Ігри Камази

Опис категорії

На світі можна знайти дуже багато різних автомобілів. Але більшість з них не виготовляється в Росії. В цьому розділі нашого порталу мова піде про російських машинах для справжніх чоловіків — КАМАЗах. Ці важкі машини здатні перевозити човни, вертольоти, тонни вантажу і корисних копалин, а крім того, вони володіють високою прохідністю і здатні подолати практично будь-які перешкоди на своєму шляху. Недарма в Росії навіть проходять гонки за участю цих машин. Ігри Камази дозволять хлопчикам і дівчаткам взяти участь у таких перегонах або зайнятися перевезенням важких вантажів.

Як з'явилися Камази

Не багатьом відомо, що назву автомобілів КАМАЗ походить від назви однойменного заводу, який займається їх випуском. Заснований цей завод був ще в 70 роках минулого століття і призначався для постачання СРСР вантажними автомобілями, що дозволило б не купувати їх у інших країн. Будівництво заводу була воістину грандіозних масштабів. В ній брали участь не лише десятки тисяч людей і сотні компаній колишнього СРСР, але ще і зарубіжні фахівці з Європи та Азії. Місце для заводу було вибрано близько невеликого міста, населення якого, всього за 10 років будівництва заводу, зросла на кілька сотень тисяч чоловік. Після закінчення будівництва, завод КАМАЗ вийшов на випуск 15 тисяч автомобілів в рік. Однак цього було недостатньо і збільшення заводу тривало. Через ще 10 років, кількість вироблених автомобілів збільшилася до 100 тисяч штук на рік. Однак з-за пожежі 1993 року, завод сильно постраждав і кількість машин зменшилася. Сьогодні КАМАЗ є одним зі світових лідерів в галузі вантажного автопрому.

Трохи про іграх

Ігри Камази вже давно стали не просто симуляторами їзди на машинах. Під цим жанром маються на увазі і гонки, і перевезення вантажів, подолання перешкод на вантажівках, схожих за формою на російські " Камази. Але давайте розглянемо детальніше всі різновиди ігор, де ви будете керувати величезними вантажівками і перевозити вантажі.

Доставка вантажів

Камази спочатку призначалися для перевезення важких і габаритних вантажів, так що не дивно, що доставка вантажів є найбільш популярним поджанром цих ігор. У них від вас потрібні такі якості, як швидка реакція, вміння тримати рівновагу використовуючи клавіші на клавіатурі, а також логічне мислення, адже потрібно буде думати з якою швидкістю долати перешкоди і під яким кутом краще всього заходити на посадку. Геймплей ігор про перевезення вантажів дуже простий і зрозумілий навіть самим маленьким дітям.

Скріншот з Spin Tires 2014, компанії Oovee Game Studios.

Вигляд на Камази здійснюється з боку і на своєму екрані ви будете бачити тільки праву частину автомобіля. Графіка в іграх найчастіше буває низької якості і промальовані досить погано, проте потрібно розуміти, що графіка в будь-які флеш іграх дуже примітивна, так що це не головне.

А головне тут — це інтерес і азарт, з-за яких все і грають у гру. І в перевезенні вантажів ці якості присутній. Адже тут вам потрібно буде проходити рівень за рівнем, кожен з яких буде трохи складніше попереднього. А якщо ви не виконаєте поставлене завдання, то рівень доведеться проходити спочатку, завдяки чому, вам обов'язково захочеться побити свій попередній результат. Саме через бажання подолати свій власний результат, грати в такі ігри можна дуже довго.

Скріншот з Spin Tires 2014, компанії Oovee Game Studios.

Керувати КАМАЗом ви зможете стрілочками відповідають за газ, гальмо, а також перевага корпусу в праву і ліву сторони. Ваша мета — доїхати до фінішу не перекинувшись і довести ваш вантаж у цілості і схоронності. При перевороті рівень вважається проваленим. У деяких різновидах ігор, у машин є показник життів, за аналогією зі стрілялками і бродилками. Життя машини будуть відніматися з-за сильних ударів, невдалих приземлень і переворот кузова. Але якщо навіть з вашими життями все буде в порядку, але ви втратите велику частину вантажу, то рівень все одно не буде пройдено. Найбільш цікавою і реалістичної комп'ютерної грою про КАМАЗИ і перевезення вважається Spin Tires 2014.

Стандартні гонки

Гонки на КАМАЗах проходять не тільки в реальному житті, але і в іграх. Цей піджанр відрізняється більш сучасною графікою. Моделі машин тут будуть промальовані набагато якісніше. А вигляд камери буде спрямований не в бік, а на задню частину вашої машини. В таких іграх вам потрібно буде або довезти якийсь вантаж, маневруючи в потоці машин, намагаючись не з'їхати з траси і не врізатися в них, або обігнати інші машини і постаратися доїхати до фінішу першим. Управління буде або клавішами зі стрілками або WASD», іноді за прискорення може відповідати «ctrl» або «space».

.