Ігри войнушки

Опис категорії

Звичайно ж, усі ми знаємо про подвиги здійснених нашими дідами, а для кого-то вже прадідами під час великої вітчизняної війни і звичайно багатьом хочеться повторити ці подвиги, тільки не по-справжньому, а в онлайн іграх. За останні 10 років з'явилася величезна кількість ігор війн, більшість з них вийшло на пк але були серед них і міні ігри. Ми зібрали для вас найцікавіші і безкоштовні онлайн ігри войнушки для хлопчиків, в які ви можете грати в режимі онлайн прямо на нашому сайті. Звичайно ж подібні ігри будуть цікаві в першу чергу хлопцям, але й дівчатка теж зможуть насолодитися зібраними нами стрілялками і стратегіями.

Детальніше про жанр

Як ми вже писали, за останні роки з'явилася величезна кількість ігор про війну, зараз ми проведемо їх червоний огляд, але для початку давайте визначимося з жанрами.

Скріншот з Call of Duty: World at War, компаній Treyarch, Activision і Новий Диск.

Звичайно ж найпопулярнішим жанром вважаються шутери від першої особи, їх десь 60% від загальної кількості поданих війн. І це не дивно, враховуючи що саме шутери дозволяють найбільш глибоко зануритися у військовий світ. На жаль, у більшості відомих шутерів, ви будете найбільше грати за американські і британські армії, в той час, як червоної армії в минулому і Росії в майбутньому, приділено лише другорядні і мало значущі місії. Звичайно, є і росіяни війни, проте більшість з них досить старі і мають огидний на сьогоднішній день графіку, мало цікавий сюжет і нереалістичний геймплей, з-за чого нам залишається тільки грати в західні шутери, що виходять мало не кожен рік.

Скріншот з Call of Duty: World at War, компаній Treyarch, Activision і Новий Диск.

Другим за популярністю жанром можна назвати стратегії причому саме в ньому, російські розробники дуже досягли успіху і показали кілька по-справжньому шикарних проектів, мова про яких піде нижче. Хоч від стратегій і не отримати такого занурення, як в шутерах від першої особи, але задоволення від їх проходження можна отримати не менше. Правда варто враховувати, що даний жанр військових ігор підійде далеко не кожному. Адже що б пройти стратегії — вам потрібно зуміти грамотно розподілити свої війська таким чином, щоб передбачити подальші дії противника і знищити його.

найцікавіші войнушки на комп'ютер

Грати у війну онлайн буде дуже цікаво, незалежно від того, до якого жанру вони належить. Ми зібрали тільки самі кращі безкоштовні ігри зі всієї всесвітньої павутини. Але звичайно, жодна флеш аркада не зможе за

Call of Duty World at War

Вважається однією з найвідоміших ігор, дії яких розвиваються протягом усього часу другої світової війни: починаючи з 1941 і закінчуючи 1945 роками. І хоч вийшла Call of Duty ще в далекому 2008 році, її графіка буде на досить прийнятному рівні навіть для наших днів. Правда, практично у всіх місіях ми будемо грати виключно за сержанта морської піхоти Сполучених Штатів Америки по імені Міллер, і тільки в декількох місіях ми зможемо поборотися за російського солдата Дмитра Петренка, який воює на передових позиціях червоної армії.

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Ще один військовий шутер з системою управління від першої особи. В першу чергу Red Orchestra 2 орієнтована на мережеву гру з реальними суперниками, але тут є і не погано пророблена компанія. Дії в ній відбуваються в самий розпал Сталінської битви, і управляти вам доведеться, на відміну від попередньої гри войнушки, за солдатів СРСР. Також при бажання ви зможете пройти компанію і за протилежну сторону.

Company of Heroes

Company of Heroes вийшла ще в далекому 2006 році, проте відносно недавно, в 2009, вийшло доповнення цієї війни під назвою Tales of Valor. На відміну від попередніх ігор, всі дії яких відбуваються з видом від першої особи, тут вам належить командувати цілим взводом складається з солдатів, танків, бронепоїздом, вертольотів та іншої військової техніки. Також вам належить зводити свої будівлі, навчати солдатів і будувати нові бойові одиниці.

Чорні бушлати

А це вже російська стратегія, що розповідає про масштабних битвах російських морських піхотинців під час другої світової війни. Як і в попередній грі, тут вам належить управляти цілим взводом, що складається з бойової техніки і піхоти, але на відміну від Company of Heroes, тут, розробники повністю відтворили кілька знаменитих битв, причому з точністю аж до будинків, доріг і самої військової техніки. Вийшли Чорні Бушлати в 2009 році, завдяки чому вимоги до вашого комп'ютери будуть мінімальні.

Бліцкриг

Російська гра-войнушка, що стала однією з найпопулярніших стратегій. Перша частина Бліцкриг вийшла ще в 2003 році і завоювала величезну популярність у ще не численних, на той момент геймерів. Надалі вийшла величезна кількість доповнень і нова версія під назвою Бліцкриг II з'явилася в середині 2005 року. У цій, одній з перших російських стратегій, вам потрібно буде керуючи найчастіше нечисленним загонами складаються з піхоти і танків, знищуючи військові бази противника.

Total War

Одна з найпопулярніших і масштабних серій стратегій. Серія налічує 9 стратегій, перша з яких вийшла в 2000 році, після чого кожні два роки виходила нова частина. В іграх розповідається про різних війнах, проте ухил зроблений на стародавні часи. В стратегіях з цієї серії розповідається про події, що відбувалися в Японії, Римі, а також у часи правління Наполеона.

Зараз ми розповіли вам про найбільш популярний комп'ютерних проектах про війну, ну а безкоштовні ігри войнушки для хлопчиків, розміщені у цій підкатегорії, є набагато більш нешкідливими, мультяшними і веселими, саме тому ми вирішили виділити їх в окрему рублику.

.