Гра Нескінченна війна 6

  Проходження

  Опис Гри

  Військові дії, на жаль, йдуть практично завжди, тільки от ми про це, найчастіше, навіть не здогадуємося. У різних країнах нашого величезного світу дуже часто відбуваються конфлікти, іноді навіть перетікають у військові дії. Найчастіше, вони поступово зникають або зупиняються миротворцями з інших країн, ну а іноді якісь локальні конфлікти можуть перетікати в бою світового масштабу і в грі нескінченна війна 6 так і сталося!

  Броня міцна і танки наші швидкі! На цій війні ви будете керувати танком, і вашим завданням буде знищення бойових машин противника, його живої сили, а також виконання деяких особливих завдань, спеціально обумовлених в початку місії. Гра розділена на рівні, між якими ви зможете прокачувати свій екіпаж, збільшуючи кількість життів танка (показано внизу екрану, під час бою), швидкість ремонту (життя поповнюються прямо під час бою), скорострільність, точність і дальність атаки, а також її силу. Самих рівнів в грі дуже багато і вони дозволять вам пройти весь шлях радянського танкіста — від Курської битви до Берліна. Вам постійно будуть надходити нові види танків, а також варіанти апгрейдів для них.

  В самому бою ви будете керувати тільки рухом танка (кнопки управління рухом вежі і стріляниною з гармати (використання миші і її натискання лівої кнопки). Дуже цікаво, що стрілянина з кулеметів відбувається автоматично, і екіпаж б'є піхоту і легку техніку противника (зразок машин, вантажівок, мотоциклів та іншого). Вид на військові дії йде зверху, так що дуже далеко ви побачити не зможете, втім, того що ви побачите, буде достатньо для атаки, і ваш приціл за екран не залетить. Графіка тут хоч і не сама хороша, все ж дозволяє грати не сильно напружуючи зір.

  Гра нескінченна війна 6, хоча і заточена під сольний проходження, одні ви тут не будете! Ви разом з іншими солдатами піхоти та екіпажами танків будете захоплювати або обороняти бази, причому вони не просто бути присутнім на полі бою, але дійсно допомагати вам, знищуючи ворогів. До речі, в грі безліч видів техніки (понад 40), що включають в себе танки, гармати, ППО, машини, вантажівки, мотоцикли, літаки та іншу техніку, а також кілька варіантів загонів піхотних військ. Так на полі бою будуть присутні солдати з гвинтівками, автоматники, кулеметники, офіцери, гранатометники, огнеметчики, бронебойщики, снайпери, танкісти, пілоти і матроси. Також тут присутній відмінне музичний супровід. Якщо говорити коротко, то ця військова гра відмінно підійде для того, щоб скрасити кілька годин більш-менш цікавим заняттям і взагалі добре провести час.

  .