Ігри Червоний куля

Опис категорії

Любителі неймовірних пригод не зможуть залишитися байдужими, побачивши чарівне створення, зовні нагадує колобка і смайлик одночасно. Саме так виглядає головний герой гри червоний куля. Цей персонаж ніколи не сумує. Він харизматичний і впевнений у собі. Його допитливий розум і підвищену цікавість до всього, що відбувається навколо, не дають всидіти на місці. Він котиться вперед, долаючи на шляху найнеймовірніші перешкоди.

Любителям колобка присвячується

Величезні очі і посмішка на весь рот, ось відмінні риси червоної кулі. Цей персонаж не такий наївний, як його попередник колобок. Пісеньок він нікому співати не збирається, а ось постояти за себе — завжди будь ласка. Місце народження нашого героя разюче відрізняється від російської печі, і блюдечка з блакитною облямівкою у нього не було. Зате було кругле королівство. Саме звідти і почалося його подорож.

Якщо ви вирішили, що відсутність у грі червоний куля представників звіриного племені робить життя круглого харизматичного персонажа легкої і простий, то помилилися. Найзаклятішими ворогами для червоного кулі є кубики. Ці сірі монстри вирішили поневолити плем'я кульок. Саме тому вони скрізь і завжди намагаються нашкодити круглого кулі, заманити його в пастку або зовсім знищити. Під час гри вам весь час доведеться проявляти кмітливість, щоб зруйнувати задуми злісних кубиків і не дати їм знищити кулю.
До речі, у деяких з ігор куля зовсім не червоний, а рожевий. До того ж ще й з чарівним бантиком на боці. Але суті гри це за великим рахунком не змінює. Перешкод менше не стає, так і сірим кубиках все одно кому саме вставляти палиці в колеса.

Що ж шукає червоний куля

Всидіти на одному місці біля круглого глазастика просто не виходить. Під час гри червоний куля постійно знаходиться в русі. Іноді йому доводиться пірнати, стрибати, літати в повітрі або просто ухилятися від перешкод. На нього летять кам'яні брили, сиплеться всякий непотріб. З подачі кубиків нізвідки виникають пастки. І все ж нашому круглому героєві вдається їх обійти. Будьте обережні і уважні. У деяких пропозиціях наш герой не вміє плавати. Але з'ясувати це заздалегідь не вийде. У подібній ситуації просто доведеться пройти рівень заново.

За легендою наш малюк рятує своє королівство. Його мета — нейтралізувати кубики і не дати їм поневолити своїх побратимів. Граючи на стороні чарівного малюка, пам'ятайте, що від ваших злагоджених дій залежить життя цілого народу. Переходь від рівня до рівня, від перешкоди до перешкоди і ніколи не забувайте про це.

У ході гри червоний куля збирає всілякі бонуси. Тут багато дзвінких монет і зірочок. Іноді для того, щоб пройти рівень недостатньо дістатися до виходу. Деякі предмети гравці повинні зібрати повністю.

Якщо ворог близько

З будь-якої ситуації можна знайти вихід. Не забувайте під час гри використовувати телепорт. Це вірний спосіб піти від переслідування противника. Хитрість і кмітливість теж допоможуть. На шляху червоної кулі досить багато вибоїн і вибоїн, зустрічаються і пастки з кілками. Дуже важливо в процесі гри перехитрити противника, загнати його в пастку і скористатися рівною поверхнею кубика щоб пройти далі. Але будьте обережні, деякі кубики вміють кусатися. Перш ніж наступати куди-небудь, потрібно уважно дивитися під ноги.

Грати в червоний куля онлайн не набридне ніколи. Якщо не вірите, то поспішайте спробувати. Таке проведення часу, сподобається багатьом. Веселий малюк здатний викликати розчулення, піднімати настрій і заряджати позитивом.

.