Ігри Стрілялки 2

Опис категорії

Більшість хлопчиків дуже любить проводити свій час за веденням запеклих боїв з противниками. Хтось займається цим в стратегіях, хтось в онлайн РПГ, ну а більшість рубається в шутери. Саме шутери є одним з найпопулярніших жанрів комп'ютерних ігор! А особливо популярні онлайн шутери, що дозволяють боротися не з дурними ботами, а з реальними суперниками. Всього кілька років тому, найпопулярнішим таким шутером була гра Контр Страйк, однак зараз, з появою інших проектів, вона поступово почала забуватися. Безкоштовні онлайн ігри стрілялки 2 для хлопчиків і дівчаток, які розміщені на нашому сайті, підійдуть для тих, хто хоче трохи розслабитися і постріляти!

Чому виходять другі частини ігор

Ринок відео ігор з кожним роком розвивається все більш стрімкими темпами. Зараз, створенням ігри для комп'ютерів, приставок і мобільних пристроїв займаються тисячі компаній по всьому світу, а нові якісні проекти, виходять трохи не по кілька штук в місяць, з-за чого звичайному геймеру деколи буває важко вибрати, що ж зараз йому пограти.

Скріншот з Half-Life 2, компаній Valve Corporation, Sierra Entertainment і Electronic Arts.

І це не просто так, адже на ринку ігор жорстока конкуренція і постійно йде боротьба декількох великих компаній один з одним. Тому зовсім не дивно, що якщо одна з ігор стає популярною, то випускається її продовження. Іноді продовження виходить через кілька років, а іноді і через рік, все буде залежати від жадібності творців, труднощі розробки нових частин, популярності першої частини, і того, яка саме компанія випустила успішний проект.

Скріншот з Crysis 2, компаній Crytek і Electronic Arts.

Але найчастіше, продовження виходять з періодичністю в 1-3 роки, якщо за цей час продовження не було випущено, то скоріше всього чекати його далі безглуздо. У нашій категорії — ігри стрілялки 2, зібрані тільки найкращі другі частини онлайн ігор, які ми знайшли у всесвітній павутині. Та й те, що у гри з'явилося продовження, говорить про те, що вона бала популярна, а значить вона якісна і скоріше всього досить цікава.

найвідоміші 2 частини стрілялок

 • Half-Life 2 — досі залишається однією з найбільш відомих і знаменитих комп'ютерних ігор, хоча перша її частина була випущена в далекому 1998 році. Не всім відомо, але саме від першої Half-Life, з'явилася знаменита гра стрілялка — Counter-Strike, яка в кінці кінців навіть перевершила за популярністю свого батька. Half-Life 2 з'явилася на світ у 2004 році і на відміну від першої версії мала покращену графіку і набагато більш реалістичну фізику стрільби та взаємодії з предметами. Крім цього був покращений інтелект ворогів, які завдяки цьому стали ще небезпечніше. У новій частині гри ви будете битися за того-ж головне героя — Гордона Фрімена, однак всі дії будуть приохотить через 20 років після подій, що відбувалися в першому епізоді.
 • Crysis 2 — перша версія Crysis була випущена ще в 2006 році і завдяки унікальному на той момент движку CryEngine 2, стала однієї з найкрасивіших і вимогливих ігор. Розробкою Crysis займалася компанія Crytek, відома за такого хіта як Far Cry. Головною ідеєю, яка змогла витягнути цю стрілялку, став унікальний біо-костюм, здатний витримувати прямі кульові влучення, захищати людину від небезпечних газів, виробляти кисень, збільшувати швидкість пересування і силу головного героя, а також робити його невидимим. Однак енергії в цьому костюмі вистачало ненадовго і після її вичерпання потрібна перезарядка, завдяки чому ігровий процес ще більш захоплюючим. Crysis 2 і побачив світ у 2011 році і став ще більш вимогливим до сучасних комп'ютерів, але і графіка отримала значні поліпшення, а движком став CryEngine 3.
 • PayDay 2 — продовження знаменитого екшену, в якій ви будете керувати бандою грабіжників банків. Грабувати банки можна буде як поодинці, так і зі своїми друзями в кооперативному режимі.
 • The Incredible Adventures of Van Helsing 2 — РПГ з елементами стрілялки від третьої особи. Тут ви будете керувати командою з декількох персонажів, кожен з яких володіє різними вміннями.
 • Men of War: Assault Squad 2 — тут ви потрапляє прямо в центр військових дій, де вам належить битися з ворогом, використовуючи різне озброєння і навіть пересуваючись на танках.
 • Shellshock 2 — стара але якісна гра на виживання, в якій вам потрібно розібратися, що за загадкові події творяться на острові і куди зникають люди. Битися доведеться не тільки з вороже налаштованими героями, але ще і з монстрами!
 • MDK 2 HD — цікава стрілялка, в якій вам належить грати за персонажів з зовсім неорганічним зовнішністю! Будуть тут і бігають з зброєю собаки з 6 лапами, і божевільні вчені, і інопланетяни. А самі дії MDK 2 будуть відбуватися в космосі.
 • To Survive 2 — гра вийшла в 2013 році і може похвалитися дуже слабенькими системними вимогами, завдяки чому піде на будь-якому ноутбуці. Крім цього тут вас чекає гарна графіка і захоплюючий геймплей. Выживите будь-яку ціну!
 • Red Orchestra 2: Rising Storm — продовження одного з найвідоміших шутер дії якого відбуваються в часи другої світової війни. У грі зібрано велику кількість зброї 1940 років, а також танки та інша військова техніка.
 • Sanctum 2 — у цій стрілялці дії відбуваються у вигаданому світі фентезі, де йде протистояння двох рас, одна з яких досягла успіху в розвиток технічного прогресу, а інша пішла в сторони чогось магічного. Порівняно з Sanctum 1, тут вас чекає ще більш класна графіка і нові завдання.
 • Insurgency 2 — старий, але все ще популярний шутер, який був випущений як додаток до Half-Life 2 і оповідає про військові дії в Іраку. В першу чергу проект розрахований на мережеві битви між реальними суперниками.
 • Sniper Ghost Warrior 2 — продовження одного з найвідоміших стрілялок про снайпера. Тут вас чекає ще більш реалістична графіка і нові завдання. Відмітними особливостями Sniper Ghost Warrior 2 величезний арсенал снайперської зброї, нелінійність відбувається і можливість виконувати майже всі місії різними способами.

Ну от і всі комп'ютерні ігри, а категорія — ігри стрілялки 2, дозволить вбити трохи часу прямо в браузері!

.