Ігри Ріо 2 і Ріо

Опис категорії

Визнаватися в любові до рідного міста можна по-різному. У відомого всьому світу аніматора Карлоса Салдани визнання вийшло грандіозним. Анімаційний музичний фільм, зі звучною назвою Ріо, що з'явився в 2011 році, зібрав у світовому прокаті близько $ 484,6 млн., при цьому в Росії в перші ж вихідні виручка склала $ 10,4 млн. Глядачі різного віку, добре знайомі з попередніми роботами майстра про льодовиковому періоді просто не могли пройти повз пригод парочки блакитних папуг ара і їх друзів. Ігри Ріо 2 сподобаються всім тим, кому сподобалися перша і друга частини мультфільмів.

Знайомство з батьком пернатого сімейства та іншими

  • Голубчик – блакитний ара, до знайомства з Перлинкою проживав в Міннесоті. Великий шанувальник цивілізації. Любить дивитися футбол, лежачи на дивані. Воліє їсти млинці, а не ловити мошок. Турботливий і люблячий чоловік і батько. Заради сім'ї готовий на відчайдушні вчинки. Витримав заради дружини і дітей переліт в джунглі Амазонки, хоча до п'ятнадцяти років зовсім не вмів літати. Часто мріє про повернення до міського життя. Відмінно розуміє, що люди бувають і хорошими. Відчуває теплі почуття до колишньої господині Лінді, яка в свій час зробила все, щоб звести його з Перлинкою.
  • Перлинка – вірна супутниця Голубчика. Мати сімейства. Навіть перебуваючи в неволі, відчувала себе птахами великого польоту. Цілеспрямована, примхлива і в той же час добра і справедлива. Коли її мрії про Амазонії стали реальністю, та ще й родичі знайшлися, стала найщасливішою представницею свого виду.
  • Карла, Розумниця і Тьяго – невгамовні дітлахи Голубчика та Перлинки. Предмет їх гордості і обожнювання. Дуже люблять своїх батьків і діда Едуардо, є ватажком зграї.
  • Едуардо – ватажок блакитних ара, строгий і мудрий правитель. Люблячий дід і батько. Недолюблює Голубчика за його повагу до світу людей і не приховує цього. Весь час намагається вказати зятю на його нікчемність, але в кінці не тільки приймає його в зграю, але і сам починає використовувати речі з світу людей, наприклад, барсетку.
  • Роберто – друг дитинства Перлинки, красень яких мало. Володар чудового голосу. Конкурент Голубчика. При вигляді екскаватора злякався до такої міри, що став заїкатися.
  • Найджел – білий какаду. У всьому колишній, що і зробило його жорстоким і заздрісним. З деяких пір позбувся пір'я, в результаті чого літає не краще курки. Звинувачує у своїх невдачах Голубчика, весь час мріє помститися йому. Водить дружбу з нібито отруйною жабою по імені Габбі, яка явно симпатизує общипанному лиходієві і мурахоїдом Чарлі.
  • Рафаель, Педро і Ніко — пернаті друзі Голубчика та Перлинки, які пішли слідом за блакитними арами, щоб у разі необхідності підтримати Голубчика під час перельоту, так як мало вірили в успіх авантюрного підприємства.
  • Феліпе – ватажок червоних ара, який веде боротьбу за територію зі зграєю Едуардо. Під час небезпеки не замислюючись допоміг разом зі своєю зграєю синім папугам відстоювати джунглі.
  • Мімі — тітонька Перлинки, весь час намагається згладити конфлікт між тестем і зятем. Крім неї свою думку Едуардо ніхто висловлювати не вирішується.

Непросте життя в джунглях

Тільки справжня любов змусила Голубчика, вважало по початку навіть Ріо з його карнавалами задвірками цивілізації, відправиться на пошуки блакитних ара в далекі джунглі Амазонії. А адже довелося нашому голубку несолодко. Ніхто в джунглях до наворотам зі світу людей не звик, а от в бруд по приводу і без норовлять, в разі чого, занурити реально. Якщо Перлинка, яка виросла на свободі, сприйняла переліт і все краси дикої природи як належне, то Голубчику, м'яко кажучи, довго доводилося відчувати себе не в своїй тарілці.

Постійні закиди з боку тестя, наявність конкурента, неоднозначно обіцяє потурбуватися в разі чого про Жемчужинке та її діточок, і повна відсутність яких-небудь благ цивілізації стали для відважного папугу справжнім випробуванням. За збігом обставин навіть там, де можна було виставити себе в потрібному світлі, вийшло як завжди. Вміння грати в футбол зіграло з Голубчиком злий жарт. І якби гол не був забитий, а то був, але, на жаль, не в ті ворота.

Проте наш герой не спасував перед труднощами. Зрештою, він завоював загальне визнання і повагу, зумівши у вирішальний момент не тільки відстояти джунглі, але ще і врятувати свою колишню господиню Лінду і її чоловіка Туліо. При цьому рятувальну операцію довелося проводити всім світом. Досвід Голубчика у спілкуванні з людьми виявився корисним у всіх відносинах. Тепер уже нашого героя поважає не тільки синє плем'я, а взагалі все ари на світлі, так і інші представники дикої природи йому теж вдячні.

Всім, хто ще не встиг подивитися мультфільм Ріо 2, радимо це зробити якомога швидше. Сиквел вийшов видовищним і цікавим. А ігри Ріо 2 допоможуть продовжити відчуття від перегляду на довгий час. Ну а в тому, що в цій історії крапку не поставлено сумніватися не варто. Якщо є продовження роду, то обов'язково буде і продовження історії. А це означає, що всі ми зможемо ще не раз зануритися в атмосферу святкових карнавалів Ріо, отримати заряд позитиву та масу задоволення.

.