Гра Танки для 5-6-7 років - грати онлайн безкоштовно для дітей

  Проходження

  Опис Гри

  Шукайте цікаву, але при цьому не страшну гру танки? Яка відмінно підійде як дітям будь-якого віку так і їх батькам? Хочете весело провести час борючись з незвичайними суперниками? Тоді вважайте, що ви знайшли те, що шукали! Ця гра в танки для 5, 6, 7 років вийшла цікавою і дуже цікавої, а враховуючи 3D графіку і класне музичний супровід, ще й дуже динамічною. Зайшовши в неї, ви опинитеся в епіцентрі військових дій. Натиснувши на старт (єдину кнопку) ми потрапляємо в невелике меню, що показує нам на якому ми зараз рівні. На жаль, у нас немає можливості ні вибрати рівні, ні подивитися скільки їх усього. Так що ми можемо почати.

  Як потрібно грати

  Про те, що ця гра в танки для дітей 5, 6 і 7 років свідчить її оформлення, зроблене в 3D кубічному вигляді, трохи нагадує популярну сьогодні пісочницю під назвою майнкрафт. Однак, так може подумати тільки людина не пройшов ні одного рівня. Оформлення і правда зроблено в досить нудному і може бути трохи дитячому стилі але сам геймплей, буде цікавий людям будь-якого віку, так що ця гра підійде абсолютно для всіх! Всі пристрій ігри можна описати одним реченням — знищуйте чи будете знищеним.

  Вашим завданням буде знищувати червоні танки, намагаючись не наткнутися на випущені ними снаряди. При цьому, вороги вибухають з 3 ваших пострілів, так що і ви зможете витримати цілих 3 потрапляння їх. Все чесно! Правда, на відміну від них, у вас буде можливість поліпшення свого танка. А саме 3 його характеристик — захисту, сили атаки і швидкості атаки. Прокачавши атаку навіть на 1, ви зможете знищувати ворогів за 2 пострілів, а модернізувавши її до 4, і зовсім з одного. Приблизно на стільки збільшиться і ваша захист, і швидкість атаки.

  Для поліпшення характеристик на 1 рівень потрібно 100 одиниць грошей, на 2 — 200, на 3 — 300, на 4 — 400. Заробляти ці гроші можна буде за безчестю ворогів, підбираючи з них зелені кристали. Кожен такий кристал — це 10 монеток. Так, поступово, ми зможемо назбирати на поліпшення. Ми радимо на початку покращувати показники сили і швидкості стрільби, але ви можете прокачати і захист, тоді у вас з'явиться можливість стати непереможними і непробивними для звичайних ворогів. Крім кристалів з ворожих танків випадають бонуси.

  Всього є 4 бонусу (два атакуючих, два захищають) — заморожування всіх ворогів в крижані кристали, знищення всіх супротивників і захисне поле, рятує вас на короткий час від пострілів, а також відновник життів (випадає вкрай рідко). Дітям дуже сподобається те, що в кінці кожного рівня вас чекатиме великий бос, знищити якого, буде набагато важче, ніж звичайних ворогів.

  .