Ігри Погане морозиво

Опис категорії

Любите пригоди та веселі аркади? Дуже добра і смачна гра погане морозиво на двох - безкоштовна онлайн бродилка, в яку можна грати поодинці або в парі чекає вас! Поспішайте, адже вона заволоділа серцями вже багатьох юних геймерів. Зробити морозиво більш смачним, доповнивши його фруктами і ягодами, ось основна ваша задача. Збирати фрукти в лабіринтах з льоду дуже цікаво. А з урахуванням того, що на шляху потрібно подолати масу перешкод, це дійство стає цікавим не тільки для хлопчиків і дівчаток, така цікава гра запросто може стати відмінним розвагою для всієї родини.

Смачний геймплей гри погане морозиво

В іграх про морозиво поєднуються логіка, бій з противником і екстрим. Здавалося б, що може бути простіше, ніж додати в морозиво фрукти, так ні ж, нашому пломбіру доводиться добувати їх самостійно, і все в турботах про те, щоб стати смачніше. На самому початку слід визначитися не тільки з кількістю людей. А і з тим, який з порцією морозива буде управляти кожен з людей.

У процесі гри потрібно збирати різні фрукти і ягоди, а так само інші харчові добавки, здатні поліпшити ласощі і зробити його гарним. Щоб справитися з цим завданням доведеться протистояти ворогам, кожен з яких є любителем солоденького. Якщо постаратися, то їх можна нейтралізувати, замурувавши в стіни з льоду. Однак будьте обережні, кожному з ворогів притаманні ті чи інші здібності. Деякі і самі можуть трощити крижані стіни або влаштовувати вам всякі дрібні капості.

Онлайн ігри погане морозиво на двох, виділяються однією особливістю — зіткнення з ворогом смертельно. Однак при парній грі, що залишилася в живих порція завжди може дограти рівень поодинці. Мета буде виконана, якщо фруктів на полі не залишиться. Будьте обережні при будівництві крижаних пасток. Якщо випадково замурувати фрукти, то після доведеться звільняти їх з крижаних кайданів. Не дивуйтеся, якщо раптом банани, ківі або кавові зерна надумають від вас тікати. Деяких інгредієнтів у цій грі, очевидно, просто не хочеться бути з'їденими.

Вийшли версії

Перша частина цій захоплюючій логічній бродилки побачила світ ще у 2007 році. Не дивлячись на це, своєї популярності вона на сьогоднішній день не втратила. Цілком зрозуміло, що кожна з наступних частин відрізняється більш досконалої графікою. Крижані лабіринти мерехтять все яскравіше, а фрукти виглядають всі апетитніше. Гра погане морозиво 2, крім графіки, отримала ряд інших поліпшення, наприклад вороги стали більш розумними, а діставати фрукти стало ще важче. Крім того, впусти аркади стали більш цікавими та різноманітними, а здібності злих монстрів більш збалансованими. Зовсім недавно вийшла безкоштовна гра погане морозиво 3, принесла ще більше змін. Тут і ще більше покращений інтелект супротивників, і нові їх види, і нові здібності для наших головних героїв.

Іноді в процесі гри просто ловиш себе на думці про те, що поласувати полуницею або з'їсти соковиту гроно стиглого винограду було б зовсім непогано. До речі, на полі всі фрукти з'являються у чітко визначеній послідовності. Так що, не зібравши всі плоди одного виду, до збору інших переступити просто не вдасться. На планці, що знаходиться внизу ігрового поля видно які саме фрукти або ягоди потрібно зібрати на кожному окремо взятому рівні. Ароматні кокоси і духмяні апельсини, соковиті вишні і грона стиглого винограду, кавові зерна, ківі і лимони все це смачне достаток має стати наповнювачами для вашого ласощі і перетворити його з поганого в найкраще.

Тактика гри та особливості управління улюбленим ласощами

В будь-який з серії ігор рівні змінюються від простих до більш складних. Перш, ніж відправитися в нескінченні крижані лабіринти слід виробити певну тактику і розібратися з управлінням. Ваше морозиво, пересуваючись, будує крижані блоки або руйнує їх при необхідності. Для того щоб проробляти подібні фокуси достатньо скористатися клавішею пробіл. Зауважте, що сам персонаж повинен бути розгорнутий при цьому в потрібному напрямку. Управління всіма пересуваннями здійснюється за допомогою клавіш стрілок. У разі, коли проходять двоє, другий людина використовує для пересування клавіші WASD.

Керувати крижаними брилами цьому гравцю доведеться за допомогою клавіші F. І так, ворога можна, і навіть потрібно знешкодити, а для цього потрібно позбавити його можливості пересуватися, замурувавши в крижаному лабіринті. При цьому врахуйте, що збір фруктів справа тонка, не виключено, що вони з'являться наступного сорту саме у ворога під носом. Грати в погане морозиво 2 і 3 на двох або навіть поодинці зовсім не просто, але найголовніше не забувати про час, для проходження кожного рівня воно обмежене.

Кінцева мета рівня, безсумнівно, полягає в тому, щоб знешкодити ворога і зібрати всі смачні інгредієнти. Однак у парній грі є і ще один важливий момент. Зібрав більшу кількість фруктів стає володарем корони. Проте не варто особливо старатися з цього приводу, адже боротьба за корону може закінчитися плачевно. Перемогти спільного ворога й успішно перейти на наступний рівень, вклавшись у відведений для цього час, набагато важливіше. До того ж при загибелі однієї порції морозива, друга може привести команду до перемоги, завершивши збір предметів самостійно. Ігри про погане морозиво захоплюючі і цікаві, а бродити по крижаному архіпелагу, перебираючись з одного острівця на інший і освоюючи нові лабіринти дуже здорово. Грайте і виграйте, і тоді ваше морозиво стане найсмачнішим у всьому світі.

.