Гра Військові танки на полі бою

  Проходження

  Опис Гри

  p>Це досить цікава стрілялка заслуговує в першу чергу увагу для любителів жанру «Захист веж» так як дана гра про військові танки була розроблена саме хлопцями працюють в цьому жанрі і роблять круті проекти. Завдяки своїй несхожості ця стрілялка і заслужила наше уваги! Відразу можемо сказати, що нічого подібного ви раніше не бачили! Так що не сумнівайтеся грати буде по-справжньому круто, а тим більше в режимі онлайн!

  На віртуальній війні може бути дуже багато різних видів битв, наприклад десь у космосі, будуть битися один з одним космічні кораблі, трохи нижче, в атмосфері будуть відбуватися битви на літаках і вертольотах, у воді будуть запускати один в одного торпеди величезна кораблі і підводні човни, ну а на землі вас чекає битви піхоти, бойових машин і танків, про яких зараз і піде мова! Почавши нову компанію вам пропонують вибрати один з трьох рівнів складності, ми радимо зупинитися на нормальному. Після, ви потрапляєте в великий магазин, в якому можна буде придбати для свого танка різні комплектуючі — гармати, захисні пластини, нові гусениці і тд, а також поліпшити існуючі. Закупившись сміливо натискаємо на червону кнопку розташовану прямо по центру екрана. Тепер ви потрапили в ще одне меню вибору місій — всього їх 12, але на початку буде доступна тільки перша так що вибираємо її.

  Ваше завдання

  Вибравши місію потрапляє в 2д ігрове поле оформлене в досить примітивним стилі, що правда зовсім не говорить про те, що грати у військові танки буде нудно! А гра нудною і правда не буде, адже ваша задача пройти через цілу мапу населену більш ніж 30 ворожими танками. А вся принадність у тому, що у вас буде дуже сильний захист здатна без праці витримати навіть 1000 влучень правда тільки з дальньої дистанції! Увага! Ні в якому разі не під'їжджайте близько до ворожим танкам, інакше кількість одержуваного вами, на війні, утрати сильно збільшиться! З ворогів будуть випадати різні бонуси здатні покращити ваш захист або бойові характеристики. Так що все буде дуже цікаво. Навіть сама перша місія зможе довго занурити вас в цей незвичайний ігровий процес.

  .