Ігри Троллфейс

Опис категорії

Незвичайним і цікавим пропозиціям для геймерів є ігри Троллфейс квест. Вони різнопланові і захоплюючі, при цьому виділяються на загальному тлі своєю оригінальністю і незвичайним сюжетом. Головними героями в них є очеловеченные тролі, які пустують, шкодять і намагаються все перевернути з ніг на голову. Завдання перед гравцями тут ставляться різні. Іноді доводиться викорінювати зло, а іноді і маску троля на себе натягнути.

Особа троля — яке воно

Маска із застиглою на обличчі саркастичною посмішкою, а точніше, навіть усмішкою, ось що являє собою троллфейс. Таку пику ще пошукати. У персонажа на лобі написано, що він готовий робити капості на кожному кроці, при цьому не тільки дрібні, але і масштабні, шокуючі необізнаних обивателів. В іграх троллфейс головні герої всі як один мають саме такі, далеко не привабливі, фізіономії.

Гумор у них найчастіше злий, наміри мерзенні, а поняття про порядність кілька збочені. І все ж ці персонажі притягують до себе увагу. За ними хочеться стежити, їм хочеться протистояти, до їх дій і вчинків не виходить залишитися байдужими.

Усмішки доречні скрізь

Як би там не було, а саме завдяки скорчену гримасі, ігри троллфейс квест стали настільки популярними. Є серед них захоплюючі маджонги, на яких доводиться шукати однакові усмішки, тут багато пропозицій зі створення коміксів. Квести і бролдилки, платформера і симулятори, навіть гри з серії " три в ряд.

до Речі, не дивлячись на те, що морду троля доброї не назвеш, ігри, головним персонажем яких є троллфейс зовсім не злісні, просто вони на любителя. Іноді головного героя стає щиро шкода, адже капості в нього вдаються далеко не завжди.

На чиєму боці пограємо

Ігор, головним персонажем яких є троллфейс, маса. В одних вам доведеться протистояти витівок головного героя і намагатися його нейтралізувати, в інших, навпаки прийняти сторону злісного організатора розіграшів. Як би там не було, постарайтеся нічому не дивуватися. Навіть бажаючи допомогти, вічно посміхаючийся троллфейс в результаті шкодить.

Захотів дівчинці кулька подарувати — вона випадково в небо на ньому полетіла; вирішив кота з дерева дістати — попутно нешкідливу стареньку цим же деревом пришиб; вирішив гостей смачним салатом нагодувати — в якості заправки соплі використовував. Висновок напрошується один: з троллфейсом завжди потрібно тримати вухо гостро, а інакше неприємностей не уникнути.

Ох і складна робота — розгадати, про що думає хтось

Троллфейс просочений сарказмом з голови до п'ят. Ось чому всілякі загадки, ребуси і головоломки, з вирішенням яких доводиться стикатися в іграх постійно, під силу вирішити далеко не всім. Хитрий посміхаючийся тип просто впевнений у своїй перевазі, при тому він демонструє це різними способами. Так і хочеться взяти і заткнути цю глумливую пику за пояс, хоча б заради того, щоб збити з неї пиху, а заодно і відновити справедливість.

Будьте готові до того, що рішення в іграх доведеться приймати найнесподіваніші. За допомогою води з унітазу тут можна врятувати комусь життя, а смачно поївши чого-небудь, що викликає здуття живота випадково долетіти до космосу. Приклади можна приводити нескінченно, а варто, це вже питання. Набагато цікавіше спробувати зіграти в ігри троллфейс і переконатися в їх оригінальності самостійно.

Кому підійдуть такі квест ігри

Всі до єдиної гри з безпосередньою участю троллфейса прикольні апріорі. Ось тільки почуття гумору бажано мати розвинене, а то іноді жарти у цього персонажа далеко не нешкідливі, так і мета його, за великим рахунком, зводиться саме до того, щоб вивести опонента з себе. До речі, в деяких іграх цю морду запросто можна використовувати як хлопчика для биття і отримати таким чином можливість розрядитися. На всі події дивитися треба з гумором і реагувати відповідно.

Є ігри в яких троллфейсу без вашої допомоги просто не вижити, бідолаху іноді стає щиро шкода. Його намагаються наздогнати і побити, засадити за грати, підвісити догори ногами або просто пристрелити і все це тільки з-за того, що він пикою не вийшов. Які з пропозицій сподобаються саме вам, поки залишається загадкою, а ось у тому, що сподобаються, сумнівів немає жодних.

.