Страшилки та страшні ігри

Опис категорії

Серед великої кількості пропозицій є такі, які дозволять відчути гравця на твердість і стійкість. Саме до них і належать ігри страшилки. Якщо розібратися, то далеко не всі вони страшні, ці комп'ютерні монстри всіх мастей. Є серед них зомбі, привиди, духи і перевертні, вампіри, ходячі скелети та інша нечисть. Найголовніше добре розуміти, що існують вони лише по той бік екрану, і тоді поставити їм хорошу прочуханку нікому не складе великої праці.

Страшилки не завжди наводять жах

Ігри страшилки існують як для любителів гострих відчуттів, так і для маленьких геймерів. Дивуватися тут нічому, адже очаровашка Каспер, приміром, теж привид, але він, не дивлячись на все це, є улюбленцем дітвори. До речі, з корпорацією монстрів та ж історія, багато діти дивляться мультфільми про пригоди в Університеті монстрів, а їх батьки вважають всіх відвідувачів цього закладу швидше милими, а не страшними. Зрештою, навіть малютка Хейзел дозволяє собі повеселитися на вечірці з приводу зустрічі Хеллоуїна.

Страшилок сьогодні багато. Існують серед пропозицій подібного плану розмальовки та пазли, ігри на увагу та пошук предметів. Багато страшилок мають добре розвинені сюжетні лінії, які грають у них, як би потрапляють у вигаданий страшний світ і там вже або самі переслідують привидів і монстрів всіх мастей і кольорів, або навпаки намагаються сховатися від переслідувань. У будь-якому з варіантів нудно при грі в страшилки не буде.

Дуже часто проти монстрів б'ються ті чи інші улюблені герої. Приміром, у знаменитого пса Скубі Ду з нечистю свої рахунки. Багатьом відомі пригоди цього легендарного пса на екрані, і хоча час від часу він боягуз, але хвіст перед труднощами ніколи не підганяє. Ось йому –то багато і стануть допомагати з задоволенням. До того ж відчути свою значущість у боротьбі з настільки незвичайним ворогом багатьом хочеться. Будьте впевнені, нічого поганого не станеться, ну а якщо монстри з страшилок і зможуть тимчасово взяти над вами верх, то завжди можна почати заново.

Чого бояться монстри

Є в страшилках одне загальне правило потрібно використовувати в боротьбі з монстрами різні прийоми і застосовувати саме те, чого вони бояться. Наприклад, стріляти в мерця не завжди доречно, шуму звичайно багато, а толку ніякого. Спроба придушити приведення або просто вступити з ним у рукопашний бій успіхом теж не увінчається, адже приведення бестелесны і це треба враховувати.

Мумія, зомбі, вампіри, перевертні,- на всіх і на кожного можна знайти управу. Вампіри, приміром, боятися часнику або омели, а перевертня можна зупинити за допомогою срібних куль. Далеко не вся нечисть любить денне світло, цим теж можна скористатися, граючи в страшилки. Світлове зброя допоможе одних монстрів нейтралізувати, а інших обгорне в втеча. Не турбуйтеся, якщо чогось не знаєте, як правило, в іграх такого плану повно підказок, які, безсумнівно, допоможуть вибрати правильний вид зброї для битви з нечистю.

Страшні ігри для любителів гострих відчуттів

Існують сьогодні і страшилки, що більше нагадують фільми жахів. Ось це вже точно гри на любителя. Як правило, в таких іграх є вікове обмеження. Саме для тих, кому хочеться отримати емоційний струс і пристойну дозу адреналіну такі страшилки і придумали. Дії таких ігор часто відбуваються де-небудь на кладовищах, в дрімучих лісах або занедбаних замках, що кишать привидами.

Часто в таких іграх доводиться або тікати від монстрів або ж, навпаки, зачищати від них місцевість. Непросто доведеться гравцям і під час зустрічі з динозаврами, навіть травоїдні особини не так вже нешкідливі, якщо взяти до уваги той факт, що вагу вони мають не маленький і швидкість можуть розвивати пристойну. Що можна однозначно гарантувати, так це відсутність нудьги під час таких ігор. Все що завгодно, але тільки не це.

Тим, кому хочеться отримати більше драйву, можна порадити придбати 3д окуляри для комп'ютера, але врахуйте, це далеко не всім підійде, адже крім самих очок потрібно ще і відповідне залізо. Ну, а якщо все зрослося, то ласкаво просимо в віртуальну реальність. Ось де відчуття сильніші, а самі страшилки більш жорсткі. У будь-якому випадку пам'ятайте, ніколи не пізно зупинитися. І якщо вам здається, що виграти шансів ніяких, то можна перезапустити гру і спробувати битися з монстрами ще раз.
Головне бажання.

Що й казати, всі без винятку страшні ігри барвисті. У них чудова графіка, а в деяких, особливо страшним сюжетом, страху додатково наганяє ще й відповідна музика. Фізика та механіка в цих іграх, як правило, теж на висоті. Якщо вже летить вам в обличчя кажан, то будьте впевнені, відчуття того, що от-от вчепиться в волосся або особа гарантовано. Та що там кажан, адже і мерці іноді воскресають, та так і норовлять свої рученята до гравця протягнути.

загалом, ігри страшилки не для людей зі слабкими нервами, не рахуючи, звичайно ж, тих, які для малюків придумані. Так що набридне тікати від монстрів, можете розслабитися і на час побути яким-небудь добродушним приведенням, мирно у вікна позаглядати, квіточки понюхати, в квача пограти. А потім назад в бій з монстрами і чудовиськами.

.