Ігри Earn to Die

Опис категорії

Хочете приголомшливих відчуттів? Веселощів, драйву і бурі емоцій? Хочете побачити одну з кращих серій флеш ігор, доступних в інтернеті? Тоді ви точно не розчаруєтеся. Ігри Earn to Die 2, 3, 4 - це одна з найкрутіших серій гонок у світі після зомбі-апокаліпсису. Головний герой намагається дістатися до вертольота через безкрайню пустелю повну ненажерливих істот, які мріють дістатися до його мізків. Заробляєте гроші, прокачуйте і купуйте нові машини, тисніть або розстрілюйте зомбі, дістаньтеся нарешті до вертольота і полетите з цих мертвих місць.

Коротко і по справі

На просторах інтернету можна знайти безліч різноманітних зомбі стрілялок, гонок та інших ігор, в яких живі мерці беруть безпосередню участь. У нас на сайті є навіть спеціальний розділ, в якому зібрані найкращі представники цього жанру. Ну а в цьому розділі ви зможете почати грати в Earn to Die 2, 3, 4 онлайн, причому безкоштовно, адже це флеш версії цієї серії гонок. А ось платно, ви зможете завантажити цю гру на свої мобільні телефони під управлінням IOS і Android.

Управління

Коли ви почнете гру, купіть першу машину і натиснете на старт – ви побачите лічильники швидкості і залишився бензину, а також кількість кілометрів, які вам залишилося проїхати до вертольота. Управління машиною просте і інтуїтивно зрозуміле. Коли ви купуєте зброю (не потрібно натискати на додаткові кнопки, воно стріляє сам, і тільки коли зомбі виявиться поруч) ви побачите ще й індикатор патронів. За кожен заїзд в Earn to Die, крім останнього, ви отримаєте гроші, кількість яких залежатиме від того, скільки метрів ви проїхали, як і скільки зомбі вбили та ін.. Їх ви можете витратити на покупку нових машин або їх апгрейд, що включає в себе збільшення кількості палива, купівлю і збільшення кількості патронів для зброї, придбання нових коліс, купівлю і збільшення потужності двигуна, поліпшення двигуна і ін.

Геймплей ігор Earn to Die

Хороший зомбі мертвий зомбі, вірно? Ні, не вірно. Зомбі за визначенням мертві, а значить всі вони хороші? Скажіть що зомбі хороші, коли вони будуть розривати вас на частини і поїдати. Хороший зомбі – упокоенный зомбі. І у вас є безліч способів зробити їх добрими. Розстрілюйте ходячі трупи з автомата і кулеметів, врізатися, тисніть і расчленяйте супротивників. Зомбі теж дуже сильно різняться: Є маленькі, які не дуже сильно гальмують вас при зіткненні, а є і великі, які можуть навіть зупинити вас.

Якщо ви поїдете на баггі – зіткнення будуть вам дуже сильно шкодити, на автомобілі – добре тиснете зомбі, але важко проїдете ділянки з ящиками, а от якщо на фурі – пройдете крізь всі перешкоди, як ніж крізь масло. А якщо ви зайдете в більш нові частини, а точніше гри Earn to Die 2012 part 2, 3, то там на вас чекає ще більше нових крутих машин, які будуть тиснути ваших заклятих ворогів.

Про мир з зомбі

Герой гри – геній автобудування. І хоча приробити нові колеса авто зуміє хто завгодно, він може прикрутити до машин різні гармати і прискорювачі, а також створити механізм автоматичної стрільби з усіх видів зброї. Але що чекає його, коли він полетить-таки з цього моторошного місця? Повна версія гри Earn to Die 2012 part 2 і 3 у режимі онлайн розповідає про подальші пригоди нашого героя. Він один із кількох десятків тисяч людей, що вижили в зомбі-апокаліпсисі. Але проблема продуктів і неродючим грунту змушує героя покинути нинішнє місце перебування і пуститися в довгий і нелегкий шлях. Безліч зомбі підстерігає вас на кожному кроці. Вбити зомбі можна тільки знищивши невеликий електричний заряд в його мозку.

Скрутити шию, роздрібнити голову, застрелити або просто повністю знищити голову – вибір того, хто його вб'є. Вбити одного, двох або навіть трьох ворогів поспіль – легко, особливо при наявності хорошого зброї. Але як же важко боротися з кількома сотнями ходячих трупів відразу. І щоб боротися з ними потрібно багато потужного зброї. А як його отримати? Удосконалювати свою машину і сподіватися знайти інших вижили в світі Earn to Die. Адже лізти одному в місця, в яких можна дістати щось вартісне важко й дуже небезпечно.

Наслідки вічної війни з мерцями

Але вільних ресурсів стає менше, т.що їх забирають до себе різні спільноти, тому люди починають битися вже один з одним. Вбивства представників своєї раси не припиняються навіть після загибелі цивілізації. Хоча масштаби цих битв куди менше, їх трагічність теж дуже велика. Армії практично відразу були перебиті, а деякі військові засіли на блокпостах, окопавшись там на кілька років.До речі, покинуті військові бази і поліцейські ділянки є важливими пунктами отримання потужного зброї, а іноді і хорошої техніки.

Звичайні ж люди ж виживає по-різному: Хтось розводить худобу і ростить продукти, майже повністю відгородившись від світу, хтось расхищает те, що люди не встигли забрати при катастрофі. У кого-то є база або житло, а у кого його немає, і він веде кочове життя, мандруючи по уламкам старого світу. Що буде з вашим героєм далі – ви зможете знати тільки пройшовши всі частини онлайн ігри Earn to Die 2012 part 2 і 3. Насолоджуйтеся безкоштовної аркадою, станьте майстром по знищенню зомбі з усіх видів зброї і управління різними видами транспорту. Удачі вам!

.