Ігри Равлик Боб

Опис категорії

Дівчат, хлопчаків і навіть дорослих любителів комп'ютерних ігор навряд чи зможуть залишити байдужими пригоди очаровашки Боба. Цей відважний черевоногих молюск здатний на багато що. Безкоштовні онлайн гри улитка боб захоплюючі і цікаві. Навіть пасивне спостереження за діями головного героя викликає розчулення, а надаючи дитині Бобу посильну допомогу, так переймаєшся любов'ю до цього добродушному звірку, що хочеться зустрічатися з ним знову і знову. Чудова анімація і ненав'язлива весела музика роблять ігри про численні пригоди добродушною равлики особливо привабливими.

Бути равликом дуже непросто

Життя маленького молюска сповнене пригод і несподіванок. Знаходить їх милий равлик Боб з неймовірною швидкістю. Тихий і спокійний лісовий житель примудряється весь час потрапляти із однієї халепи в іншу. Проте з усіма труднощами, що повалилися на його голову, малюк справляється відмінно. У непередбачених обставин він проявляє витримку терпіння і розсудливість. Тільки так повільно, але впевнено рухається він до перемоги, долаючи один рівень за іншим у захоплюючих іграх.

Основні частини

  • У першій частині равлик боб, загубившись зовсім не засмучується, а старанно шукає шлях додому, у другій відправляється на день народження до улюбленого дідуся, не дивлячись на те, що шлях необхідно пройти довгий і далеко непросте.
  • У третій грі пригоди маленького друга з будиночком на голові стає ще більш захоплюючими, адже прийшовши у гості до діда, що працює в музеї малюк примудряється знайти машину часу і опинитися з її допомогою не де-небудь, а в давньому Єгипті, а це, погодьтеся, мало схоже на затишну раковину. У стародавньому Єгипті, нашого друга, належить битися зі злим ворогом, що додає ще більше інтересу до подій.
  • Від пропозиції відправитися в далеке міжпланетне подорож наш герой теж не відмовляється. Так у четвертій частині гри улитка боб невгамовному власникові панцирного будиночка доведеться примиритися з усіма нюансами перебування в космосі, звикнути до невагомості і щоденним тренуванням і постійно знаходити способи виплутатися зі складних ситуацій, перебуваючи далеко від рідної планети.
  • У п'ятій грі наш відважний романтик з будиночком на голові закохується. Та не в кого-небудь, а у відому співачку. До неї й підступитися нелегко, адже діва досить вередлива й перебірлива. Та й суперники у палкого і пристрасного власника модного фіолетового циліндра солідні і грошові. Тільки справжня любов і віра в себе і завзятість у досягненні мети допомагають юному цінителю жіночої краси не тільки бути поміченим епатажною співачкою, але і добитися розташування з її боку.
  • Шоста гра равлик боб теж не обходиться без участі діда, наш відважний мандрівник вирішує відсвяткувати Різдво у колі сім'ї, а не зачинившись у своїй затишній і комфортній раковині.

Всі без винятку пригоди відважного молюска заслуговують уваги, труднощі і небезпеки переборні, а віра у власні сили і ваша допомога величезна. Адже серед ворогів велетенська жаба і крокодили нереальних розмірів, норовящие його проковтнути, безсердечний краб, що загрожує розчавити нешкідливого крихту або павук, ховає в своїй павутині механізми, які необхідно привести в рух для успішного проходження деяких рівнів. Очевидно одне, хто б не заважав маленького равлика Боба, перемога все одно буде за ним. А шлях до неї настільки захоплюючий і цікавий, що стороннім спостерігачем стати просто неможливо, при цьому сам ігровий процес оптимізований і простий для сприйняття.

Геймплей ігор про равлика Боба

Геймплей серії аркад настільки простий і в той же час цікавий, що байдужих не залишиться точно. Звичайні равлики не схильні до того, щоб так багато подорожувати, але наш відважний герой просто змушений так діяти за тих чи інших обставин. Кожна з розвиваючих дитячих ігор являє собою фізичний платформер-головоломка, в якому персонаж пересувається самостійно. Керувати потрібно не самим равликом Бобом, а його оточенням. А головного героя при необхідності завжди можна зупинити клацнувши по раковині. Повторне клацання змусить його продовжити шлях.

Для того, щоб грати в равлика Боба, вам доведеться приводити в рух масу пускових механізмів різного рівня складності. Ліфти і підйомники, рухомі платформи, рубильники можна змусити працювати простим клацанням лівою кнопкою миші. Найголовніше розгадати послідовність всіх цих маніпуляцій.

Легкість в управлінні дозволяє проводити час за грою як самим маленьким любителям онлайн-ігор, так і дітям старше. Швидкість пересування при бажанні завжди можна збільшити вдвічі, адже равлики повільно повзають, а чекати іноді так важко. Змінити напрямок руху персонажа теж можливо. Мало того, без використання цих кнопок деякі рівні пройти просто неможливо.

Управління та цілі

Для того, щоб очікування не було настільки обтяжливим, починаючи з третьої частини гри улитка боб, потрібно буде не тільки пройти кожен рівень, але й відшукати зірочки, заховані на ігровому полі. Це дасть можливість опинитися в галереї сучасного мистецтва черевоногих молюсків, крім того, заробивши достатню кількість зірок, ви зможете вирішити ряд цікавих головоломок в бонусних рівнях.

Якщо не вдається розшукати якусь із зірок або просто пройти рівень, завжди можна скористатися кнопкою проходження та отримати підказку. Управляти самим Бобом можна і за допомогою клавіатури. Натиснувши на клавішу пробіл, можна зупинити равлика або змусити її рухатися далі. Натисканням на 1 змінюється напрямок руху, а при натисканні на 2 – швидкість. Кожна з ігор має російськомовну версію. У разі, якщо ви випадково змінили мову, досить буде вибрати у випадаючому списку кнопку RU і все знову стане ясним і зрозумілим.

Пізнавати навколишній світ настільки захоплюючій формі цікаво і просто. Знання, отримані в процесі проходження аркади, безцінні, і вони засвоюються набагато легше. Так що грати в гру Равлик Боб онлайн дуже корисно, тим більше, що це безкоштовно! Не відмовляйте своїм дітям в задоволенні. Вирушайте в подорож разом. Отримуйте радість від спілкування і відповідей на нескінченні «чому». Ця аркада краще всього підійде для дітей від 5 років, але вона сподобається і тим, хто постарше, адже жодних вікових обмежень на неї немає.

.