Ігри Тотал Спайс

Опис категорії

Французька молодіжний анімаційний серіал Тотал Спайс, героїнями якого є три нерозлучних подруги з Беверлі-Хіллс, яким вдається поєднувати навчання, шопінг і таке не зовсім звичайне для дівчат заняття як шпигунство подобається дуже багатьом. Близько 150 серій, існуючих на сьогоднішній день, виглядають на одному диханні. Ось чому це аніме полюбилося дівчатам і юнакам всього світу. Спостерігати за сучасними амазонками завжди цікаво. Інтрига в кожній із серій своя, а передбачити перебіг подій неможливо. Ігри Тотал Спайс не менш захоплюючі, ніж сам серіал.

Шпигунські пристрасті

Ті, хто вважає, що доля дівчат полягає в тому, щоб ходити по магазинах і нестямно верещати при вигляді маленького мишеняти глибоко помиляються. З'явися така можливість, героїні серіалу Тотал Спайс навіть знаменитої Мата Харі змогли б дати фору. Сміливі і спритні вони запросто виходять переможницями з найбільш складних і заплутаних ситуацій. Як гри Тотал Спайс, так і мультфільм, розповідають про неймовірні дівчат, які виконують чоловічу роботу.

Коротке знайомство з шпигунки і їх оточенням

  • Сем (вона ж Саманта) – зеленоока красуня з копицею довгого рудого волосся. Найбільш відповідальна та організована з усіх членів команди. Її допитливому розуму треба віддати належне. Як і всі дівчата в її віці має суперницю, ровесницю з оточення Менді на ім'я Домінік. Небайдужа до зеленого кольору, тому цілком природним є те, що її костюм суперагента має саме зелений колір. Віддає перевагу спілкування з розумними хлопцями. По закінченні школи разом з подругами початку навчання в університеті Малібу. Вчиться на журналіста.
  • Кловер (вона ж Кловерина) – блакитноока блондинка з бездоганним відчуттям смаку. Вона з головних героїнь Тотал Спайс. Неймовірно влюблива, при цьому вміє привернути до себе увагу протилежної статі. При виборі чергового об'єкта обожнювання віддає перевагу гарним хлопцям. Делікатна у виборі одягу. Носить шпигунський костюм червоного кольору. Після закінчення школи замість того, щоб піти по стопах матері і стати пластичним хірургом почала вчитися на дизайнера. Відвідування магазинів, спа-салонів і торгових центрів в компанії подруг приносить їй істинне задоволення. Не переварює Менді.
  • Алекс (вона ж Олександра) – кароока брюнетка з короткою стрижкою. Вегетаріанка. Оптимістична і життєрадісна. Любить активні види спорту. Серед її захоплень карате і теквандо. Костюм суперагента – жовтий. Із задоволенням проводить час у тренажерних залах, вважаючи, що саме тут можна познайомитися з гідним уваги молодим людиною. Недолюблює Кейтлін, яка є подругою Менді. Не дивлячись на те, що має алергію на кішок, дуже любить тварин, чим керувалася при виборі майбутньої професії.
  • Джеррі (він же Джеральд Льюїс) – джентльмен середніх років. Неодружений. Останній найбільш часто зустрічається позитивний герой Тотал Спайс. Потомствений шпигун по материнській лінії. Солідний, серйозний. Організатор Всесвітньої Організації Захисту Людства. Безпосередній керівник дівчат. Займається розробкою всіляких гаджетів для полегшення шпигунів, однак при роботі експериментальних зразків іноді трапляються збої. Координує пересування дівчат, забезпечує їх інформацією, а в особливих випадках навіть приймає самостійно участь в операціях. До матері ставиться неоднозначно. Багато часу приділяє роботі.
  • Менді — довговолоса брюнетка з фіолетовими очима і кепським характером. Одягається стильно і зі смаком. Вважає себе особливою популярною. Зарозуміла, амбіційна. Любить маніпулювати людьми. Дружить з Домінік і Кейтлін. Оточуючі її злегка недолюблюють. У порівнянні з тими злочинцями, з якими доводиться мати справу Тотал Спайс під час рятівних операцій цілком нешкідлива, але злегка настирлива.

Суперагентами бути нелегко

Та безцеремонність, з якою Джеррі висмикує дівчат зі звичної обстановки іноді вражає. Він може дозволити собі викликати дівчаток під час відвідування занять, висмикнути їх посеред вечірки або навіть перервати їх похід по магазинах або відвідування спа-салону. Ось на які жертви доводиться йти дівчатам з Тотал Спайс в обмін на можливість рятувати людство. Добре ще, що ГЛЕДІС (супер потужний комп'ютер, що володіє штучним інтелектом) піклується про безпеку дівчат, пом'якшуючи їм час від часу умови виконання завдань, а іноді і зовсім скасовуючи їх. Іноді ця дивна система може вирішити, що шпионкам саме час перепочити і організовує показ фокусів або щось подібне, що не завжди зручно за умови, що знаходишся на супер завданні і рятуєш людство.

Умови переміщення абсолютних шпигунок прямо таки варварські. Дівчат починає затягувати в телепортические воронки, що виникають в самих невідповідних місцях, і вытрушивает в кабінеті у Джеррі в буквальному сенсі цього слова. Зайве згадувати про те, що турбота про їх зовнішньому вигляді в такі моменти нікого не хвилює.

В якості моральної компенсації за завдані незручності юні шпигунки: як у мультфільмі, так і в іграх Тотал Спайс, отримують можливість користуватися під час виконання спецзавдань всілякими гаджетами, розробленими за останнім словом техніки. Інфрачервоні контактні лінзи, дзеркальце, здатне візуалізувати боса, годинник-пила, заморожувальна гель, діамантові сережки, якими можна що-небудь розрізати, накладні нігті, фен і ще дуже багато гламурних штучок, які допомагають у боротьбі зі злочинними елементами всього світу. Робота над проектом ще не закінчена, так що попереду вас чекає ще багато нових пригод.

.