою і поділених на зони, з штучною або натуральною травою, через які натягнута сітка. Ширина корти розрізняється в залежності від того, яка кількість людей присутній на майданчику.

Скріншот з Sid meier's Civilization V, компаній SEGA-AM3 і Sega.

Зараз проводяться тільки турніри 1 на 1 і 2 на 2, але більшою популярністю користуються все-таки дуелі. Крім стандартних видів тенісу існують різні варіації, з деякими з яких навіть проводяться турніри. Ракетки і м'ячі теж весь час удосконалюються і виготовляються як штучних, так і з натуральних матеріалів.

Настільний варіант

Не менш популярним (якщо не більше), ніж класичний, є гра в настільний теніс (пінг-понг). Хоча розмір столів для пінг-понгу строго регламентований, вони виготовляються з різних матеріалів, і колір їх різний, – вони бувають зеленими (стандартні), сині та чорні. З настільної версії також проводяться різні турніри та чемпіонати.

Теніс в комп'ютерних іграх

Як і будь-яку іншу гру, комп'ютерна індустрія не минула і цей вид спорту. Більш того, теніс став однією з перших спортивних ігор, які потрапили на мобільні телефони. Досить хороша механіка та графіка і цікавий геймплей забезпечили популярність і змусили розвивати цю серію. Зараз на комп'ютерах є безліч різновидів платних і безкоштовних ігор про теніс, починаючи від найпростіших аркад і закінчуючи серйозними симуляторами і менеджерами.

Флеш ігри

Звичайно ж, популярний вид спорту з'явився і у флеш-іграх, причому в безлічі різних варіацій і ось деякі з них:

Стандартний варіант

Змагаються за стандартними правилами, повністю керуючи персонажем, використовуйте різні хитрощі, щоб здобути вгору над комп'ютерним суперником або вашим реальним іншому. Грати в теніс онлайн дуже цікаво, проте хорошою графікою таких симулятори похвалитися на жаль не зможуть.

2 на 2

Об'єднаєтеся з вашим другом, щоб виграти у комп'ютера в змаганні 2 на 2. Ігри цієї серії будуть набагато складніше і зажадають від вас злагодженої командної роботи. Це відмінний спосіб провести час в компанії одного.

Настільні змагання

В аркадах цього типу ви керуєте ракетками і воюєте з комп'ютерним або живим суперником за стандартними правилами. У цьому розділі зібрані найкращі представники цього піджанру, так що ви можете грати в настільний теніс онлайн і безкоштовно отримати задоволення від битв із своїми знайомими.

Футбольні змагання

Дуже незвичайний вигляд тенісу. Ви керуєте двома футболістами на корті, а вашим завданням є забити футбольний м'яч на територію противника (також як і в стандартному варіанті змагань) з допомогою голови і ніг. Пройдіть всю кампанію або зіграйте проти комп'ютера в одиночному матчі. Ви також можете перевірити свої сили в сутичці з вашими друзями за однією клавіатурою.

.