Гра Танки на трьох в лабіринті - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Більшість ігор розраховано лише на одне або іноді, якщо пощастить, на 2 чоловік, але що ж робити, якщо хочеться пограти втрьох? Звичайно далеко не всім потрібно грати втрьох за одним комп'ютером, але бувають моменти коли до вас прийшли друзі, або ви зі своїми родичами ділите одне комп'ютерне місце і у вас немає можливості пограти в місці в мережеві стреляки. Так що, спеціально для таких випадків, ми знайшли гру танки на трьох людей, де ви зможете битися один з одним!

  Сама по собі ця стрілялка з танків дуже проста і підкуповує лише тим, що це чи не єдина гра для 3 чоловік! До речі, вона підійде і для тих хто вирішив позмагатися в 2 і навіть для 1! Все, вам на вибір будуть представлені три режими — перший, в якому ви будете боротися проти комп'ютера, другий ,для битви удвох на одній клавіатурі і третій, де крім клавіатури додається ще і мишка.

  В одиночному битві, ви будете воювати з Лайкою (управляє танком) — собакою трохи нагадує справжнього демона, як за своїм виглядом, так і по силі натиску. При виборі гри не на трьох, а на одну людину, ви зможете налаштувати величезну кількість параметрів, починаючи від стандартних гармат і закінчуючи варіантами карт. Карти в цій грі генеруються автоматично, завдяки чому, кожний з рівнів буде трохи відрізнятися один від одного.

  Геймплей гри в танки на трьох

  Випущеним із танка снарядом ви без праці зможете знищити свій же танк, якщо не прорахуєте його траєкторію польоту, так що будьте уважні. Кількість випущених ядер обмежена 5. Зроблено це, в першу чергу для того, щоб запобігти знищення всіх супротивників випуском занадто великої кількості ядер, які розлетяться по всій території карти. Адже кожне ядро літає по майданчику, відштовхуючись від стін близько 15 секунд і тільки потім зникає. Проте випуск відразу 5 ядер все одно є однією з найбільш ефективних тактик для поразки всіх супротивників. Що стосується одиночного бою, то в ньому у вас буде 5 спроб, після чого вам запропонують або вийти, або продовжити гру.

  Внизу, під картою, розташовані поля, де будуть звітувати виграні вами і вашим супротивником матчі. Управління в такому режимі буде працювати за допомогою клавіш стрілок для пересування і «M» для атаки з гармати. У режимі битви танків на трьох чоловік, вам потрібно буде управляти як клавішами стрілочками, так і «WASD», а також мишкою. Правда мишка в управлінні не дуже зручна, але з цим вже нічого не поробиш. Під час бою, на полі будуть з'являтися бонуси, що дозволяє використовувати супер зброя — лазери, самонавідні ракети та кулемети!

  .