Ігри Мадагаскар та пінгвіни з Мадагаскару

Опис категорії

Коли хто-небудь поруч вимовляє слово «Мадагаскар» чомусь в першу чергу асоціація виникає не з островом в Індійському океані, відомим з давніх часів і прославлений у свій час численними піратами і мандрівниками. Багато любителів мультфільмів і комп'ютерних ігор відразу ж згадують веселу компанію волелюбних пінгвінів, та інших звірів, які колись проживали в нью-йоркському зоопарку. Гри Мадагаскар 2 зроблені з другої частини мультфільму і вважаються найбільш цікавими.

Волелюбні шукачі пригод

Веселі пригоди тварин з Мадагаскару призвели до того, що практично одночасно з мультфільмами про Мадагаскар з'явилася і маса цікавих різнопланових комп'ютерних ігор за участю цих персонажів. Барвисті розмальовки та пазли, всілякі бродилки і стрілялки про Мадагаскарі однаково цікаві і хлопчикам, і дівчаткам. Знайдуться гри Мадагаскар і для малюків і для більш дорослої аудиторії. Пропонуємо ближче познайомитися з героями цих яскравих і веселих комп'ютерних ігор.

Чим не влаштовував пінгвінів нью-йоркський зоопарк залишається загадкою: годували, поїли, воду міняли, льоду підкладали, ось тільки свободу забезпечити не могли. Так чи інакше, а пінгвіни твердо вирішили, що їм пора додому, в Антарктиду, до вічних снігах і мінусовій температурі. Ну, а оскільки в мультфільмах пінгвіни непогано розмовляють, втім, як і всі інші звірі, то під їх вплив легко міг потрапити ще хто-небудь. Цим самим «ще» виявилася зебра по імені Марті. Напевно сама ця історія не стала б такою захоплюючою, якби не загальний звіриний мову і бажання поділитися з ближніми своїми планами.

Отже, вирішивши втекти із зоопарку, Марті поставив до відома своїх друзів, лева Алекса, гиппопотамиху Глорію і жирафа Мелмана, які, опинившись розсудливішими, хотіли зупинити свого відчайдушного одного. Хотіли то вони як краще, а вийшло як завжди. Загалом, їх спіймали і привезли назад, а щоб запобігти спроби до втечі вирішили вислати до Кенії на кораблі. Далі було найцікавіше: пінгвіни змогли захопити корабель.

взагалі, що й казати, в Кенії звірі не потрапили. Опинившись на острові Мадагаскар, вони навіть не відразу зрозуміли, сто навколо дика природа, а зрозумівши навіть злегка розчарувалися. Це Не жарт, тепер і самим добувати їжу потрібно, і про побут своєму піклуватися. Самозакоханому Алексу довелося, мабуть, настраждатися більше за всіх, адже леви, як би там не було, а харчуватися звикли свіжим м'ясом. І навіть не дивлячись на те, що місцеві лемури після того, як Алекс врятував їх від фосс, взяли на себе турботу про новоприбулих, лев змушений був піти вглиб острова, щоб кого-небудь випадково не з'їсти. Можливо Алекс і залишився б там назавжди, але пінгвіни під проводом Шкіпера не тільки допомогли йому повернутися, але ще й рибу для того, щоб лева прогодувати біля берегів Мадагаскару почали ловити.

Тільки цих пригод вже вистачило б для того, щоб створити масу захоплюючих комп'ютерних ігор про Мадагаскарі, в яких є неймовірні пригоди в джунглях, подорож різношерстої компанії по самому Нью-Йорку і багато-багато інших. Але, як відомо, є у всіх пригод початок, а кінця й краю їм не видно. Настільки діяльні пінгвіни волею аніматорів стали першокласними спецназівцями. Принаймні, військове минуле Шкіпера сумніву точно не підлягає.

Сьогодні про неймовірні пригоди пінгвінів Мадагаскару знають мільйони. Крім телевізійного серіалу з їх участю, є спін-оффом мультфільму Мадагаскар незабаром з'явиться і повнометражний анімаційний фільм про неймовірні пригоди цієї четвірки. Так що варто познайомитися з ними ближче.

Пінгвіни Мадагаскару

Ігри пінгвіни з Мадагаскару — це дуже цікаві аркади, але давайте дізнаємося детальніше про героїв цих ігор. Ластоногі командос можуть впоратися з будь-яким відповідальним справою, тільки б їм його доручили, а за ними точно не заіржавіє. Вони легкі на підйом, добре організовані, не боятися всякого роду перешкод і можуть швидко перебудовуватися. Їх четверо, але це зовсім не означає, що вони спасують перед пихатим Королем Джуліаном і його численними прибічниками. До речі, в багатьох комп'ютерних іграх лапчастий героїв Мадагаскару доводиться стикатися не тільки з лемурами або іншими персонажами мультсеріалу. Цим справа не обмежується, є ігри в яких відважні командос змагаються навіть зі смішариками.

  • Шкіпер – безсумнівний лідер. Хоробрості і відваги йому не позичати. Завжди впевнений в правильності своїх рішень. Його цілеспрямованості можна позаздрити. Твердо впевнений у тому, що збігів не буває. Цінує своїх побратимів і свято вірить у те, що тільки їм одним дано дізнатися правду, під його чуйним керівництвом, звичайно.
  • Ріко – відмінний фахівець. Є головною ударною силою. Якщо потрібно що-небудь підірвати, то йому немає рівних. Неговіркий. У деякому роді запаслися. Має звичку ковтати все підряд, зате команда ніколи не залишиться без інвентаря і спецприспособлений. Зсередини Ріко зможе отримати при необхідності все від вудки до підшипника. Завжди готовий виконати будь-які накази Шкіпера, який не без підстав вважає його психопатом, яких мало. Єдиний з пінгвінів Мадагаскару, який народився в Антарктиці.
  • Рядовий – самий миролюбний і наївний член команди. Саме по наївності задає занадто багато питань. Хороший виконавець, але при цьому час від часу піддає сумніву рішення Шкіпера. Дуже цінує дружбу з Ріко.
  • Ковальські – найвищий член команди. Постійно щось записує в блокнот, вважаючи при цьому записи секретними кодами. Найрозумніший з членів команди. Дивно, але при всьому цьому він не вміє читати. Як він сам зізнався в цьому шимпанзе. Панічно боїться стоматологів, хоча точно знає, що у пінгвінів немає зубів.

Ось лише частина того, що можна розповісти про Мадагаскарі. Саме Мадагаскар, а не який-небудь інший острів знаком сьогодні великої кількості геймерів. До речі, зовсім скоро гри Мадагаскар стануть ще різноманітніше, адже виходу у світ нових пригод пінгвінів Мадагаскару залишилося чекати не так вже довго.

.