Гра Армада танків - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Дуже багато людей люблять старі добрі танчики з'явилися ще в далеких 90 роках для приставок Денді. Проте більшість вже пройшло ту чудову стару гру складається з невеликої кількості рівнів. Так і 2D графіка тих часів вже порядком набридла. Тому розробники вирішили випустити оновлену версію старої стрілялки назвавши нову гру — Армада Такий. У ній вам належить битися з полчищами нових супротивників на більш ніж 20 красиво оформлених рівнях.

  Для початку хочеться відзначити, що гра Танкова Армада це не повністю перерисованная копія старої стрілялки доступною на приставках Денді. Тут є свої правила і особливості, про які ми зараз поговоримо. Першою відмінною особливістю буде можливість поліпшення і модернізації свого танка. Модернізація здійснюється за гроші, одержувані за проходження тієї чи іншої місії і дозволяє зміцнити захист або підсилити атакуючі здібності вашої бойової машини.

  Всього в демо версії, а перед вами саме демо версія, буде можливість 4 поліпшень гармат (додають ракети, радар і тд.) і ще 5 модернізацією відповідають за захист, швидкість пересування, перезарядку знарядь, силу атаки і прискорення. Всі ваші поточні характеристики, а також кількість вільних грошей будуть відображені по центру екрана. Після перегляду режиму модернізацій, ми потрапляємо в довідку, де нам розповідають про управління танком, причому читати нічого не треба, так як все буде зрозуміло по картинках.

  Геймплей Армади танків

  Після довідки ми відразу потрапляємо і гру, де на нашу базу накидаються злісні сині танки. Спочатку їх метою є база і на вас, і вони не звертають ніякої уваги. Також на відміну від попередньої частини гри, тут у кожного танка буде смужка з життям і кожен зможе витримати певну кількість прямих влучень. Причому якщо на початку армади, у ворогів кількість життів буде набагато менше ніж у вас, і вони рідко будуть витримувати більше 2 пострілів, то до середини гри кількість їх життів сильно збільшується.

  У міру проходження рівнів у вас автоматично будуть з'являтися додаткові поліпшення — більш сильні гармати і важка броня. На деяких рівнях будуть доступні бонуси — захисний щит здатної вберегти вас від будь-яких атак на певний проміжок часу і аптечка відновлююча вашого танка, кожну секунду, кілька одиниць життів.

  .