Ігри Собаки

Опис категорії

Легенди про собачої відданості ходять з незапам'ятних часів. Дивуватися тут нічому, адже собаки, маленькі і побільше, кошлаті або короткошерсті, породисті і безпородні, не раз доводили свою щиру відданість людині. Ось чому сьогодні таке безліч комп'ютерних ігор, головними героями яких є саме собаки. Серед них є і просто милі мальовані персонажі, і герої численних мультфільмів. Ігри собаки дозволять вам пограти разом з вашими улюбленими чотириногими друзями, позалицятися за ними і допомогти їм виконувати акробатичні трюки.

Все найцікавіше про чотириногих друзів

Дуже популярні ті ігри, собаки в яких ведуть активний спосіб життя. З часів Білки і Стрілки усім відомо, що собаки здатні на подвиги, вони захищають всесвіт від ворогів, розшукують загублені реліквії, викривають численних злочинців, загалом, ведуть досить активний спосіб життя, намагаючись скрізь і у всьому допомагати людям. Може бути, саме тому в багатьох іграх вони виконують функції, властиві людині. Собаки вміють хвацько кататися на ковзанах та скейтах, приймають участь в змаганнях з водних лиж, спритно розправляються з злочинцями всіх мастей і кольорів, з ними ніколи не буває нудно, нудно тільки постаратися підібрати компанію по душі.

Милі песики для юних геймерів

Милі тявкающие цуценята само як і добродушні здоровані, гавкаючі басом, незмінно привертають увагу дітвори. А секрет у тому, що з ними не засумуєш, та й можна дозволити собі абсолютно все. Дуже здорово розглядати картинки із зображенням тварин, знаходячи на них розбіжності або підбирати пари по асоціації. Крім того, навіть генетиком себе відчути можна, збираючи з декількох картинок собаку. В процесі такої гри діти розвивають асоціативне мислення, пам'ять, увагу, а заодно вчаться любити і розуміти тварин. На цьому перелік ігор далеко не закінчується.

Дуже цікаво буває брати участь в іграх про лікування маленьких щенят або робити їм модні стрижки. Навіть одяг для собак сьогодні придумали, так що про вибір відповідного костюма для прогулянки теж можна подбати. Можна спробувати намалювати або розфарбувати собачку самостійно. При цьому готову картинку можна зберегти на комп'ютері, або навіть роздрукувати, щоб потім подарувати друзям або порадувати близьких своїми досягненнями. Як правило, управління в іграх такого плану нескладна, досить буде мишки і концентрації уваги, так як на екрані повно всіляких підказок, за яким завжди можна визначити послідовність дій.
Скубі-Ду і інші собаки серйозніше

Більш солідні пси і місії виконують більш складні. Вони вистежують і викривають злочинців, відправляючись для цього за ними слідом, беруть участь у війнах з прибульцями, розшукують різні артефакти, здатні перетворити відразу собаче життя в рай, загалом, займаються дуже серйозними справами. Маса стрілялок, платформерів, ігор пов'язаних з пошуком предметів з участю собак просто вражає.

Навіть якщо б вибір геймерів обмежувався лише іграми про пригоди знаменитого пса Скубі-Ду і його друзів з детективного агентства, і то навряд чи довелося б нудьгувати. Невгамовною компанії доводиться розслідувати одну історію з прибульцями за інший. Дуже часто вони подорожують по світу, рятуючи людство від нечисті. Крім того, будучи справжнім гурманом, цей різнобічно розвинений пес не проти зайнятися виготовленням піци і, звичайно ж, її поїданням. Ще невідомо, що саме у нього виходить краще, хоча, якщо бути чесними, то від досвіду граючих це теж буде залежати.

Бере участь Скубі-Ду і у всіляких змаганнях: стрибки, підводне плавання, біг з перешкодами, все це для нього не проблема. Адже від того, наскільки він і його друзі будуть у формі, залежить і те, чи зможуть вони вийти переможцями в боротьбі з численними ворогами. А ось сумніватися в їх здібностях не варто, адже навіть участь в олімпіаді не лякає нікого.

Крім того Скубі-Ду не проти побути час від часу в ролі наставника і вихователя, а у такого легендарного пса, погодьтеся, цуценятам завжди є чому повчитися. Він влаштовує щенячьи змагання, змушує підростаюче покоління долати перешкоди і брати бар'єри, загалом, дуже відповідально ставитися до того, щоб залишити після себе гідну зміну.

Турбота про тварин справа відповідальна

Багато ігри з собаками вчать піклуватися про тварин. Дуже цікавими в цьому плані є ігри про собачих притулках, де за вихованцями потрібне око та око. Їх треба нагодувати, вчасно вигуляти, навчити їх собачої грамоті.

Деякі з собак будуть потребувати медичної допомоги, при тому це стосується не тільки тих з них, які опинилися у притулку. Вчасно зробити щеплення, подивитися, чи не забрався в вухо улюбленому псові кліщ, пройти рентген при необхідності все це можна зробити у віртуальних лікарнях для тварин. У таких іграх є безліч підказок. На екрані стають активними необхідні для подальшого проходження написи чи картинки, при цьому послідовність дій чітко визначена, так що просто не вийде без обстеження зробити улюбленцю якісь процедури.

Ігри про собак позитивними про всіх відносинах, гравці не тільки переживають разом зі своїми віртуальними вихованцями масу пригод, але навчаються заодно прояву турботи про чотириногих друзів. І як знати, може бути бажання стати в майбутньому кінологом, дресирувальником або ветеринаром виникне у когось з гравців саме під час однієї з таких ігор.

.